"Tenax" meitassabiedrības "Tenapors" reorganizācijas ceļā izveidojis meitasuzņēmumu "Tenax Panel"

Siltumizolācijas materiālu ražotājas SIA "Tenax" meitasuzņēmuma SIA "Tenapors" reorganizācijas ceļā, nodalot daļu mantas, izveidota meitassabiedrība SIA "Tenax Panel", liecina paziņojums par reorganizāciju.

 

"Tenax Panel" Uzņēmumu reģistrā reģistrēts 20.decembrī ar 1 537 144 eiro pamatkapitālu.

 

"Tenapors" vienīgais dalībnieks - SIA "Tenax" - 2018.gada 17.septembrī ir pieņēmis lēmumu par reorganizāciju. Reorganizācijas veids - sadalīšana, nodalīšanas ceļā nodalot daļu no "Tenapors" mantas, izveidojot jaunu SIA "Tenax Panel".

Pēc reorganizācijas uzņēmums "Tenapors" turpinās pastāvēt.

 

"Tenapors" 2017.gadā strādāja ar 16,448 miljonu eiro apgrozījumu un guva 978 193 eiro peļņu. "Tenax" 2017.gadā strādāja ar 829 543 eiro apgrozījumu un guva 458 695 eiro peļņu.

 

"Tenapors", tāpat kā būvķīmijas ražotājs "Tenachem", tika izveidots 2008.gadā, atdalot uzņēmumus no "Tenax". "Tenax" ir "Tenapora" un "Tenax Panel" vienīgais īpašnieks.


"Tenax" reģistrēta 1991.gada 5.martā Dobelē, veicot kooperatīva IMK ("Izolācijas materiālu kooperatīvs") pārreģistrāciju. IMK savu darbību sāka 1989.gada augustā uz ķīmiskās rūpnīcas "Spodrība" eksperimentālā ceha bāzes un sākotnēji pēc pasūtījuma veica siltumizolācijas darbus ar putupoliuretāniem.


"Tenax" vienīgais īpašnieks ir Nikolajs Kurma, liecina "Firmas.lv" informācija.

Patlaban uzņēmums ir viens no lielākajiem būvķīmijas, sendvičtipa paneļu ražotājiem, kā arī lielākais siltumizolācijas materiālu ražotājs Baltijas valstīs.

 

Foto: prof.lv

 

Pievieno komentāru

Ekonomika