Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Gaļas pārstrādes uzņēmums "Nākotne" plāno ieguldīt 150 000 eiro desu pildīšanas līnijā

Gaļas pārstrādes uzņēmums "Nākotne" plāno ieguldīt gandrīz 150 000 eiro desu pildīšanas līnijā, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

Kompānijas augusta sākumā izsludinātajā iepirkumā par desu pildīšanas līnijas piegādi un uzstādīšanu četru pretendentu vidū par uzvarētāju atzīta Lietuvas kompānija "Riela Servisas", kuras piedāvātā līgumcena ir 149 000 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) jeb 180 290 eiro, ieskaitot PVN.

Iepirkumam pievienotajā tehniskajā specifikācijā teikts, ka desu pildīšanas līnijas jeb gaļas masas vakuuma pildītāja un automātiskās klipsēšanas iekārtas ar dubulto klipsēšanas sistēmu ražotspēja ir līdz 130 porcijām minūtē. Iekārtas maksimālajai ražotspējai jābūt līdz 4500 kilogramiem stundā.

Investīciju projektu plānots īstenot "Grīvās" Nākotnē, Glūdas pagastā, Jelgavas novadā līdz 2019.gada 20.decembrim, piesaistot finansējumu Eiropas Savienības Eiropas Lauksaimniecības fonda lauku attīstībai (ELFLA) Latvijas Lauku attīstības programmas 2014.-2020.gadam pasākuma "Ieguldījumi materiālajos aktīvos" apakšpasākumā "Atbalsts ieguldījumiem pārstrādē".

Jau ziņots, ka gaļas pārstrādes uzņēmums "Nākotne" 2018.gadā strādāja ar 18,606 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir iepriekšējā gada līmenī, savukārt kompānijas peļņa saruka par 49,9% - līdz 241 948 eiro.

SIA "Gaļas pārstrādes uzņēmums "Nākotne"" reģistrēta 1993.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2 406 500 eiro. Kompānijas lielākais dalībnieks ir Aleksis Jankūns (60%), savukārt Guntai Jankūnai pieder 40% uzņēmuma kapitāldaļu.

Foto: gpu.lv

 

Pievieno komentāru

Ekonomika