Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Izstāde kā biznesa un karjeras iespēju festivāls (FOTO) 4

26. un 27. aprīlī Jelgavā jau sesto reizi notiek Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameras (LTRK) un Jelgavas pašvaldības rīkotais pasākums “Uzņēmēju dienas Zemgalē 2019”, divu dienu garumā Zemgales Olimpiskajā centrā piedāvājot dažādas aktivitātes gan uzņēmējiem, gan jauniešiem, kuri domā par nākotni un karjeru, gan darba meklētājiem, gan arī citiem interesentiem, informē Jelgavasc pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Šā gada akcents ir uzņēmumi kā darba devēji un izglītības iestādes kā nozīmīgs posms karjeras veidošanā. Mainoties koncepcijai, izmaiņas paredzētas arī pasākuma programmā, arvien lielāku lomu atvēlot izglītojošām un informatīvām aktivitātēm, kas norisinājās šodien. 

Šodien notika biznesa forums “Inovācijas kā process – jauns domāšanas veids, kā attīstīt biznesu un sekmīgi konkurēt”. Foruma pirmajā daļā par Latvijas ekonomikas iespējām un izaicinājumiem stāstīja bankas “Citadele” ekonomists Mārtiņš Āboliņš, par atbildības kultūru un četrām inovatīvām domāšanas prasmēm – organizāciju psihologs personāla vadības konsultants Uldis Pāvuls, bet par viedo tehnoloģiju lietojumu Jelgavā – Pašvaldības operatīvās informācijas centra vadītājs Gints Reinsons. Inovāciju tehnoloģiju centra Izpētes nodaļas vadītāja Līga Brasliņa mazos un vidējos uzņēmumus iepazīstināja ar inovācijām un to ieviešanas iespējām. Savukārt uzņēmuma “Elko EP Baltics” vadītājs Gļebs Kiseļovs informēja par ēku automatizācijas risinājumiem. Pirmo daļu noslēdza paneļdiskusija.

Foruma otrajā daļā Jelgavas Biznesa inkubatora pārstāvja Ņikita Kazakevičs vadīja diskusiju ar uzņēmējiem par praktiskām inovācijām un pārmaiņu vadību, ieviešot jaunus risinājumus un tehnoloģijas, lai piedāvātu tirgū unikālus un vēl nebijušus produktus. Noslēdzot biznesa forumu, ikvienam bija iespēja iesaistīties starpreģionālajā kontaktbiržā, kurā piedalīsies uzņēmēji ne tikai no Zemgales, bet arī no Rīgas. 

Šogad pirmo reizi Uzņēmēju dienās notika arī Vakanču gadatirgus, ko rīkoja Nodarbinātības valsts aģentūra.

Savukārt sestdiena, 27. aprīlis, vairāk paredzēta kā ģimenes diena ar plašu kultūras programmu, dažādām aktivitātēm un tirdziņu. Abas dienas uzņēmumi un iestādes interesentus iepazīstinās ar sevi, savu produkciju un pakalpojumiem. 

Abas dienas Zemgales Olimpiskajā centrā būs sastopami arī skolēnu mācību uzņēmumi, degustācijas un meistarklases gardēžiem, kā arī loterijas un dažādi konkursi pasākuma apmeklētājiem. Apmeklētājiem ieeja – bez maksas.

Foto: Eva Pričiņa

 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

ZZ

Jūs esiet pamēginājuši atvērt raksta galeriju uz mobilā telefona? Dēļ reklāmām to nevar izdarīt!

pirms gada, 2019.04.26 22:42

Laima

Bezcerīgs pasākums priekš Rāviņa un Kanaškas izrādīšanās. Nopietni uzņēmēji, kuriem tas nav "obligātais" pasākums kā lojalitātes apliecinājums Rāviņa bandai, jau sen nepiedalās šajā balagānā.

pirms gada, 2019.04.27 08:25

l

tāpēc jau pāries uz akcentu izglītības iestādēm, tāpēc, ka nav vairs kas piedalās :D

pirms gada, 2019.04.29 17:52

Fricis

Kā tur beidzās ar veikala "Lidl" būvniecību,laikam Andris apgrieza?viņam nekas no tā nespīd

pirms gada, 2019.05.08 13:06

Ekonomika