Jāņa Bisenieka fonds skolēnus aicina uz Biznesa nakti Jelgavā

Jāņa Bisenieka fonds sadarbībā ar Jelgavas Ražotāju un tirgotāju asociāciju, Jelgavas biznesa inkubatoru, Jelgavas Izglītības pārvaldi, Jelgavas Tehnikumu un Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāziju no 1. līdz 22. martam,  Jelgavā rīko trīs savstarpēji saistītu pasākumu ciklu  skolēnu uzņēmējspēju un jaunrades veicināšanai “Biznesa nakts”. 

Pasākuma mērķis ir veicināt Jelgavas un novadu jauniešu interesi un motivāciju iesaistīties uzņēmējdarbībā, veidojot daudzfunkcionālas starpskolu mācību uzņēmumu komandas, attīstot produktus ar augstu pievienoto vērtību. 

 “Biznesa nakts” pasākumos aicināts piedalīties ikviens Jelgavas pilsētas, Jelgavas un Ozolnieku novada vidusskolēns vai profesionālo iestāžu audzēknis, kurš vēlas attīstīt prasmi uzņemties iniciatīvu, stratēģiski plānot, risināt problēmas un pieņemt lēmumus. 

1.martā no pulksten 12 līdz pulksten 17 Jelgavas Tehnikuma telpās norisināsies cikla ieskaņas pasākums “Ideju laboratorija”, kurā sadarbojoties vairāku izglītības iestāžu audzēkņiem tiks ģenerētas jaunas biznesa idejas, meklēti pirmie idejas domubiedri un noteiktas 10 labākas biznesa idejas. 

Uzņēmējspēju un jaunrades cikla kulminācija - “Biznesa nakts” norisināsies 8. un 9. martā, Jelgavas Tehnikumā, kur vairāk kā 24 stundas skolēni veidos komandas, izstrādās biznesa plānus, veidos produktu prototipus un gatavos prezentācijas. Visa pasākuma garumā skolēniem atbalstu sniegs vairāk kā 10 mentori no uzņēmējdarbības vides.  Dalībniekiem simpātiju balvas sarūpējuši vietējie uzņēmēji, bet trīs labākās biznesa idejas iegūs naudas balvu 300 eiro apmērā. 

Divas nedēļas pēc “Biznesa nakts” pasākuma, 22. martā, no pulksten 15 līdz pulksten 17, Jelgavas biznesa inkubatorā, norisināsies cikla izskaņas pasākums “Izaugsme”, kurā  skolēniem būs iespēja uzzināt par atbalsta programmām un iespējām jaunajiem uzņēmējiem. 

Pieteikšanās “Ideju laboratorijai” ir atvērta līdz 25.februārim.

Plašāka informācija un konkursa nolikums  - www.facebook.com/BiznesaNaktsJelgava/

 

Foto: no arhīva

 

 

Pievieno komentāru

Ekonomika