Rīgā nākamnedēļ atklās "Lidl" loģistikas centru 4

Nākamnedēļ, 25.janvārī, Rīgā atklās mazumtirgotāja SIA "Lidl Latvija" loģistikas centru, pavēstīja kompānijā.

Uzņēmumā arī uzsvēra, ka "Lidl Latvija" loģistikas centra atklāšana ir pamats kompānijas darbības sākšanai Latvijā un Igaunijā. Loģistikas centra atvēršanai sekos veikalu tīkla atklāšana Rīgā un citās Latvijas pilsētās.

Loģistikas centra atklāšanas pasākums notiks tiešsaistē. 

Tajā piedalīsies arī amatpersonas, loģistikas centra būvniecībā iesaistītie uzņēmumu, kā arī "Lidl Latvija" sadarbības partneri.

Jau vēstīts, ka "Lidl Latvija" loģistikas centrs Dzelzavas ielā 131, Rīgā, ekspluatācijā tika nodots 2020.gada jūlijā. Loģistikas centra platība ir 51 000 kvadrātmetru, un tajā atrodas arī uzņēmuma galvenais birojs. "Lidl Latvija" loģistikas centra būvniecībā, kas sākās 2018.gadā, ieguldīti vairāk nekā 55 miljoni eiro.

"Lidl" ir pārstāvēts 32 pasaules valstīs. Baltijas valstīs "Lidl" veikali patlaban strādā tikai Lietuvā, taču Latvijā "Lidl" ir pabeidzis darbinieku komplektāciju, kā arī ekspluatācijā ir nodotas vairāk nekā desmit veikalu ēkas.

Kompānija "Lidl Latvija" reģistrēta 2016.gada oktobrī, un tās pamatkapitāls ir 251,5 miljoni eiro, liecina "Firmas.lv" informācija. Kompānijas vienīgais īpašnieks ir Vācijas "C E - Beteiligungs-GmbH".

Jelgavnieki ik dienu braucot garām “Lidl” veikalam Rīgas ielā vēro rosību tā stāvlaukumā un iekšpusē, cerot uz drīzu tā atklāšanu.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Komentāri 4

ALDIs

kad Latvija ir virs videja covid viļņa tad Lidl klatienes darbu uzsākšana nebus epidemioloģiski drošāka kā konkurentiem no rimi uc.atkartota logistikas centra atklasana gadu pec pirmas neko labu nesola ja nebus internetveikala ar attālinātu veikalu ka tas ir rimi vai pat depo saprata ka jāver internetveikals.

bus vien jagaida circle ar carrefour francu veikalu tikla atversanu kas igaunija jau ir interneta

pirms mēneša, 2021.01.19 13:52

Andža

ja ari veikalus atvers attalinati tad tas bus 21.gs bet igaunija prisma un co. pazinojusi par zemako cenu garantiju un maxim pat atverusi majas lapu kur var salidzinat visu tc cenas partikai.

pirms mēneša, 2021.01.19 15:48

Carrefour

nepagāja 5-15 gadi kad lidl atvers noliktavu vai ka to saja gadsimta sauc loģisko centru un tas esot jarada tiesraide tad jau nakoso vērs rimi centru tiesraide utt...... vismaz CORONA bus 99,9% epidemiologiski droši

kophma ne deichman ne lidl ar to andeli neiet viegli, jo tagad decathlon jau gada laika atvera interneta- un veikalu, ari carrefour tapat ka igaunija solās atvert un to veidosot circle-k, ta ka viss notiek.

pirms mēneša, 2021.01.20 10:03

Švimpazijs

Jā jā deičmans un dekatlons, lēto drazu panaceja ir ieradusies. It kā nepietiktu mums miskastē izmetamu mēslu tip h&m un aprangas grupa.
Ps. Kanādas mazumtirdzniecības uzņēmums, "Circle-K" īpašnieks "Couche-Tard" atsaucis savu miljardus vērto piedāvājumu iegādāties Francijas lielveikalu gigantu "Carrefour", raksta "MarketWatch".

pirms mēneša, 2021.01.20 20:34

Ekonomika