SIA “Lidl” drīzumā plāno publiskot daudzas jaunas vakances 9

SIA “Lidl Latvija” aprīlī sasniedza ievērojamu robežu – tās darbinieku skaits pārsniedza 100. Ņemot vērā, ka drīzumā tiks publiskotas daudzas jaunas vakances, šis skaitlis līdz 2019. gada beigām varētu trīskāršoties. Tuvākais mērķis – aizpildīt vairāk nekā 130 vakantās veikalu vadītāju vietnieku pozīcijas. Saviem darbiniekiem SIA “Lidl Latvija” piedāvā godīgu atalgojumu, dažādus papildu labumus, kā arī plašas izaugsmes un apmācības iespējas, informē “Lidl Latvija” sabiedrisko attiecību konsultante Elīna Ķibere.

“Lidl” darba stilu neapgūst no instrukcijām vai prezentācijām. Sekojot sen pārbaudītam “Lidl” piemēram, visu līmeņu jaunie darbinieki vispirms iziet apmācību programmu ārzemēs. Tās ir praktiskas, sniedz tiešu darba pieredzi un, tām noslēdzoties, jaunie darbinieki ir pilnībā apguvuši savus ikdienas darba pienākumus. Tā kā katram amatam ir sava sarežģītības pakāpe, apmācības var ilgt no dažām nedēļām līdz vairākiem mēnešiem vai gadiem. Topošajiem “Lidl” veikalu vadītājiem apmācības ilgst vairāk par gadu.

SIA “Lidl Latvija” jaunos darbiniekus patlaban apmāca Lietuvā, Bulgārijā, Vācijā, Polijā un Slovākijā. Strādājot jau esošajos “Lidl” birojos, loģistikas centros un veikalos, viņi apgūst savus ikdienas tiešos darba pienākumus, ko pēc tam ieviesīs Latvijā.

Nākamajās nedēļās un mēnešos SIA “Lidl Latvija” piedāvās aizvien jaunas vakances, lai līdz 2019. gada beigām īstenotu ieplānoto darbinieku skaita pievienošanos uzņēmuma komandai.

SIA “Lidl Latvija” 2018. gada oktobrī sāka loģistikas centra būvniecību, un patlaban koncentrējas uz projektu attīstīšanu visā valstī.

 “Lidl”, daļa no Nekarzulmā Vācijā bāzētās “Schwarz” mazumtirdzniecības grupas, ir viens no vadošajiem Vācijas un Eiropas pārtikas mazumtirdzniecības nozares uzņēmumiem. “Lidl” ir pārstāvēts 30 pasaules valstīs, kur darbojas vairāk nekā 10 500 “Lidl” veikali un 150 loģistikas centri. Kopumā “Lidl” strādā ap 260 000 darbinieku.

Kā zemo cenu lielveikals, “Lidl” liek uzsvaru uz labākās cenas un kvalitātes attiecības sniegšanu saviem klientiem. Vienkāršība un orientācija uz procesiem nosaka ikdienas darbu veikalos, reģionālajos loģistikas centros un sniegtajos pakalpojumos. Nekarzulmā bāzētais “Lidl Stiftung”, kā sistēmu nodrošinātājs, ir atbildīgs par standartizēto procesu veidošanu un struktūru.

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 9

Švimpāzijs

Nu tik būs! Perifērija varēs uzgavilēt, rada darbavietas! Tikai pēc gada diviem nenāciet atzīt, ka ne sūda tur nemaksā un patiesībā jau pievienoto vērtību tas kantoris valstij, pašvaldībai, viensētai nenesīs.

pirms 2 gadiem, 2019.05.08 21:28

tuttii

Taisnība, labāk ir nesēdēt, neko nedarot, uz pabalstiem.

pirms 2 gadiem, 2019.05.09 08:58

Švimpāzijs

Eu nu šī ir viena varen lustīga alternatīva dzīvei uz pabalstiem! 400 eur no valsts vai tikpat no leišu vai kasnutur īpašnieks franšīzei pisnesmeņiem. No tā kopējais naudas apjoms nemainās it nemaz un saulaino nākotni neuzcelt. Pat sliktāk, pabalstos iegūtais piķis caur lidlu nonāk daļēji ražotāja rokās, tuč tuč kā nodoklis valstij un pārējais ārzonas īpašniekam. Bet protams, one man's trash is another man's treasure...
Joprojām atgādinu, pēc pāris gadiem nevajag pārdomu pilnu seju teikt ka Švimpāzijam bija taisnība un ne nu tur kaut ko kvalitatīvu tirgo, ne arī cenas īpaši skaistākas, ne arī pēkšņi izveidojās konkurence (pateikšu uzreiz priekšā - lidl kreisie brendi ir tādi paši kā jau esošie optimalīnija/favorīts vai selekšn-by-rimi un kā nu vēl viņus tur saukā). Līdzīgi varētu teikt par depo kvalitāti un ietekmi uz tirgu bet laikam šo kašķi labāk neatsāksim.

pirms 2 gadiem, 2019.05.09 12:12

oho

Vēl ir arī cita izvēle, 600 uz rokas Rīgā, fiziski smags, netīrs darbs, 8- 11 h dienā ar veseri rokās, vai pie virpas. 100 mēnesī aiziet biļetēs un belašos. 5os no rīta pa mājas durvīm ārā, 10os vakarā iekšā. Visur ir labi, kur mūsu nav.

pirms 2 gadiem, 2019.05.09 14:59

Boņuks

It kā pie raf masīva esot zemi no saimnieka nopirkuši,kad sāks sliet gaisā

pirms 2 gadiem, 2019.05.09 08:59

HI

Kaut kur bija rakstīts, ka ādas fabrikas rajonā Mego apkārtnē celšot. Redzēsim kādas būs cenas! Šauļu Lidls jau palicis dārgs,un nav vērts uz to braukt!

pirms 2 gadiem, 2019.05.09 09:14

real

Rietumos LIDL iet uz urrā kā lētais veikals, bet šeit nekas īsti nespīd, jo šajā Eiropas galā visi veikali stumj lētos mēslus līdz ar to LIDL nesanāk nekādas priekšrocības.

pirms 2 gadiem, 2019.05.09 09:53

Ekonomika