Martā augušas sērijveida dzīvokļu cenas Ogrē, Jelgavā, Salaspilī un Kauguros

Šā gada martā augušas sērijveida dzīvokļu cenas Ogrē, Jelgavā, Salaspilī un Kauguros, Jūrmalā, teikts nekustamo īpašumu kompānijas "Arco Real Estate" sērijveida dzīvokļu tirgus pārskatā.

Ogres sērijveida dzīvokļu cenas martā palielinājās par 0,3 procentiem, vidējai cenai sasniedzot 609 eiro par kvadrātmetru. 2019.gadā dzīvokļu cenas kopumā Ogrē palielinājās par diviem procentiem.

Kauguros martā sērijveida dzīvokļu cenas palielinājās par 0,9 procentiem un dzīvokļu viena kvadrātmetra vidējā cena sasniedza 581 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2019.gada sākuma dzīvokļu cenas Kauguros kopumā palielinājās par diviem procentiem.

Salaspilī dzīvokļu cenas martā palielinājās par 0,5 procentiem un sērijveida dzīvokļu vidējā cena Salaspilī palielinājās līdz 658 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2019.gada sākuma sērijveida dzīvokļu cenas Salaspilī kopumā palielinājās par vienu procentu.

Martā Jelgavā dzīvokļu cenas palielinājās par 1,5 procentiem un sērijveida dzīvokļu vidējā cena martā bija 514 eiro par kvadrātmetru. Kopš 2019.gada sākuma Jelgavā sērijveida dzīvokļu cenas pieauga par diviem procentiem.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Ekonomika