Vairāk nekā uz pusi sarukusi Zemgales Veselības centra peļņa 6

2017. gadā vairāk nekā uz pusi sarukusi Ozolnieku un Jelgavas novada pašvaldībām daļēji piederošās SIA "Zemgales Veselības centrs" (ZVC) peļņa, liecina firmas.lv dati.

Pagājušajā gadā medicīnisko pakalpojumu sniedzēja peļņa bija 35 706 eiro, salīdzinot ar 74 500 eiro vēl pirms gada. Peļņu nolemts atstāt nesadalītu, ieguldot attīstība.

Savukārt apgrozījumu izdevies kāpināt par septiņiem procentiem, un 2017. gadā tas bija 2 472 892 eiro pretstatā 2 320 443 eiro 2016. gadā.

Uzņēmuma vadība norāda, ka pagājušajā gadā ievērojami remontdarbi centrā netika veikti, taču ir ieviestas jaunas tehnoloģijas un piesaistīti jauni pakalpojumi. Lielus remontus nav plānots veikt arī šogad, taču plānots veikt darbības, lai palielinātu Zobārstniecības centra kapacitāti un apgrozījumu.

Firmas.lv informācija liecina, ka Jelgavas novada pašvaldībai uzņēmumā pieder 64,89 procenti kapitāldaļu, Ozolnieku novada pašvaldībai 23,3 procenti, bet "Kapitāla pārvaldes sistēmām" 11,81 procents. PS "Kapitāla pārvaldes sistēmas" īpašnieki ir divi uzņēmumi: SIA "Elvis M" un SIA "Manas mājas saimnieks". Savukārt "Elvis M" pieder ZVC valdes loceklim Gundaram Prolim un Andrim Glāzītim, bet "Manas mājas saimnieks" – Dagnijai Meikšānei.

1996. gadā reģistrēto ZVC vada Prolis un valdes priekšsēdētāja Mārīte Sproģe.


Foto: katalogs.lv

Pievieno komentāru

Komentāri 6

sviest

Ja varētu sazvanīt, peļņa būtu. Divas reizes lika noklausīties to garo penteri un tad pats atslēdzas. Nolēmu nospiest taustiņš 2 - atteikt vizīti, arī nekā. Pl.14.30 nebūtu jābūt milzīgam zvanu pieplūdumam...Jāzvana citur...

pirms 2 gadiem, 2018.04.16 14:40

brutāli

Labāk būtu pateikuši, cik pacientiem nodrošināja cik vizītes pie speciālistiem 16.gadā un 17. Tas būtu rādītājs. Vai pacientu palika vairāk, vai cenas palielinājušas.

Satriecoši- skaidri redzami kodi jāievada 30 reizes, pirms komentārs ievietojas. Pazūd vēlme vispār zz lapu vērt vaļā.

pirms 2 gadiem, 2018.04.16 15:14

Onka

Tajā iestādē kaitina,ka sakrīt med.komisija ar pacientu pieņemšanu-brīžiem šķiet,ka sakausies vieni ar otriem.

pirms 2 gadiem, 2018.04.16 15:53

UPIS

Kā tā var būt, ka sarukusi pēkšņi peļna????

pirms 2 gadiem, 2018.04.16 21:12

Piemēram

Rakstā teikts, ka apgrozījums palielinājies, bet peļņa samazinājusies-visticamāk uz ieguldījumu rēķina (teikts, ka ieviestas jaunas tehnoloģijas un piesaistīti jauni pakalpojumi).

pirms 2 gadiem, 2018.04.24 08:56

Zinītis

Tas jau bija gaidāms pie tādas attieksmes pret apmeklētājiem.Jau pirms 5 gadiem bija nevērība ptet slimajiem un pieraksta pacientu strīdi ar šoferu komisijas apmeklētājiem.Vieni steidzās uz darbu,bet otri negribēja ciesties aiz sāpēm rindā gaidot.Ārsts varēja pieņēmt tikai pacientu pieņemšanas laikā- visus vienlaicīgi.Kurš bezkaunīgāks paspēja aizlīst priekšā citiem.
Šeit pieprasa bargu naudu par dokumentu aizpildīšanu iesniegšanai DEĀK,lai gan citur to dara bez maksas.Tomēr uzlabot attieksmi pret pacientiem nevēlas.Ja kas nepatīkot, pacienti varot doties uz citurieni.Un dodas jau arī.Kas ZVC ar lauztu kāju vai sabeigtu muguru nespēj pa kāpnēm uzkāpt līdz neirologam vai Rehab.nodaļai-pats vainīgs!Lifts pēc 16.00 atslēgts.Vēlies risināt to!Paliec par muļķi.
Administrācija invalīdam vai salauzītajam nav pieejama,jo atrodas 2.stāvā korpusā bez lifta.Mājas lapā nav pieejami ZVC tālruņa nr.,lai operatīvi varētu risināt problēmas.Infocentrā darbinieka nav.Toties interneta vietnē māna sabiedrību,stāstot par lielisko rūpēšanos par cilvēkiem ar kustību traucējumiem.Arī ārā uz kruķiem jālec tādam diezgan tālu līdz slīpajai uzbrauktuvei un tad atpakaļ līdz ieejai ZVC.Tā vietā,lai piebūvētu pacēlāja vai lifta kabīni, tika piebūvētas kāpnes.
Jau toreiz administratore minēja,ka apmeklētāji šeit nav vajadzīgi,jo tāpat to esot par daudz.Garās pierakstu rindas (maijā uz oktobri), pacientiem neērti pieņemšanas laiki,nolikvidētās terapijas un neiroloģijas palātas- tas jau nerada vēlmi apmeklēt šo iestādi.Lai gan ir vairāki izcili labi ārsti.Kauns ka pie tādas vadības jāstrādā ārzemju latvietim dr.Zālītim.
Cik lieliska ārste ir D.Prole, tik nav saprotama G.Proļa vienaldzība pret notiekošo.

pirms 2 gadiem, 2018.05.09 15:14

Ekonomika