Mazos un vidējos uzņēmumus seminārā izglītos par intelektuālā īpašuma jautājumiem

21.maijā pulksten 10 tiešsaistē norisināsies izglītojošs seminārs "Intelektuālais īpašums un mazie un vidējie uzņēmumi", informēja Intelektuālā īpašuma informācijas centra Informācijas pakalpojumu nodaļas vadītāja Ilze Grava.

Semināru ievadīs Patentu valdes direktora pienākumu izpildītāja Baiba Graube, kura norāda, ka šis laiks ir īpaši piemērots tam, lai ikviens uzņēmējs stiprinātu savu darbību, izglītotos un aizsargātu savu biznesu gan no ekonomiskā skatu punkta, gan intelektuālā īpašuma jomā. Viņa uzsvēra, ka semināra laikā uzstāsies Eiropā atzīti eksperti.

Pasākumam tiks nodrošināts tulkojums no angļu uz latviešu valodu. Ikvienam semināra dalībniekam būs iespēja uzdot sevi interesējošos jautājumus, kā arī piedalīties diskusijās.

Detalizēta darba kārtība pieejama Patentu valdes tīmekļvietnē: https://ieej.lv/MVUseminars

Pasākumam tiks nodrošināts tulkojums no angļu uz latviešu valodu. Ikvienam semināra dalībniekam būs iespēja uzdot sevi interesējošos jautājumus, kā arī piedalīties diskusijās. Dalība seminārā iespējama tikai iepriekš reģistrējoties tiešsaistē: https://ieej.lv/MVUregistracija.

Pēc semināra notiks Patentu valdes sadarbībā ar Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kameru un Latvijas Dizaineru savienību organizētā “Gada preču zīme 2020” apbalvošanas ceremoniju, ko būs iespējams vērot arī tiešsaistē interneta portālā www.tvnet.lv

Patentu valde ir tieslietu ministra pārraudzībā esoša tiešās pārvaldes iestāde ar normatīvajos aktos noteiktu kompetenci rūpnieciskā īpašuma jomā. Iestādes galvenās funkcijas ir īstenot valsts politiku rūpnieciskā īpašuma jomā, pildīt Latvijai saistošas starptautiskajos līgumos paredzētās valsts rūpnieciskā īpašuma iestādes funkcijas, reģistrēt tiesības uz rūpnieciskā īpašuma objektiem, uzturot attiecīgos reģistrus un sniedzot nepieciešamos pakalpojumus šajā jomā, kā arī veicināt valstī un sabiedrībā izpratni par rūpnieciskā īpašuma aizsardzību.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Ekonomika