Notiks remigrācijas tēmai veltīta konference

Lai pievērstu sabiedrības uzmanību remigrācijas jautājumiem un akcentētu Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) darbību Eiropas nodarbinātības dienestu tīklā (EURES), šodien no pulksten 10 līdz 14 kopā ar valsts un privātā sektora pārstāvjiem tiks rīkota konference-diskusija "Kā atgriezt aizbraukušos Latvijas talantus?",  informēja pasākuma rīkotāji.

Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) direktore Evita Simsone stāstīja, ka remigrācija ir nozīmīgs un pēdējā desmitgadē arvien aktuāls jautājums Latvijas valstij, un tas bijis NVA dienaskārtībā kopš 2004.gada. Šoruden, atzīmējot Eiropas nodarbinātības dienestu tīkla (EURES) 15 gadadienu, NVA vēlas turpināt aktīvu diskusiju par remigrācijas jautājumiem.

Pēc Simsones domām, ir pozitīvi, ka šo jautājumu aktualizēšanā un risināšanā iesaistās arvien vairāk dažādu sektoru un institūciju pārstāvji.

Konferenci atklās Valsts prezidents Egils Levits un labklājības ministre Ramona Petraviča (KPV LV). Pasākuma tiešraide tiks nodrošināta NVA aģentūras "Facebook" lapā : https://www.facebook.com/Nodarbinatiba

Foto: NVA publicitātes


Pievieno komentāru

Ekonomika