Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Glūdas pagasta zemnieku saimniecība “Ziemeļi” – “Gada uzņēmējs Zemgalē 2018” 13

Aizvadītās nedēļas nogalē Zemgales Plānošanas reģions sadarbībā ar reģiona 22 pašvaldībām šogad jau trešo reizi Rundāles pilī organizēja krietnāko uzņēmēju godināšanu. No Jelgavas novada konkursam tika izvirzīta un nomināciju “Gada uzņēmējs Zemgalē 2018” saņēma zemnieku saimniecība “Ziemeļi” no Glūdas pagasta, informē Jelgavas novada pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļa.

 

 “Zemnieku saimniecībā “Ziemeļi” saimnieko Juris un Regīna Kaņepes. Stāsts par šo pāri ir brīnišķīgs – sākot saimniekošanu ar trīs hektāriem iegādātā īpašuma, kam nebija mantinieku, tagad “Ziemeļi” pārvalda 1700 hektārus. Liela daļa zemju, protams, ir nomas zemes, taču citādi saimnieks neredzot patiesu atdevi un peļņu iepretim ieguldījumam. Rapsis, ziemas kvieši, lucerna, auzas, vasaras kvieši – Juris katrai kultūrai var nosaukt precīzi aizņemto vai sasēto hektāru skaitu.

“Ziemeļos” strādā 11 mehanizatori, pieci speciālisti, viņš rūpējas par savu kolektīvu ar tēvišķu gādību, stingru stāju un cilvēcisku paļāvību, ka katrs īstens, uzticams un atbildīgs darbinieks ir kā daļa no viņa saimes. Zemnieku saimniecībai “Ziemeļi” piemīt vēriens, profesionāls zemniecisks un saimniecisks tvēriens un rūpīgi uz godaprātu balstīts darbs,” tā saimniekus un Glūdas zemnieku saimniecību  raksturo Jelgavas novada Plānošanas un attīstības departamenta Attīstības nodaļas vadītāja Ilze Matusa, kura sagatavoja pieteikumu konkursam.

Godināšanas pasākumā nominētie uzņēmēji saņēma īpaši darinātu piemiņas zīmi, Atzinības rakstu un naudas balvu.

“Esam pagodināti saņemt šāda veida atzinību. Mūsuprāt, konkursa un pasākuma mērķis ir sasniegts, jo uzņēmējiem tika radīta ne tikai svētku izjūta, bet arī pārliecība, ka viņi tiek novērtēti. Uzskatu, ka lauksaimniecība pasaulē ir nozīmīga nozare, kas ne vien ražo pārtikas produktus, bet lauksaimnieki arī maksā nodokļus, nodrošina cilvēkiem darbu, apstrādā zemes platības.

 

Mūsu saimniecība dibināta 1992. gadā. Šo gadu laikā ar izaicinājumiem nācies saskarties ik dienu – gan ar cenām, politiskām nostājām un, protams, mainīgajiem laikapstākļiem, kas ik gadu būtiski ietekmē ražas kvalitāti, bet esam optimisti. Uzskatu, ka veiksmīgas darbības pamatā ir mūsu saimniecības komanda. Man ir zinoši darbinieki uz kuriem varu paļauties,” saka zemnieku saimniecības “Ziemeļi” vadītājs Juris Kaņepe.

 

Foto: Jelgavas novada pašvaldība

 

 

 

 

 

 

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 13

Guha

Ta balva kaut cik skaititos balva ja butu klat vel viena nulle.Bet ta smiekligi.

pirms gada, 2018.12.03 18:27

eiriks

ne jau naudā vienmēr viss izsakāms..
Malači, lai veicas turpmāk.

pirms gada, 2018.12.03 18:49

vēlētājs

Bildē trūkst pats svarīgākais - novada domes priekšsēdētājs!

pirms gada, 2018.12.03 20:33

no novada

Jā, mums jāredz Vadonis !

pirms gada, 2018.12.04 12:21

Dzintra

Urrā ,beidzot nav ķengu, ja neskaita -vēlētāja- ierakstu. LAI VEICAS .

pirms gada, 2018.12.03 20:48

Dzintris

Nu tik neapd!rsies no laimes!

pirms gada, 2018.12.03 22:18

Hahah

Smieklīgi, rūpējas par darbiniekiem ar tēvišķu gādību, kā tad. Viņa filosofija ir, ka viņam rindā stāv topošie darbinieki, tā kā ja kādam ir kādas pretenzijas, tad droši var iet prom.

pirms gada, 2018.12.04 16:06

Ivars

Saules mūžu un izturību arī turpmākajos darbos. Direktora un tēvišķā gādība tiešām ir jūtama, ari algas ir labas. Tā turpināt????

pirms gada, 2018.12.14 07:43

Ekonomika