Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Par “Fortum” biznesa vadītāju Latvijā iecelts Andris Vanags

Par Somijas enerģētikas korporācijas “Fortum” biznesa vadītāju Latvijā no 10.jūnija iecelts enerģētikas uzņēmuma “Fortum Latvia” valdes priekšsēdētājs un Jelgavas biomasas koģenerācijas stacijas vadītājs Andris Vanags, informē kompānijā.

Uzņēmuma pārstāvji informē, ka līdzšinējā “Fortum” biznesa vadītāja Latvijā Jūlija Sundberga ir pieņēmusi jaunus darba izaicinājumus ārpus “Fortum”.

Vanagam ir vairāk nekā 20 gadu darba pieredze enerģētikas nozarē, projektu vadīšanā un uzraudzībā, uzņēmumu vadīšanā un viņš “Fortum” strādā kopš 2014.gada. Vanags turpinās īstenot “Fortum” stratēģiju Latvijā, galveno uzmanību veltot energoefektīvu un aprites ekonomikā balstītu enerģētikas risinājumu ieviešanai.

Informācija “Firmas.lv” liecina, ka 2017.gadā “Fortum Latvia” strādāja ar 16,94 miljonu eiro apgrozījumu un 2,958 miljonu eiro peļņu. Kompānijas 2018.gada rezultāti vēl nav publiskoti.

“Fortum Latvia” pamatkapitāls ir 19 933 454 eiro, bet uzņēmuma vienīgā īpašniece ir Nīderlandē reģistrētā kompānija “Fortum Holding B.V.”.

Latvijā “Fortum” nodrošina centralizēto siltumapgādi vairāk nekā 16000 mājsaimniecībām un 170 juridiskajiem klientiem Jelgavā, piegādā siltumenerģiju Daugavpilī, ražo elektroenerģiju koģenerācijas stacijās un nodarbojas ar jaunu atjaunojamās enerģijas un aprites ekonomikas projektu attīstīšanu. “Fortum Latvia” ietilpst starptautiskā enerģētikas uzņēmumu grupā “Fortum”.

“Fortum” akcijas ir iekļautas “Nasdaq” Helsinku biržā.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Ekonomika