Jelgavā aicina uz atlases dienu potenciālajiem stjuartiem 1

Latvijas lidsabiedrība “airBaltic” 19. decembrī organizē stjuartu atlases dienu Jelgavā, kur gaidīts ikviens, kurš vēlas kļūt par daļu no apkalpojošā personāla komandas. Pasākums notiks Nodarbinātības valsts aģentūrā, Skolotāju ielā 3,  pulksten 10. 

Ikviens motivēts darba meklētājs ar savu CV un personu apliecinošu dokumentu aicināts apmeklēt stjuartu atlases dienu. Stjuartu atlases dienas galvenais mērķis ir atrast labākos kandidātus, kas pievienotos lidsabiedrības stjuartu komandai, kā arī iepazīstināt kandidātus ar lidsabiedrības stjuartu vakancēm un sniegt papildu informāciju.

“airBaltic” piedāvā iespēju apgūt stjuarta profesiju astoņu nedēļu mācībās bez iepriekšējās pieredzes, nodrošinot stipendiju un dzīvesvietu Rīgā. Topošo stjuartu apmācību grupa tiek komplektēta katru mēnesi. “airBaltic” piedāvā darba iespējas arī pieredzējušiem stjuartiem.

Stjuarta amatam ir vairākas priekšrocības, piemēram, progresīva atalgojuma sistēma, elastīgas darba stundas, mūsdienīga galvenā biroja ēka ar plašu, īpaši veidotu lidojumu apkalpes centru, ceļošanas iespējas sev un ģimenei, kā arī starptautiska darba pieredze un nākotnes perspektīvas komerciālās aviācijas nozarē.

Lai iegūtu papildu informāciju par darbu, var apmeklēt lidsabiedrības darba sludinājumu mājaslapu www.airBaltic.com/cabin-crew.

Foto: publicitātes

 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Gatis

Līdz kādam vecuma ierobežojumam var pieteikties?

pirms gada, 2019.12.16 18:38

Ekonomika