NVA pārtrauc personu ar invaliditāti nodarbinātības konkursus

Sakarā ar ārkārtējo situāciju valstī, kas izsludināta Covid-19 izplatības dēļ, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) pārtrauc personu ar invaliditāti nodarbinātības konkursu, aģentūrai LETA pavēstīja NVA Sabiedrisko attiecību nodaļā.

NVA norādījusi, ka kopā ar Labklājības ministriju pārskata visus NVA pakalpojumus un pasākumus, lai operatīvi pielāgotu tos aktuālajai situācijai darba tirgū un sniegtu atbalstu pēc iespējas lielākam klientu skaitam, kurus ir skāruši vai skars šī brīža nelabvēlīgie apstākļi darba tirgū.

Kā vēstīts, ka darba devējiem, kuri iepriekš pauda vēlmi piedalīties šajos pasākumos, NVA bija plānojusi sniegt finansiālu atbalstu par šo sociālo grupu nodarbināšanu.

Ņemot vērā Covid-19 izplatību, NVA atcēlusi klātienes pasākumus, tomēr pašreiz visiem bezdarba riskam pakļautajiem darbiniekiem aģentūra piedāvā informāciju par brīvajām darba vietām un aktuālo situāciju darba tirgū, informāciju par NVA pakalpojumiem un pieteikšanos bezdarbnieka statusam, saziņas iespējas ar potenciālajiem darba devējiem, kā arī karjeras konsultanta atbalstu darba meklēšanas jautājumos.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Ekonomika