Metālapstrādes uzņēmuma "East Metal" apgrozījums pērn audzis par 5,7%

Metāla konstrukciju ražotāja SIA "East Metal" apgrozījums pagājušajā gadā bija 50,343 miljoni eiro, kas ir par 5,7% vairāk nekā 2019.gadā, bet uzņēmuma peļņa auga 2,3 reizes un sasniedza 1,269 miljonus eiro, liecina "Firmas.lv" informācija.

Uzņēmuma gada pārskata vadības ziņojumā teikts, ka pērn iegūti vairāki svarīgi jauni klienti, kā arī samazināta uzņēmuma atkarība no dažiem lielajiem klientiem.

Pēc kompānijas vadības vēstītā, lielākā daļa uzņēmuma produkcijas tiek realizēta Dānijā un no Dānijas reeksportēta pa visu pasauli.

"East Metal" vadība norāda, ka arī 2021.gadā pirmā ceturkšņa darbības rezultāti atbilst plānotajam budžetam. Uzņēmums turpinās apkalpot esošos un jaunos klientus vēja enerģijas jomā, piekrastes naftas un gāzes ieguves industrijā, celtniecībā un citās nozarēs, kurās tiek izmantotas smagas un sarežģītas tērauda konstrukcijas.

Vadības ziņojumā teikts, ka Covid-19 pandēmija nav atstājusi ietekmi uz "East Metal" darbības rezultātiem. Uzņēmuma vadība uzskata, ka nebūs nepieciešama kompensējošo mehānismu izmantošana.

2019.gadā "East Metal" strādāja ar 47,624 miljonu eiro apgrozījumu un guva 552 875 eiro peļņu.

"East Metal" reģistrēta 1997.gadā. "East Metal" ir Dānijas uzņēmuma "East Metal Holding" meitasuzņēmums. Kompānijā nodarbināti vairāk nekā 650 darbinieku.

Foto: eastmetal.com

Pievieno komentāru

Ekonomika