Jelgavā notiks bezmaksas apmācības augstākā un vidējā līmeņa vadītājiem 1

Jelgavā, viesnīcā “Jelgava”, Lielajā ielā 6, piektdien, 8. novembrī no pulksten 8.30 līdz 18 norisināsies bezmaksas mācības augstākā un vidējā līmeņa vadītājiem "Skatu Punkti: Ieguvumi". Apmācībās būs iespēja noskaidrot kā panākt efektīvāku darbu, izmantojot talantus organizācijā un kā iegūt jaunus resursus ārpus tās, informē nodibinājums "Ventspils Augsto tehnoloģiju parks".

Apmācību laikā paredzēts pilnveidot darba devēju spējas un iemaņas dažādības vadības prasmju izmantošanā ar mērķi palielināt diskriminācijas riskiem pakļauto personu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū, tādējādi nodrošinot efektīvu vietējā darba tirgus resursu iegūšanu organizācijas attīstības vajadzībām. 

Pasākuma laikā tiks sniegta individuāla izaugsmes pieredze un teorētiskas zināšanas, kas atbalstīs dažādības vadības praksē organizācijā. Pasākuma ietvaros būs iespēja tikties ar darba devēju pārstāvi, kurš dalīsies pieredzē par dažādības vadības ieguvumiem reālā darba vidē.

Latvijas vadošo ekspertu vadībā varēs uzzināt jaunākajās organizāciju vadības tendences, izmantojot dažādības vadību;  veidot personisko izpratni par tolerances un iecietības jautājumiem;  iegūt informāciju par dzimumu līdztiesības ietekmi uz organizācijas izaugsmes iespējām; izzināt universālā dizaina izmantošanas priekšrocības.  

Apmācību vieslektores būs Linda Šedlere un Evita Goša, “Schwenk Latvija” pārstāves, kustības “Dažādībā ir spēks” (www.dazadiba.lv) balvas ieguvējas nominācijā “Mūsu darba vide” 2019. gadā. Vieslektores skaidros sava pārstāvētā uzņēmuma attieksmi pret citiem tirgus dalībniekiem un to, kādu pozitīvu pienesumu tas sniedz pašam uzņēmumam. 

Interesenti dalību pasākumā aicināti pieteikt www.skatupunkti.lv līdz 5. novembrim, atzīmējot mācības “8.11. Ieguvumi Jelgavā”. Jautājumu gadījumā zvanīt pa tālruni: 26044862, 29555338 vai rakstīt uz e-pastu info@skatupunkti.lv . Dalība seminārā ir bez maksas.  

Foto: Nodibinājums "Ventspils Augsto tehnoloģiju parks"

Pievieno komentāru

Komentāri 1

azalea

Vadītprasmes jau māca no brīvvalsts pašiem sākumiem. Labāk būtu iemācījuši mazturīgos, kā pašiem ar savām rokām un pašu zināšanām un gribēšanu, kā arī ar pašu nopeknītajiem līdzekļiem uzturēt sevi pašiem, nevis skraidīt apkārt un apvienot tos, kuriem tieksme uz vajāšanu. Ir tik daudz veidu, kā savest ar maziem līdzekļiem seju kārtībā, kā pagatavot budžeta ēdamo, kā eleganti ietīt un noformēt sviestmaizi bērnam uz skolu, kā ārstēt saaukstēšanos ar dabas līdzekļiem. Visi tik sauc cīņā. Kādā cīņā!??? Sāc pats ar sevu un vadi pats sevi un savu ģimenīti!

pirms gada, 2019.10.27 10:11

Ekonomika