PNB bankas filiāles nav slēgtas un turpina apkalpot klientus

PNB banka informē -  visi 20 PNB bankas klientu apkalpošanas centri strādā un turpina apkalpot klientus. No šā gada 2.septembra tiks mainīts PNB bankas klientu apkalpošanas centru darba laiks, kā arī pakalpojumi, kādi tiks piedāvāti klientiem. Papildus klientu ērtībām ar 3.septembri tiks atvērta vēl viena PNB Bankas filiāle Daugavpilī.

PNB bankas Komunikācijas vadītāja Vineta Vilistere-Lāce uzsver, ka plašsaziņas līdzekļos šobrīd tiek izplatīta maldinoša informācija par PNB bankas klientu apkalpošanas centru slēgšanu, darba laikiem, kā arī pakalpojumiem, kādi klientiem tiek nodrošināti.

PNB banka informē, ka PNB bankas filiālēs klienti joprojām var pieteikt valsts garantēto atlīdzību VSAA maksājumu (pabalstu / pensiju) saņemšanai. Izmaiņas attiecas uz filiālēm: Cēsīs un Madonā, kur garantēto atlīdzību klienti var pieteikt līdz 30.augustam (ieskaitot), Bauskā, Jēkabpilī, Kuldīgā, Salaspilī, Talsos un Valmierā, kur pieteikšanās atlīdzībai turpināsies līdz 31.augustam ( ieskaitot). Pēc šiem datumiem filiāles turpinās strādāt un apkalpot klientus citos jautājumos, piemēram, izsniegs kontu izrakstus un izziņas, sniegs konsultācijas u.c. 

Ņemot vērā lielo klientu pieplūdumu Daugavpilī, saskaņojot ar Finanšu un kapitāla tirgus komisiju (FKTK) , no  3.septembra garantēto atlīdzību pieteikšanai tiks atvērta vēl viena filiāle Valkas ielā 3.

Ar PNB bankas klientu apkalpošanas centru darba laikiem, kā arī ar informāciju par sniegtajiem pakalpojumiem var iepazīties PNB bankas mājaslapā

Atbilstoši FKTK un bankas “Citadele” izstrādātajai valsts garantēto līdzekļu izmaksas kārtībai, AS “PNB banka” klientus, kuriem nav konta bankā “Citadele” un kuri ir VSAA maksājumu (pabalsti, pensijas) saņēmēji, no šā gada 22.augusta apkalpoja 20 PNB bankas filiālēs visā Latvijā.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Ekonomika