"Jauno uzņēmēju skola" reģionos izglītos skolotājus un skolēnus

No šodienas līdz 26.septembrim Latvijas reģionos norisināsies semināru cikls "Jauno uzņēmēju skola 2019", kura laikā Latvijas skolu skolotāji un skolēni varēs uzzināt par skolēnu mācību uzņēmumu (SMU) veidošanas un attīstīšanas iespējām, iepazīties ar jau strādājošu SMU veiksmes stāstiem un uzklausīt biznesa ekspertu pieredzi, aģentūru LETA informēja "Junior Achievement Latvia" ("JA Latvia") valdes priekšsēdētājs Jānis Krievāns.

Seminārus organizē "JA Latvia" sadarbībā ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) projektā "Inovāciju motivācijas programma".

"Jauno uzņēmēju skola 2019" ir semināru cikls, kas vienu dienu norisināsies septiņos Latvijas reģionos. Semināra dalībniekus ar saviem biznesa veiksmes stāstiem iedvesmos sekmīgi uzņēmēji, bet LIAA biznesa inkubatoru pārstāvji un SMU programmas dalībnieki atklās savu pieredzi un ieguvumus no dalības programmā. 

"JA Latvia" pārstāvji informēs par iespēju sākt uzņēmējdarbību jau skolas laikā. Īpašais viesis - uzņēmēja Ieva Kalve - stāstīs, kas ir viedā ekonomika un kā tā var palīdzēt veidot inovatīvus un tehnoloģiskus SMU. Skolēni, kas jau darbojas SMU, varēs saņemt individuālas konsultācijas par sava uzņēmuma darbību un attīstību, sacīja Krievāns. 

Dalībniekiem būs iespēja apgūt dažādas ar uzņēmējdarbību un radošo domāšanu saistītas prasmes Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Rīgas Biznesa skolas darbnīcā.

"Mūsu rīkotās apmācības dod iespēju pedagogiem paaugstināt kvalifikāciju uzņēmējdarbības jomā un paplašināt redzesloku. Ieguvēji no skolēnu mācību uzņēmumu programmas ir visi - gan paši jaunieši, kuriem tiek sniegts atbalsts ieceru realizēšanai, gan skolotāji, kas apgūst jaunas zināšanas, gan visa sabiedrība," sacīja Krievāns.

Šodien "Jauno uzņēmēju skola 2019" notiks Tukuma novada Slampes pagasta Zemgales vidusskolā, 18.septembrī Draudzīgā aicinājuma Liepājas pilsētas 5.vidusskolā, 19.septembrī Kuldīgas Centra vidusskolā, 20.septembrī Jelgavas Valsts ģimnāzijā, 24.septembrī Mārupes Valsts ģimnāzijā, 25.septembrī Daugavpils 3.vidusskolā un 26.septembrī Valmieras tehnikumā. 

Foto: JA Latvia

 

Pievieno komentāru

Ekonomika