Tornī no 23. septembra jauns restorāns - "Panorāmas skati" 8

No 23. septembra Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa 8. stāvā darbu sāks jauns restorāns "Panorāmas skati". Restorānu Tornī izveidojuši jelgavnieki – Roberts un Inese, informē Jelgavas pašvaldības iestāde "Jelgavas reģionālais tūrisma centrs".

Jaunā restorāna saimnieks Roberts daudzus gadus darbojas ēdināšanas jomā un jau sesto gadu kopā ar sievu Inesi sekmīgi vada restorānu "Pilsētas elpa". Tas ir ģimenes uzņēmums, jo Roberta labā roka ir sieva Inese. Veiksmīga krīzes pārvarēšana Covid -19 laikā, deva saimniekiem spēku un iedvesmu turpināt darbību ēdināšanas jomā. Restorāna "Panorāmas skati" īpašniekus apbūrusi Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torņa īpašā gaisotne, tādēļ pretendējuši uz iespēju iekārtot savu otro restorānu šeit. 

"Apzināmies, ka atvērt restorānu Covid ēnā ir visai riskanti un tiek uzlikts papildus slogs pašiem sev, bet izaicinājumi ir tie, kas motivē darboties. Turklāt, otras tik skaistas un autentiskas vietas Latvijā nav - pati ēka, tās vēsture saista un apbur," atzīst Inese. 

Restorāna nosaukums "Panorāmas skati" raksturo tā atrašanās vietu –viesiem baudot maltīti ir iespēja aplūkot pilsētu no putna lidojuma. Telpu dizains ir ieturēts, elegants un klasisks, ar dažiem ekstravagantiem elementiem, kas atdzīvina telpu un piesaistīs uzmanību. 

Ēdienkartē pamatā tiks iekļauti ēdieni ar latvisku garšu, kas mainīsies atbilstoši sezonai un būs iespēja nobaudīt arī kādu pasaules virtuves šedevru. Ar laiku restorānā tiks ieviests pusdienu piedāvājums,  kā arī būs iespēja veikt pasūtījumus no banketu ēdienkartes svētku galdam ārpus restorāna telpām. 

Restorāns "Panorāmas skati" savas durvis apmeklētājiem vērs no 23.septembra. Maltītes šeit baudīt varēs ceturtdienās, piektdienās, sestdienās un svētdienās no pulksten 12 līdz 22.  

 

Foto: Jelgavas reģionālais tūrisma centrs

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Uldzha

Panorāmas skati-nopietni!!!!!! Tiešām neko orģinālāku nevarēja izdomāt? Nosaukums par neko labu neliecina, bet varbūt būs OK

pirms 30 dienām, 2021.09.20 16:35

Nosaukums

****, nu kā tādu draņķīgu nosaukumu varēja izdomāt.Būtu konkursu kādu uztaisījuši par labāko nosaukumu. Tā var nosaukt panorāmas riteni nevis restorānu senas baznīcas tornī!

pirms 28 dienām, 2021.09.22 17:34

Nezinitis

Tad,kad tev būs savs restorāns,varēsi viskrutāko nosaukumu izdomāt.

pirms 28 dienām, 2021.09.22 18:24

Nutikbūs

Kā nu nepārvarēs c19 krīzi veiksmīgi, ja aizliegumu laikā rīkoja privātus lielburziņus hercogistes elitei. Īpaši pat neslēpjoties..

pirms 27 dienām, 2021.09.22 23:24

Zigis

Pēc komentāriem ļoti labi var spriest, kāds cilvēks ir vidējais ZZ lasītājs ;)

pirms 27 dienām, 2021.09.23 10:00

Ekonomika