Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darba devēji ar “Facebook” tiešraidēm turpina uzrunāt aizbraucējus un piedāvāt darbu Latvijā 2

Šodien, 12. februārī, pulksten 19.30 pēc Latvijas laika,  jau ceturto reizi norisināsies “Tele2” iniciētās sociālās kustības “Latvija strādā” organizētā Tiešsaistes karjeras diena. Tās laikā 12 dažādi darba devēji “Facebook” tiešraidē prezentēs sevi un  aktuālās darba iespējas Latvijā, kā arī atbildēs uz skatītāju uzdotajiem jautājumiem. 

Iepriekšējo trīs karjeras dienu uzņēmumu prezentācijas skatītas jau gandrīz 30 000 reižu. Vislielākā interese bijusi no aizbraucējiem Lielbritānijā, Vācijā, Norvēģijā, Zviedrijā un Nīderlandē, vaicājot par piedāvāto atalgojumu, nepieciešamajām valodas prasmēm un iepriekšējo pieredzi, informē “Latvija strādā” koordinatore Karīna Rozena.

Gaidāmajās karjeras dienās piedalīsies 12 dažādi darba devēji gan no privātā, gan publiskā sektora. To prezentācijām tiešraidē varēs sekot līdzi kustības “Latvija strādā” “Facebook” lapā. Starp dalībniekiem ir tādi Latvijas uzņēmumi kā “Tele2”, “AirBaltic”, “Swedbank”, kā arī nupat par Gada biznesa pakalpojumu centru Baltijas reģionā atzītais “SEB Global Services”. 

Pārstāvētie darba devēji piedāvās vakances visdažādākajās jomās, sākot ar klientu konsultantu un kvalificētiem ražošanas darbiniekiem rūpnīcā līdz pat juristu, vīnziņu un pavāru pozīcijām. 

Savukārt par darba iespējām reģionos vairāk pastāstīs lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvā sabiedrība “Latraps” un “Valmieras stikla šķiedras” pārstāvji. Valsts sektoru pārstāvēs Valsts nekustamie īpašumi un Nacionālie bruņotie spēki. 

“Esošais formāts īpaši veidots, lai nodrošinātu dialogu ar tiem ārzemēs dzīvojošajiem tautiešiem, kas apdomā iespēju atgriezties un šobrīd meklē piemērotas darba iespējas. Tiešsaistes karjeras dienas nu jau kļuvušas par visu gaidītu notikumu gan darba devēju, gan ārzemēs dzīvojošo vidū. Pārdomas un sarunas par atgriešanos nekad nav vieglas, tomēr novērtējam, ka cilvēki nebaidās tajās iesaistīties, uzdodot uzņēmumu pārstāvjiem ļoti tiešu jautājumus, par ko mums ir prieks, jo labprāt uz tiem atbildam,” par Tiešsaistes karjeras dienu stāsta kustības iniciatora “Tele2 Latvija” Personāla departamenta direktore Aija Bite-Ozere. 

“Īpaši novērtējam darba devēju atdevi. Liela daļa no dalībniekiem pasākumos piedalās atkārtoti, jo uzskata, ka tas ir viņu pienākums nodot ziņu, ka mēs patiesi gaidām atgriežamies ikvienu, kurš ir šajās pārdomās, kas arī ir kustības galvenais mērķis,” viņa teic.

Tiešsaistes karjeras dienu formātu iemīļojuši gan ārzemēs dzīvojošie, gan vietējie, jo tas skatītājiem ļauj pāris minūšu laikā uzzināt vairāk par katru konkrēto darba devēju, tā aktuālajām vakancēm, prasībām un darbā iekārtošanās procesu. Stundas laikā iespējams iegūt aptuvenu ieskatu šī brīža darba tirgū un vienlaikus sajust cilvēcisko saikni, savus jautājumus tiešraidē uzdodot pašam prezentētājam. 

Papildu informāciju par pasākumu iespējams uzzināt, sekojot līdzi jaunumiem “Latvija strādā” “Facebook” lapā, kurā pēc tiešraides beigām būs pieejams arī tās ieraksts.

Sociālā kustība "Latvija strādā" ir iniciatīva, kas aicina Latvijas darba devējus aktīvi iesaistīties remigrācijas veicināšanā. Katrs darba devējs, kas iesaistās kustībā, publiski apņemas atgriezt vismaz vienu aizbraukušo. Kustības mērķis ir ilgtermiņā Latvijā atgriezt vismaz 1000 darbinieku no vairāk nekā 170 000 Latvijas valstspiederīgo, kuri šobrīd strādā vai mācās ārzemēs. Šobrīd kustībā ir iesaistījušies jau 114 darba devēji no privātā un valsts sektora. 

Plašāk par kustību “Latvija strādā”: www.latvijastrada.lv

Iespēja uzzināt jaunāko: www.facebook.com/LatvijaStrada

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Hahaha

Feniniņu Fisēji piedāvā pie aldziņas divas kapeiciņas vairāk?

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.12 15:16

tik ātri?

Kāpēc jau pēc dienas pazuda slavinošais raksts par Ledus skulptūru pasākumu?Laikam Domei sanāca laba peļņa no tā visa?

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.15 10:36

Ekonomika