Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgales uzņēmēji mācīsies pārdot

Zemgales Plānošanas reģions (ZPR) uzņēmējiem janvārī piedāvā iespēju apgūt vai papildināt savas zināšanas produktu un pakalpojumu pārdošanā, tostarp digitālajā vidē. Divu dienu bezmaksas mācības janvārī notiks kā Jelgavā, tā Jēkabpilī, vēsta Plānošanas reģiona pārstāvis Juris Kālis.

Sabiedrības “Pārdošanas skola” dibinātājs un vadītājs Jānis Veiliņš nodarbību pirmās dienas sākumposmā iecerējis runāt par ķermeņa valodu, sarunas ritmu, tempu un tonalitāti, dažādām komunikācijas tehnikām un prezentācijas prasmēm saskarsmē ar klientu produkta pārdošanas laikā. 

Dienas turpinājumā plānots iztirzāt tādus jautājumus kā cenas noturēšana un kaulēšanās, jaunu klientu piesaistes kanāli un metodes, laika un darba plāna sastādīšana un to izpildes disciplīna. 

Savukārt mācību otrajā dienā uzņēmumu “Trip This” un “Urban Food Latvia” līdzdibinātāja Evita Mežezera pievērsīsies produkta vai pakalpojuma pārdošanas smalkumiem digitālajā vidē. Iecerēts runāt par pārdošanas mērķu definēšanu un pārdošanas kanāliem digitālajā vidē, par atdeves mērīšanu, tirgus izpēti, klientu vēlmju noteikšanu, satura veidošanu. 

Foto: ZPR

Pievieno komentāru

Ekonomika