NVA rīkos karjeras dienas darba meklētājiem

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) no 14.jūnija līdz 18.jūnijam visā Latvijā rīko tiešsaistes karjeras dienas darba meklētājiem "Esi savas karjeras virzītājs!", lai veicinātu darba meklētāju satikšanos ar darba devējiem un sniegtu atbalstu veiksmīgas karjeras plānošanā un veidošanā, informēja NVA.

Paredzēts, ka karjeras dienu laikā tiks sniegts praktisks atbalsts darba meklētājiem, organizējot tikšanos ar darba devējiem un karjeras konsultantu meistarklases. Piedalīties karjeras dienu aktivitātēs var ikviens interesents, kurš meklē darbu vai vēlas attīstīt karjeras veidošanas prasmes.

NVA direktore Evita Simsone uzsvēra, ka karjeras dienas darba meklētājiem NVA rīko jau ceturto gadu pēc kārtas, lai ne tikai NVA reģistrētie klienti, bet ikviens ieinteresēts darba meklētājs varētu saņemt profesionālo karjeras konsultantu palīdzību darba meklējumos un tiešā saziņā ar darba devējiem iegūtu aktuālāko informāciju par darba iespējām Latvijā.

Simsones ieskatā, karjeras dienu aktivitātes īpaši noderīgas ir jauniešiem, kuri atrodas savas darba dzīves sākumā, jo pārdomāti un mērķtiecīgi izvēlēties, plānot un veidot savu karjeru ilgtermiņā var tad, ja esi informēts par pieprasījumu un tendencēm mūsdienu mainīgajā darba tirgū. Savukārt ātrākai un veiksmīgākai piemērota darba atrašanai sekmēs darba meklēšanā noderīgas prasmes, kuras apgūt palīdzēs NVA karjeras konsultanti.

Karjeras dienu laikā darba meklētāji aicināti tiešsaistē satikties ar tādiem Latvijā pazīstamiem darba devējiem kā "Accenture", "BITE Latvija", "Lidl Latvija", "Luminor Bank", "Printful Latvia". Tikšanās dalībnieki uzzinās, ko darba devēji sagaida no darbiniekiem, kādas darba un karjeras izaugsmes iespējas piedāvā savos uzņēmumos. Notiks tikšanās arī ar Valsts kancelejas un Aizsardzības ministrijas Nacionālo bruņoto spēku Apvienotā štāba pārstāvjiem, kuri informēs par darba iespējām valsts pārvaldē un aizsardzībā.

Ik darba dienu šajā nedēļā tiešsaistē norisināsies NVA karjeras konsultantu meistarklases. 14.jūnijā notiks meistarklase par "CV" sagatavošanu "Europass" un Canva", 15.jūnijā - meistarklase par motivācijas vēstules sagatavošanu, 16.jūnijā notiks meistarklase par darba interviju tiešsaistē, 17.jūnijā gaidāma meistarklase par savu resursu apzināšanos darba atrašanā, savukārt 18.jūnijā notiks meistarklase par karjeras mērķu uzstādīšanu un sasniegšanu.

NVA karjeras dienu aktivitātēm jāpiesakās iepriekš NVA tīmekļvietnes nva.gov.lv sadaļā "Karjeras dienas 2021", aizpildot pieteikuma anketu.

Foto: NVA

Pievieno komentāru

Ekonomika