Zināmi "Jelgavas pilsētas Gada balvu uzņēmējdarbībā 2019" saņēmušie uzņēmumi (FOTO) 2

Konkursa "Jelgavas pilsētas Gada balva uzņēmējdarbībā 2019" noslēguma pasākumā apbalvoti deviņi Jelgavas pilsētas uzņēmumi trīs nominācijās: "Gada debija",  "Sociāli atbildīgs uzņēmums" un "Radošs uzņēmums", informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Nominācijā “Gada debija” apbalvoti uzņēmumi SIA “Austras raksti”, SIA "Tarte" un SIA "Cross Timber Systems". Šajā nominācijā vērtēta uzņēmuma reputācija, atpazīstamība, uzņēmuma radītais produkts vai pakalpojums un veiktās aktivitātes produkta vai pakalpojuma virzīšanai tirgū.

Nominācijā Sociāli atbildīgs uzņēmums apbalvoti uzņēmumi SIA "INMED",   SIA "Zemgales tehnoloģiskais centrs" un SIA "Viktorija B". Nominācijā vērtēts uzņēmuma mikroklimats, mūsdienīgu darba vietu nodrošināšana, darbinieku iesaiste uzņēmuma mērķu sasniegšanā, jauniešu nodarbinātība, kā arī videi draudzīga saimniekošana.

Nominācijā Radošs uzņēmums apbalvoti saimnieciskās darbības veicēja Inese Meisa, SIA "Joe" un SIA "AKG Thermotechnik Lettland". Izvērtēšanas kritēriji bija jaunu produktu/ pakalpojumu ieviešana, inovatīvu darba metožu izmantošana, uzņēmuma darbinieku, zinātnieku un sabiedrības iesaiste inovatīva produkta/ pakalpojuma radīšanā un attīstībā, kā arī uzņēmuma eksportspēja.

Dalībniekus konkursam var izvirzīt jebkura fiziska vai juridiska persona vai arī pats uzņēmums. 

Konkursam pieteiktos uzņēmumus izvērtē žūrijas komisija, kurā darbojās Jelgavas pilsētas domes vadība, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrs (ZRKAC) un Latvijas Lauksaimniecības universitātes pārstāvji, kā arī cilvēki no uzņēmējdarbības vides. 

Konkursā piedalās komersanti un saimnieciskās darbības veicēji, kuri ir reģistrēti Jelgavas pilsētas administratīvajā teritorijā un veic savu darbību vismaz trīs gadus pēc kārtas. Katra nominācija iedalīta trīs apakšgrupās: uzņēmumi ar darbinieku skaitu līdz 10, ar darbinieku skaitu no 11 līdz 50 un uzņēmumi, kuros ir vairāk nekā 51 darbinieks. 

 

Foto:Eva Pričiņa 

 

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

par Tarti

nevaru pateikt nevienu sliktu vārdu...beidzot meitēni nestrādā dzīvoklī , viss ir redzams letē un nu var likt galdā kaut ko savādāku pie kafijas vai tējas. Vienīgi besī ka rindā ir jāstāv kopā ar haļavščikiem - nu tiem kas nemaksā uzreiz bet pieraksta kaut kur kladē. Nu ja nav naudas kā var ēst uz krīta... tam domātas zupas virtuvītes pie baznīcas un kur tur vēl ...

pirms gada, 2019.12.14 14:30

Ekonomika