"Distancētu sarunu seriālā" jaunākajā epizodē diskutēs par krīzi kā jauno iespēju laiku

Šodien interneta tiešsaistes notikumu sērijas "Distancētu sarunu seriāls" jaunākajā epizodē "Krīze kā iespēja. Vai tiešām?" diskutēs par krīzi kā jauno iespēju laiku, informēja pasākuma organizatori.

Sarunu moderēs Rīgas Stradiņa universitātes pasniedzējs un pētnieks Mārtiņš Daugulis, tajā piedalīsies alus darītavas "Valmiermuižas alus" saimnieks Aigars Ruņģis, "CAPS!" šokolādes mājas vadītāja Ilze Garanča, teātra trupas "Kvadrifrons" režisors un aktieris Klāvs Mellis un mobilo sakaru operatora "Tele2" komercdirektors Raivo Rosts.

Tiešraide pulksten 18 notiks pasākumu mārketinga aģentūras "SponsorKing" lapā interneta vietnē "Facebook".

Jaunajā epizodē diskutēs par saimniecisko darbību un izaicinājumiem krīzes apstākļos, par jaunu ideju nepieciešamību un rašanos, par pielāgošanos un nākotnes redzējumu, kā arī citiem gan praktiskiem, gan psiholoģiski emocionāliem aspektiem. 

Tāpat tiešsaistes sērijā atskatīsies uz 2008.gada finanšu krīzi, daloties pieredzē, kā ar jaunu ideju realizāciju veicās tolaik. 

Tiešsaistes notikumu sērija "Distancētu sarunu seriāls" top sadarbībā ar "Tele2", Eiropas Savienības māju un ģimenes portālu "mammamuntetiem.lv".

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Ekonomika