Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

LIAA šonedēļ daļēji atsāks apkalpot klientus klātienē

Pēc ārkārtējās situācijas valstī atcelšanas no trešdienas, 10.jūnija Latvijas Investīciju un attīstības aģentūra (LIAA) daļēji atsāks klientu apkalpošanu klātienē, aģentūru LETA informēja LIAA.

LIAA informē, ka, iepriekš piesakoties LIAA pakalpojumu saņemšanai klātienē pa e-pastu: jautajumi@liaa.gov.lv vai pa tālruni 67039499, klients varēs slēgt līgumus, saņemt nepieciešamos dokumentus un materiālus, kā arī izmantot LIAA Biznesa inkubatoru koprades telpas. Pārējie LIAA sniegtie pakalpojumi pagaidām būs pieejami attālināti.

"Covid-19 pandēmijas laikā esam pārliecinājušies, ka lielāko daļu LIAA sniegto pakalpojumu varam nodrošināt attālināti, tādēļ, atsākot daļēju klientu apkalpošanu klātienē, aicinām cilvēkus izvērtēt, vai šo pakalpojumu nav iespējams saņemt attālināti, īpaši tas attiecas uz dažāda veida konsultācijām par valsts atbalsta iespējām uzņēmējiem. (..) Arī turpmāk organizēsim LIAA darbu tā, lai pēc iespējas vairāk pakalpojumu, iespējami augstākā kvalitātē, varētu nodrošināt attālināti," LIAA direktors Kaspars Rožkalns.

LIAA informē, ka ir izvērtējusi riskus katrā darba vietā saskaņā ar Veselības ministrijas ieteikumiem Covid-19 infekcijas profilaksei, īpašu uzmanību pievēršot situācijām, kurās klienti vai darbinieki atrodas tuvā kontaktā, mazāk par diviem metriem, vai uzturas ilgāku laiku nelielās telpās ar nepietiekamu ventilāciju. Lai minimizētu šos riskus klientiem sava vizīte būs jāpiesaka vismaz dienu iepriekš un tā nedrīkstēs būt ilgāka par 15 minūtēm.

"Atsākot klientu apkalpošanu klātienē, esam ieviesuši nepieciešamos drošības pasākumus, nosakot, ka klientiem, kuri vēlēsies saņemt pakalpojumu klātienē, būs jāpiesakās dienu iepriekš un klātienes apmeklējums nevarēs būt ilgāks par 15 minūtēm. Ja apmeklējums būs ilgāks par 15 minūtēm, klients tiks aicināts izmantot sejas masku.Klātienē LIAA pakalpojumu nevarēs saņemt personas, kurām noteikta pašizolācija, mājas karantīna vai izolācija vai kurām ir elpceļu infekcijas slimības pazīmes," uzsvēra LIAA Klientu apkalpošanas nodaļas vadītāja Linda Grīnfelde, piebilstot, ka klienti tiek aicināti ierasties LIAA telpās tieši nozīmētajā apmeklējuma laikā.

Arī LIAA Biznesa inkubatoru koprades telpās darbs tiks organizēts atbilstoši drošības vadlīnijām,sekojot tam, lai telpās neatrastos vairāk nekā viens cilvēks uz četriem kvadrātmetriem un starp apmeklētājiem un darbiniekiem tiktu nodrošināta divu metru distance.

Foto: Facebook 

Pievieno komentāru

Ekonomika