Rūpējies par savu mājdzīvnieku tāpat kā par sevi (FOTO)

“Purus.Pet” ir jauns, nedaudz mazāk kā pirms gada Jelgavā izveidots uzņēmums, kas ražo ekoloģiskus dzīvnieku kopšanas produktus. Patlaban to klāstā ir vairāki šampūni suņiem, bet drīz tiem pievienosies vēl citi produkti. Uzņēmums mājvietu radis Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) Jelgavas Biznesa inkubatorā, bet ražošana notiek laboratorijā Jelgavā, Dobeles šosejā.

“Purus.Pet” izveidotājs Gatis Kokins stāsta, ka tas ir ģimenes uzņēmums, kurā viņš strādā kopā ar dzīvesbiedri Martu, kas pēc profesijas ir ķīmiķe un ar savām zināšanām un pieredzi radījusi šos produktus. Savukārt Gatis ir finansists, beidzis Banku augstskolu. Uzņēmumu radīt pamudinājis kāds bēdīgs notikums. Ģimenes mīlule sunīte Bella saslima ar vēzi un nomira, kas licis domāt, ka ne tikai pārtikai, bet arī kopšanas līdzekļiem var būt nelabvēlīga ietekme uz dzīvnieka veselību.

Izmanto tikai dabīgas izejvielas


“Mēs, cilvēki, par sevi rūpējamies, domājam, kādu pārtiku, kosmētiku un kopšanas līdzekļus lietojam, bet par dzīvniekiem bieži vien netiek tik daudz domāts,” stāsta Gatis un piebilst, ka Latvijā pat nav izveidots vienots standarts ekoloģiskajiem dzīvnieku kopšanas līdzekļiem. 

Mājdzīvnieki ir daļa no ģimenes un ir pelnījuši labākās rūpes, tāpēc produktu izstrādē un ražošanā jelgavnieki izmanto tikai augstākās kvalitātes simtprocentīgi dabīgas izejvielas, kas netiek testētas uz dzīvniekiem, neizraisa kairinājumu un alerģiskas ādas reakcijas. Produkti nesatur sintētiskas izcelsmes konservantus, krāsvielas, sulfātus un parabēnus, visi ir dermatoloģiski testēti laboratorijā Polijā, skaidro G.Kokins.

Visu rakstu varat izlasīt 14. februāra “Zemgales Ziņās”

Foto: Eva Pričiņa un no “Purus.Pet” arhīva

Pievieno komentāru

Ekonomika