Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Zemgales vērtīgāko uzņēmumu top 10 iekļuvuši divi Jelgavas uzņēmumi

SIA "Lursoft" veicis pētījumu, analizējot visu Latvijas uzņēmumu novērtējumus par 2018. gadu, izceļot Latvijas un reģionu pērn vērtīgākos uzņēmumus. Starp desmit vērīgākajiem uzņēmumiem Zemgalē nosaukti arī divi Jelgavas uzņēmumi – metālapstrādes uzņēmums "AKG Thermotechnik Lettland" un SIA "Elagro Trade", kas darbojas graudu, sēklu, augu aizsardzības un minerālmēslu biznesā, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

 

Pēc "Lursoft" pētījuma datiem, uzņēmums "AKG Thermotechnik Lettland" vērtīgāko uzņēmumu topā Zemgales reģionā 2018. gadā ieņem 5. vietu – uzņēmuma vidējā vērtība – 35,52 miljoni eiro. Savukārt, SIA "Elagro Trade", kas ir viens no vadošajiem Latvijas uzņēmumiem graudu, sēklu, augu aizsardzības un minerālmēslu biznesā, noslēdz top 10 Zemgales vērtīgāko uzņēmumu sarakstu. Tā vidējā vērtība – 20,61 miljons eiro.

 

Uzņēmumu novērtējums tika rēķināts sadarbībā ar komercsabiedrību "Capitalia", balstoties uz "Lursoft" datu bāzēs pieejamajiem finanšu rādītājiem un ņemot vērā kompāniju un darbības nozaru vēsturiskos apgrozījuma, kā arī izaugsmes un rentabilitātes rādītājus. Novērtējumā netika ņemtas vērā uzņēmumu nākotnes prognozes un citi specifiski faktori, kas varētu ietekmēt uzņēmumu tirgus vērtību. Tāpat būtiski uzsvērt, ka pētījumā nav analizētas finanšu nozares kompānijas.

 

Foto: elagrotrade.lv 

Pievieno komentāru

Ekonomika