NVA aicina darba meklētājus reģistrēties dalībai tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā” 2

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) aicina darba meklētājus reģistrēties dalībai tiešsaistes darba dienā „Darbs un karjera Latvijā 2019”, kas 26.septembrī no pulksten 10 līdz 16 norisināsies Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu. Tā ir lieliska iespēja darba meklētājiem atrast piemērotu darbu Latvijā. Dalība pasākumā ir bez maksas, informē NVA. 

Šobrīd tiešsaistes darba dienai ir jau pieteikušies vairāk nekā 150 darba meklētāju, savukārt darba devēji ir reģistrējuši jau 725 brīvas darba vietas ar atalgojumu virs 1000 eiro. Pārstāvētas ir tādas nozares kā informācijas tehnoloģiju pakalpojumi (“Tieto Latvia”, “Evolution Latvia”), rūpniecība un ražošana (“Polipaks”, “Dinnair”, “SSI Schaefer Latvia”, “Severstal Distribution”, “Stiga RM”, “Valmieras stikla šķiedra”), pārtikas ražošana (“Meat Union”, “Orkla Latvia”), būvniecība (“Skonto PREFAB”, “Skonto Plan”), apdrošināšanas pakalpojumi (“BTA Baltic Insurance Company”), transporta pakalpojumi (“Rīgas satiksme”), mazumtirdzniecība (“Paul Mason Properties – IKEA”, “Vita mārkets”), veselības aprūpe (“Jelgavas poliklīnika”), citi pakalpojumi (“Amplexor”, “Your Move”), darbu piedāvā arī Nacionālie bruņotie spēki.

Lai pieteiktos vēlamajai vakancei un pasākuma dienā – 26. septembrī, ieplānotu darba intervijas laiku tiešsaistē, darba meklētājam savs profils jāreģistrē Eiropas darba dienu platformas (www.europeanjobdays.eu) sadaļā „Darbs un karjera Latvijā 2019”  (https://www.europeanjobdays.eu/en/events/job-and-career-latvia-2019).

Tiešsaistes darba diena „Darbs un karjera Latvijā” tiek rīkota sadarbībā ar Ārlietu ministriju, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministriju, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Valsts darba inspekciju, Valsts ieņēmumu dienestu, “Tele2” sociālo kustību “Latvija strādā” un projektu “Your Move”. 

Pasākuma laikā uz reģistrēto lietotāju jautājumiem tiešsaistē atbildēs NVA, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras, Valsts darba inspekcijas, Valsts ieņēmumu dienesta, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldes, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministrijas, kā arī Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras pārstāvji.

Papildu informāciju var uzzināt, sazinoties ar tiešsaistes darba dienas EURES koordinatoru Andri Segliņu (e-pasts: Andris.Seglins@nva.gov.lv, tālr. 63429422).

Foto: nva.gov.lv

 

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Seska Smaka

Darba devēji varētu sacensties par to kurš zemāko atalgojumu piedāvās!

pirms 2 gadiem, 2019.08.21 22:45

Ekonomika