NVA tiešsaistes pasākums “Darbs un karjera Latvijā” – iespēja atrast darbu IT un finanšu jomā

Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls (EURES) Eiropas darba dienu platformā 28. oktobrī no pulksten 11 līdz 15 rīko tiešsaistes darba iespēju dienu „Darbs un karjera Latvijā” speciālistu piesaistei IT un finanšu jomai. Dalība pasākumā gan darba devējiem, gan darba meklētājiem ir bez maksas, informē NVA. 

NVA aicina darba devējus, kuri meklē IT un finanšu jomas speciālistus un darba meklētājus, kuri meklē darbu IT un finanšu jomā, izmantot šo iespēju un pieteikties dalībai tiešsaistes pasākumā „Darbs un karjera Latvijā”. 

Lai piedalītos starptautiskajā tiešsaistes darba iespēju dienā, darba devējam ir jāizveido savs profils Eiropas darba dienu platformā www.europeanjobdays.eu, jāreģistrējas dalībai tiešsaistes pasākumā „Darbs un karjera Latvijā”, jāpublicē vakances un jāievieto sava uzņēmuma prezentācija. 

Uzreiz pēc reģistrēšanās publicētā informācija būs redzama vietnes apmeklētājiem gan Latvijā, gan ārvalstīs, un darba devējs varēs sākt saņemt pretendentu pieteikumus. Tie darba devēji, kuru profils Eiropas darba dienu platformā jau ir izveidots, dalībai pasākumā var reģistrēties jau no iepriekš izveidotā konta. Pasākuma laikā darba devējiem būs iespēja demonstrēt savu uzņēmumu video materiālus, veicinot starptautisku atpazīstamību Eiropas Komisijas tiešsaistes platformā. 

Pasākuma dienā, 28. oktobrī no pulksten 11 līdz 15, izmantojot datoru vai mobilo ierīci ar interneta pieslēgumu un "Skype" aplikāciju, darba devēji varēs tiešsaistē satikties un veikt darba intervijas ar darba meklētājiem no dažādām Eiropas valstīm. Tiešsaistes darba iespēju diena ir lieliska iespēja piesaistīt savam uzņēmumam arī tos Latvijas valstspiederīgos speciālistus, kuri šobrīd dzīvo un strādā ārvalstīs, bet vēlas atgriezties Latvijā. 

Darba meklētājiem dalībai pasākumā arī jāreģistrējas Eiropas darba dienu platformā, jāievieto savs CV, jāpiesakās vakancei un pasākuma dienā jāizmanto "Skype" aplikācija, lai tiešsaistē (online) satiktos ar darba devēju virtuālajā darba intervijā. 

2019.gadā tiešsaistes darba iespēju dienai “Darbs un karjera Latvijā” bija reģistrējušies 70 Latvijas uzņēmumu un pasākumu tiešsaistē apmeklēja gandrīz 4000 darba meklētāju no Latvijas un ārvalstīm, vairāk nekā 500 darba meklētāju bija pieteikušies darba devēju piedāvātajām vakancēm. 

Tiešsaistes darba iespēju diena „Darbs un karjera Latvijā” tiek rīkota sadarbībā ar Latvijas Republikas Ārlietu ministriju, Pilsonības un migrācijas lietu pārvaldi, Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru, Vides aizsardzības un reģionālas attīstības ministriju, Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru, Valsts darba inspekciju, “Tele2”, sociālo kustībuLatvija strādā” un projektu “Your Move“. 

Papildu informāciju var uzzināt, sazinoties ar Eiropas darba dienas EURES koordinatoriem Latvijā Ilzi Luīzi Mihailovu (IlzeLuize.Mihailova@nva.gov.lv, tālrunis 67021793) vai Andri Segliņu (Andris.Seglins@nva.gov.lv, tālrunis 63429422).

Uzziņai:

Eiropas darba dienu platforma www.europeanjobdays.eu  ir izveidota 2013.gadā, to koordinē Eiropas nodarbinātības dienestu tīkls EURES un Eiropas Komisija.

EURES ir Eiropas valstu nodarbinātības dienestu un partneru sadarbības tīkls, kura uzdevums ir atbalstīt darba devējus un darba meklētājus, kuri vēlas izmantot Eiropas darba mobilitātes iespējas.

EURES tīklā visā Eiropā strādā EURES konsultanti, kas ir specializējušies praktiskos, juridiskos un administratīvos jautājumos saistībā ar Eiropas darba mobilitāti starpvalstu un pārrobežu līmenī.

Latvijā EURES tīklu pārstāv Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) un tās EURES konsultanti NVA filiālēs Cēsīs, Daugavpilī, Liepājā un Rīgā. 

Ar EURES konsultantiem Latvijā var sazināties:

Mājaslapa: www.nva.gov.lv/eures

E-pasts: eures@nva.gov.lv

Facebook: www.facebook.com/eureslatvia/

Linkedin: www.linkedin.com/company/eures-latvia

Ik piektdienu, izņemot svētku dienas, Eiropas darba mobilitātes portālā no pulksten 13 līdz 15 pēc Latvijas laika (12 – 14 (CET)) norisinās EURES čats - https://saite.lv/uPXf8. Tā ir lieliska iespēja tiešsaistē uzdot un saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem.

Foto: publicitātes

 

Pievieno komentāru

Ekonomika