Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Darba devējus aicina pieteikties pašnovērtējumam dažādības vadības izcilībā 3

Līdz 30. jūnijam gaidām darba devēju pieteikšanos pašnovērtējumam dažādības vadības izcilībā. Pieteikt savu organizāciju pašnovērtējuma veikšanai, saskaņā ar kritērijiem, kas ļauj novērtēt organizācijas atvērtību dažādībai apliecina patiesu darba devēja vēlmi rūpēties par saviem darbiniekiem un lepoties ar to, informē “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” Biznesa atbalsta centra vadītāja Ilze Valdmane.

Nodibinājums „Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” (VATP) sadarbībā ar Sabiedrības integrācijas fondu (SIF), jau otro gadu aicina dažādu jomu, izmēra, mēroga un dažādu juridisko statusu organizāciju iesaistīšanos kustībā ​„Dažādībā ir spēks.

Kustība “Dažādībā ir spēks” tika izveidota 2018. gadā. Pirmajā kustības darbības gadā paveikts būtisks ieguldījums, īstenojot kustības darbības uzsākšanu. Pirmajā darbības gadā kustībai pievienojušies un pašnovērtējumu veikuši 17 tālredzīgi darba vides stiprināšanā ieinteresēti darba devēji, kuri apzinās, ka tā darbinieks ir vērtība un to dažādība ir spēks.

Labākie īpašā izcilnieku sumināšanas ceremonijā saņēma atzinības balvas. Visiem, kas veic pašnovērtējumu ir iespēja pretendēt uz balvu, ko pasniedz piecās, vienlīdz nozīmīgās kategorijās. Pirmā gada laureāti bija: kategorijā Mūsu darbinieki (​Darbinieku dažādība​) - “Latvijas Samariešu apvienība”; kategorijā Mūsu principi (​Dažādības un iekļaušanas vadība​) - sia“SilJa”; kategorijā Mūsu darba vide ​(Iekļaujoša darba vide​) ­– AS “Draugiem Group”; kategorijā Mūsu tirgus attiecības (​Dažādība un iekļaušana tirgus attiecībās​) - “Wunder Latvia”; kategorijā Mūsu saziņa vai komunikācija (​Dažādības un iekļaušanas veicināšana​) - guva “Paulig Coffee Latvia”.

Dalība kustībā, veicot pašnovērtējumu jebkāda veida juridiskās formas organizācijām sniedz šādas iespējas:

# Pretendēt uz „Dažādībā ir spēks” balvu, kuras pasniegšanas ceremonija paredzēta oktobrī;

# Darba devēji, kas pieteiksies un veiks pašnovērtējumu, projekta ietvaros 2019. gada nogalē saņems bezmaksas konsultācijas/ apmācības par to kā sākt vai uzlabot dažādības vadību savā organizācijā;

# Pievienoties labas gribas memorandam, kas apliecina parakstītāju vēlmi veicināt un būt atvērtiem dažādībai, veicot savu profesionālo darbību šeit;

# Iekļūt dažādībai atvērto organizāciju sarakstā, kas apliecina, ka esi modernas un mūsdienīgas organizācijas vadītājs.

Kustības mērķis ir veidot atpazīstamu un pozitīvu darba devēju kustību, kas par uzdevumu ikdienas darbā izvirza dažādības veicināšanu savos uzņēmumos, organizācijās, valsts vai pašvaldības iestādēs, biedrībās vai nodibinājumos - atzīstot, ka dažādība ir resurss un virzītājspēks organizācijas tālākai attīstībai un izcilu rezultātu sasniegšanai ikvienā jomā.

Pieteikšanās pašnovērtējumam un ar to saistītā dokumentācija atrodama šeit;

Vairāk par kustību lasi www.dazadiba.lv  .

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Patiesi

bija vērts iet uz barikādēm par Brīvu un Neatkarīgu Latviju lai tagad visādi āzemju onkuļi un tantes mēģinātu dažādot mūsu Tēvzemi pārvēršot par tuksneša klejotāju filiāli...

pirms gada, 2019.03.12 17:41

Seska Smaka

Darba devēji ir gnīdas un s#dabrāļi.Strādājiet paši par saviem s#da feniņiem!

pirms gada, 2019.03.12 19:23

Lakijs

Draugiem Group vide ir sapuvusi, viņiem nav tiesību atrasties šajā topā.

pirms gada, 2019.03.12 22:07

Ekonomika