Zemgales biznesa dienā spriedīs par nodokļu izmaiņām un valsts atbalstu Covid-19 seku likvidēšanai

Nākamnedēļ, 1.decembrī, tiešsaistē norisināsies Zemgales Biznesa diena, kurā kopā ar ekspertiem plānots diskutēt par nodokļu izmaiņām un valsts atbalstu Covid-19 seku likvidēšanai, informēja Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamerā (LTRK).

Pasākuma tēma ir "Kā sagatavoties veiksmīgai uzņēmējdarbībai 2021.gadā? Ar un bez Covid-19". Tikšanās sāksies pulksten 13 "Zoom" platformā.

Kopā ar jomu ekspertiem plānots diskutēt par dažādiem tematiem, tostarp "Gaidāmās nodokļu izmaiņas - vai palielināsies Latvijas uzņēmumu konkurētspēja?" un "Covid-19 kā drauds vai kā iespēja - izdzīvos, kas pārmainīsies. Valsts atbalsts Covid-19 skartajām nozarēm".

Pasākumā piedalīsies LTRK viceprezidente Elīna Rītiņa un prezidents Aigars Rostovskis, Saeimas Budžeta un finanšu (nodokļu) komisijas pārstāvji, Latvijas Bankas Monetārās politikas pārvaldes vadītājs Uldis Rutkaste, LTRK Zemgales reģiona padomes priekšsēdētājs Imants Kanaška, SIA "Nakts mēbeles" vadītājs un Latvijas Mēbeļu ražotāju asociācijas vadītājs Juris Griķis, LTRK valdes priekšsēdētājs Jānis Endziņš. Pasākumā gaidāmi arī Finanšu ministrijas un Ekonomikas ministrijas pārstāvji un AS "Swedbank" Uzņēmumu finansēšanas atbalsta daļas vadītājs Jānis Paiders. 

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Ekonomika