Meklē atvērtākos darba devējus Latvijā

Sabiedrības integrācijas fonds sadarbībā ar nodibinājumu “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks” turpina meklēt un rudenī godinās Latvijas atvērtākos darba devējus. Jau trešo gadu pēc kārtas Latvijas darba devējiem, tajā skaitā valsts iestādēm, ir iespēja pieteikties pašnovērtējumam dažādības vadības izcilībā, kuram pieteikties un aizpildīt anketu var līdz šā gada 22. jūnijam, informē nodibinājums “Ventspils Augsto tehnoloģiju parks”.

Kustības “Dažādībā ir spēks” mērķis ir veidot atpazīstamu un pozitīvu darba devēju kustību, kas par uzdevumu ikdienas darbā izvirza dažādības veicināšanu savos uzņēmumos, organizācijās, valsts vai pašvaldības iestādēs, biedrībās vai nodibinājumos, atzīstot, ka dažādība ir resurss un virzītājspēks organizācijas attīstībai un izcilu rezultātu sasniegšanai ikvienā jomā, jebkādos apstākļos. 

Atbalstot kustības mērķi, Ministru prezidents Krišjānis Kariņš uzsver: “Mums ir jāturpina darbs pie nevienlīdzības mazināšanas sabiedrībā, iedzīvinot principu, ka sabiedrība solidāri uzņemas rūpes par tiem, kuriem palīdzība ir nepieciešama. Mūsu, visas sabiedrības, kopīgais mērķis ir labi izglītota, nodrošināta un saliedēta sabiedrība, kurā ikviens mūsu valsts iedzīvotājs jūtas vajadzīgs un piederīgs.”

Valsts un pašvaldības iestādes ir tās, kuru sniegto pakalpojumu kvalitāte ir būtiska ikvienam iedzīvotājam. Nav iespējams sniegt kvalitatīvus pakalpojumus, ja valsts iestādes nenodrošina kvalitatīvu un atvērtu darba vidi saviem darbiniekiem, tāpēc kustība “Dažādībā ir spēks” aicina valsts pārvaldes un tās pakļautībā esošās iestādes iesaistīties un veikt pašnovērtējumu savai darba videi, kā arī pretendētu uz ķiploka balvu. Nodibinājums aicina ar savu piemēru iedrošināt uzņēmumus būt atvērtiem darba devējiem, īpaši tagad, kad daudziem cilvēkiem nepieciešams stabils pamats savai ģimenei un tas ir darbs.

Vairāk informācijas par kustību un iespēju pieteikt savu organizāciju pašnovērtējumam atrodama tīmekļa vietnē www.dazadiba.lv.

Foto: publicitātes

Pievieno komentāru

Ekonomika