Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Jelgavas biznesa inkubatorā stāstīs par sociālās uzņēmējdarbības izaicinājumiem

22.novembrī pulksten 15 Jelgavas biznesa inkubatorā notiks ceturtais "Lūst vai plīst" pasākums, kurā tiks izcelta sociālās uzņēmējdarbības tēma,  informēja inkubatora vecākā projekta vadītāja Renāte Bērante.

Pasākumu ar savu pieredzes stāstu atklās Gustavs Mārtiņš Upmanis, jauniešu platformas "visasiespejas.lv" radītājs. Upmanis ir izveidojis arī pasākumu atlases "Kurp.es" platformu un ir strādājis vairākos starptautiskos tehnoloģiju startapos. 

Tāpat sociālās uzņēmējdarbības izaicinājumus un iespējas atklās Darja Trizna, "Kalnciema kvartāla" un "Āgenskalna tirgus" pārstāve. Inkubatorā atklāja, ka viens no "Kalnciema kvartāla" komandas nākotnes mērķiem ir veidot jaunas teritorijas inovatīvai un sociāli atbildīgai ekonomiskajai attīstībai, bet, lai to sasniegtu, ikdienā nākas piedzīvot ne mazums izaicinājumu, un par tiem Trizna stāstīs iedvesmas pēcpusdienā.

"Sociālā uzņēmuma "RB Cafe" idejas autors un vadītājs Māris Grāvis pavisam nesen vēris durvis savas komandas izlolotai kafejnīcai, kurā lielākā daļa darbinieku ir cilvēki ar invaliditāti. Māris nebaidīsies atklāt pieredzētos izaicinājumus, dibinot sociālo uzņēmumu, un atklās uzņēmuma darbības ikdienas aizkulises," par vēl vienu pasākuma viesi informēja Bērante.

Inkubatora pārstāve arī atklāja, ka biznesa inkubatorā uzņēmējus komanda vienmēr esot aicinājusi nebaidīties no kritieniem un kāzusiem, jo uzņēmējdarbība nav un nebūs tikai veiksmes stāsts - tas ir jāapzinās jau idejas attīstības sākumposmā. 

"Taču ir vairāki veidi, kā kritienus un izaicinājumus pārdzīvot mazāk sāpīgi vai izvairīties no tiem pavisam. Viens no veidiem ir savstarpēji dalīties savā pieredzē. Ieklausīšanās citu "Lūst vai plīst" stāstos sniedz iespēju saredzēt ātrāk un sajust prasmīgāk uzņēmējdarbības izaicinājumus," skaidroja Bērante.

Viņa piebilda, ka šoreiz tiks aktualizēta sociālās uzņēmējdarbības tēma, lai atklātu, ka arī sociālu mērķa vadītam uzņēmumam jāpiedzīvo ne mazums kāpumu un kritumu, lai tas turpinātu attīstību.

Pieteikšanās: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/pasakums-lust-vai-plist-un-sociala-uznemejdarbiba-22-nov-2019-jelgava

Foto: Facebook

Pievieno komentāru

Ekonomika