Jelgavas biznesa inkubators palīdzēs satikties uzņēmējiem un studentiem

Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas biznesa inkubatorā Jelgavā, Peldu ielā 7, ceturtdien, 14. februārī pulksten 15 atgriežas pasākums “Īstā telpa”, kura durvis atvērtas ikvienam interesentam, kurš vēlas sadarboties. 

Vecākā projektu vadītāja Agnese Oļševska informē, ka šogad tā ir vieta un telpa, kur satiekas uzņēmēji un studenti. Uzņēmēji, kuri meklē studentus savai komandai un studenti, kuriem ir vēlme sadarboties, kuri meklē prakses vietu, pētījuma tēmu savam maģistra darbam vai vienkārši vēlas izmantot savas zināšanas un piestrādāt studiju laikā kā freelance darbinieks. “Sadarbības veidošana ir jūsu pašu rokās, taču mēs palīdzēsim jums satikt vienam otru,” uzsver Agnese.  

Studentiem katram tiks dotas  trīs minūtes, lai sevi prezentētu uzņēmējiem - zināšanas, pieredzi,  un tas, ko viņš meklē, piemēram, uzņēmēju, kura vadībā vēlas izstrādāt bakalaura vai maģistra darbu, iespēju piepelnīties grafiskajā dizainā utml.

Ja esi students un vēlies sevi prezentēt (prezentācijas sagatavi nosūtīsim), tad reģistrējies šeit: ej.uz/istatelpa-studentiem. Aicināti studenti no visām augstskolām. 

Uzņēmējiem pēc studentu prezentācijām būs iespēja uzrunāt tos studentus, kurus viņi redz savā komandā (piemēram, sociālo tīklu administrēšanai, pētījuma veikšanai, tulkošanai u.c.)

Ja esi uzņēmējs, un meklē noteiktas zināšanas studentos vai vēlies paplašināt savu komandu, reģistrējies pasākumam šeit: http://www.liaa.gov.lv/lv/pasakumi/pasakums-ista-telpa-jelgava-14-feb-2019/pieteiksanas 

 

Iepriekšēja reģistrācija obligāta, jo vietu skaits ierobežots.

Foto: publicitātes

 

Pievieno komentāru

Ekonomika