Kosmētikas ražotāja "Dzintars" patiesais labuma guvējs Iļja Gerčikovs izveidojis jaunu kompāniju - "Dzintars Beauty" 2

Kosmētikas ražotāja AS "Dzintars" patiesais labuma guvējs Iļja Gerčikovs izveidojis jaunu kompāniju - SIA "Dzintars Beauty", liecina "Firmas.lv" informācija.

Jaundibinātā uzņēmuma pamatkapitāls ir 2800 eiro, un Gerčikovs ir tā vienīgais īpašnieks un arī vienīgais valdes loceklis.

"Dzintars Beuty" reģistrēta 29.oktobrī. Uzņēmuma juridiskā adrese ir Rīgā, Baznīcas ielā 7-14.

Rīgas pilsētas Pārdaugavas tiesa otrdien rakstveida procesā skatīs "Dzintara" tiesiskās aizsardzības procesa administratora Mareka Dika pieteikumu atzīt kompāniju par maksātnespējīgu.

Rīgas pilsētas Zemgales priekšpilsētas tiesa 2017.gada 18.janvārī apstiprināja "Dzintara" tiesiskās aizsardzības procesa pasākumu plānu, tā īstenošanai nosakot divu gadu termiņu. Taču vēlāk tiesiskās aizsardzības procesa īstenošanas termiņš kompānijai tika pagarināts līdz 2020.gada 4.aprīlim.

Savukārt pieteikums par "Dzintara" maksātnespējas pasludināšanu tiesā tika saņemts šogad 21.oktobrī.

Diks skaidroja, ka "Dzintara" maksātnespējas pieteikums tiesā iesniegts, jo sagatavotie tiesiskās aizsardzības procesa pasākuma plāna grozījumi netika saskaņoti no kreditoru puses.

"Dzintara" kreditoru prasības pērn veidoja 11 462 355 eiro, tostarp nodrošināto kreditoru prasības bija 4 500 987 eiro apmērā, bet nenodrošināto kreditoru - 6 961 368 eiro apmērā. Kompānijas nodrošinātie kreditori ir Valsts ieņēmumu dienests un "Attīstības finanšu institūcija "Altum"".

2017.gadā "Dzintars" strādāja ar 6,284 miljonu eiro apgrozījumu un cieta 1,766 miljonu eiro zaudējumus. Savukārt kompānijas 2018.gada pārskats vēl nav publiskots. Valsts ieņēmumu dienesta administrēto nodokļu parāds kompānijai 2019.gada 7.oktobri bija 6 730 253 eiro.

"Dzintars" ir parfimērijas un biokosmētikas izstrādātājs un ražotājs, un tā produktu klāstā ir vairāk nekā 1000 veidu kosmētikas, parfimērijas produktu, kā arī dekoratīvās kosmētikas izstrādājumu. Kompānija ir reģistrēta 1991.gadā, un tās pamatkapitāls ir 2,817 miljoni eiro.

"Dzintara" patiesais labuma guvējs un valdes priekšsēdētājs ir Gerčikovs.

Foto: diena.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vāgners

6 730 253 eiro nodokļu parāds no Gerčikova, tāpat no citiem lielajiem nodokļu nemaksātājiem, un te nu ir atalgojuma paaugstinājums pedagogiem, mediķiem un citiem. Bet VID ar visu savu ekonomisko policiju guļ, tā vietā lai krimināllietas jau sen būtu no prokuratūras nonākušas tiesā un būtu iztiesātas, parādi piedzīti, bet nodokļu nemaksātāji sēdētu aiz restēm un viņu īpašumi būtu konfiscēti. Bet te- jauns uzņēmums ar domu turpināt vecās shēmas. Par maz sazagts...

pirms gada, 2019.11.08 19:38

Valfrīdus

Pants par izlaupīšanu , kā kļuvām "brīvi", tika izņemts no kriminālkodeksa pirmajā kodeksa grozījumā. Pants ta vilka līdz augstākajam soda mēram. Ja šī panta nav, tad par kaut kādu zagšanu var tiesāt gadu desmitiem, ja vainīgais negrib tikt nosodīts. Ja nu beigās tomēr ir sods, tad par miljonu izzagšanu, nozagšanu piespriež kādus desmit tūkstošus atmaksāt un brīvības atņemšana uz 2 gadiem nosacīti vai piespiedu darbs 25 stundu apmērā. Galīgi glupi būtu nefīrēt ģelas.

pirms gada, 2019.11.13 11:49

Ekonomika