Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

steidzami mekleju sievieti

Esmu gara augums, izskatigs, isiem matiem, zilam acim, man 30 gadi. Mekleju sievieti no 24-30 gadi, pastavigu. Nopietnam attiecibam. Esmu no Ozolniekiem. Rakstit uz e-pastu : dainis04@inbox.lv vai sms uz 28857616 Bildi nosutisu, ka atrakstisiet no eksistejosa e-pasta!

ab

Ta ir ar tiem virieshiem,piekeru ka 40 gadigam virietim interese 16 gadigas meitenes.Vel tagad nevar piedot man,ka piekeru.

pirms 8 gadiem, 2012.03.05 15:31

ab

Tagad esot uz Rigu aizbraucis stradat,talak no sievas.

pirms 8 gadiem, 2012.03.05 16:40

dainis04@inbox.lv

Bija jau, bet no liela tempa sāka smirdēt pēc gumijas un pārsprāga, dārgs tas viens drāziens iznāca!

pirms 8 gadiem, 2012.03.05 17:49

dainis04@inbox.lv

Tas jau nekas, ka esmu pasīvais gejs, derētu arī kāds jauns puisis

pirms 8 gadiem, 2012.03.05 18:23

Jampāzijs no Elejas

Nemīz vešā,kautkad ***iem un lezbas meitām Vērmanītī būs saiets ,tu tur varētu nojāties pēc pilnas programmas!Tik skaties ka nedabon ar sūdainu tašu pa jebli jo tos dibenbrālīšus neviens tā īsti nemīl.

pirms 8 gadiem, 2012.03.05 19:18

sofiadon42@yahoo.com

Hello Dear,
Mans vārds ir Sofija i redzēja savu profilu šodien pie (www.zz.lv) un kļuva interesē in jums un es vēlos, lai jūs sazināties ar mani atpak aļ, izmantojot manu privāto e-pastu šeit (sofiadon42@yahoo.com~~V), lai es var jums manu foto lai jūs zināt, kam es esmu, un atcerieties, ka attālums vai krāsu nav nozīmes neko, bet mīlestības lietās Varas dzīvē, gaidu jūsu atbildi drīz.
Sofija

sofiadon42@yahoo.com~~V

pirms 7 gadiem, 2012.04.14 22:40

Pievieno komentāru