"Tērvetes alus" saņēmis Platīna balvu starptautiskā konkursā kartona iepakojuma ražotājiem 1

Alus ražotāja AS "Tērvetes Al" zīmola "Tērvetes alus" dāvanu iepakojums saņēmis Platīna balvu starptautiskā konkursā kartona iepakojuma ražotājiem "The European Carton Excelence Award 2021", liecina informācija konkursa oficiālajā tīmekļvietnē.

Iepakojuma dizainu izstrādājusi AS "VG Kvadra Pak".

"Tērvetes Al" pārstāvji norādīja, ka sešstūru dāvanu iepakojumā tiek izmantots kartons un pārtikai drošas krāsas. Melnais iepakojums ir pārklāts ar karsto foliju un glancētu UV laku.

"The European Carton Excelence Award 2021" šogad notika 25 reizi, un tajā starptautiska žūrija vērtēja inovatīvu produktu kartona iepakojumus. Cita starpā konkursā vērtēts iepakojuma dizains, loģistika, izskats plauktā un ietekme uz apkārtējo vidi.

Jau vēstīts, ka "Tērvetes Al" pērn strādāja ar 13,893 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 4,8% vairāk nekā gadu iepriekš, savukārt kompānijas peļņa pieauga par 78,6% - līdz 2,296 miljoniem eiro.

Kompānija reģistrēta 2011.gadā, un tās pamatkapitāls ir 35 550 eiro. Pēc "Firmas.lv" datiem, "Tērvetes Al" patiesais labuma guvējs ir Jānis Paškausks.

 

 Foto: Dienas Bizness

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Varis

Malači! Man garšo Piebalgas un Tērvetes alus!

pirms 6 dienām, 2021.09.11 15:29

Ekonomika