Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Pazudušais 7. autobuss 19.09.2014. plkst. 15-16.00

Šo piektdien 19.09. autobuss Nr.7, kas izbrauc no Meiju ceļa virzienā uz centru plkst. 15:00, Autoostā ir plkst. 15:13, Kārniņu galapunktā ir plkst. 15:33, tad pagriežas un brauc plkst.15:33 no Kārniņiem uz centru, Centrā ir plkst. 15:54 un Meiju ceļa galapunktā plkst. 16:09 PAZUDA.

Kāpēc nekur nav info, kas ir noticis?

Piebildīšu, ka mūsu pieturā savācās arī paliels dārziņus apmeklējošu pensionāru skaits, viņi apgalvoja ka autobuss nav braucis no centa uz galapunktu Kārniņos, un kad pienācis laiks tam doties no galapunkta uz centru, uzņemot pasažierus pa ceļam, tad autobuss, protams, arī neuzrādās no tukša gaisa.

Autobusa pieturā ciemata vidū nav ne interneta, kur izlasīt par pilsētās centrā veiktajiem teroraktiem, ne info Nr. kur zvanīt JAP, ne pat autobusa saraksta pie pieturas staba un pensionāru paštaisīta sola. Tur nav nekā. Tikai zināšanās, ka NĀKAMAIS autobuss pēc neatbraukušā ir pēc vairāk kā DIVĀM STUNDĀM. Ja pieturā būtu info nr., kur iegūt info - tad spējīgie aizietu pāri ciematam uz šoseju noķert 5. autobusu, kas kursē biežāk, bet, ja savlaicīgi par autobusa pazušanu info nav, tad nokavējot busu plkst. 16:09, nākamais piektais arī būs tikai pēc stundas.

Ko darīt?

Zvanīju Jelgavas Pašvaldības policijai uzzināt, vai Jelgavas centrs eksistē vēl, vai nav globālas katastrofas, vai nav avārijas ar 100 cietušajiem, kas un kāpēc Jelgavas sabiedriskais transports apstājies un kustība pārtraukta? Pašvaldības policija neko nezināja, izņemot to, ka tas neskar viņu darbu, jo viņi atbild par kārtību pilsētā, bet tādas nekārtības neietilpst viņu zināšanu lokā. Tomēr vismaz iedeva diennakts info numuru, sazvanīt JAP. Protams- diennakts, tas nozīmē AUTOATBILDĒTĀJS. Turpinot gaidīt autobusus, uzzvanīju JAP info numuram. Protams, ar mani neviens nerunāja, es ierunāju savu jautājumu JAP - kur ir autobuss, kāpēc nav un vai būs vēlāk vai šodien autobusus vispār vairs negaidīt un vai ir vērts iet uz 5. autobusu, varbūt arī tie nekursē???

Protams, man (DARBA LAIKS!!! Plkst.16:00) tā arī neviens nepiezvanīja un neteica, ko darit cilvēkiem, kas stāvēja pieturā.

Noķērām RETU taksi, kas brauca garām, jo tas bija atvedis līdz ciematam cilvēkus, kas netika mājās, jo autobuss nebrauca jau no centra uz Kārniņiem un tāpēc taksi bija ceļā atpakaļ no Kārniņu virziena uz centru.

Autobuss vienkārši izgaisa!

Neskatoties uz jau apmaksāto mēnešbiļeti JAP, man nācās apmaksāt taksi braucienu, lai ar nokavējumu tiktu uz centru.

Vakarā no centra autobusi uz Kārniņiem gāja.

Atvēru šodien, sestdien zz.lv mājas lapu, lai izlasītu, kas tad par avāriju bija atgadījusies, kāpēc salūzušais, uzspridzinātais, aizdzītais uz Toronto autobuss netika aizvietos ar citu… es redzu kā tādu ziņu VISPĀR NAV??!!??!!

Tad visi tie cilvēki, kas dārzniecības sezonā katru mēnesi izdod naudu par mēnešbiļetēm, barojot Salkazanova kunga sabiedrību bija atstāti uz vairāk kā 2 stundām pieturā, vai tiem radās papildus izdevumi nezināmā iemesla dēļ un JAP par to ne tikai nenes nekādu atbildību, bet pat nesniedz nekādu info.

Saprotiet, mīļie cilvēki, ja nākamais autobuss brauktu kā Rīgā pēc 20 minūtēm, tad cepiens acīmredzot būtu mazāks, bet, ja nākamais autobuss ir pēc 2 stundām 15 minūtēm, un tad cilvēki centrā nokļūst nevis pēcpusdienā, kā plānots, lai vēl paspētu vakarā pastrādāt, bet vakarā un atpakaļ naktī.. (ja autobusi vispār kursē, ko pilsētas malā nevar zināt), tad tomēr prasītos ATVAINOŠANĀS UN PASKAIDROJUMS.

Izskatās, ka autobusi kursē (arī par lielu naudu) TAD, kad paši vēlas un, ja busa nav, tad pat nav kam uzprasīt ko darīt? Vai 5. Iet, vai vispār ceļa posms ir uzspridzināts pie dzelzceļa tilta, kas vainīgs un ko darīt, kā saka.

Kas tas par anarhiju, bezatbildību, bezkaunību un ačgārnību? JAP?

Taksim

Vai tad Tu nezini, ka ir lietas, par kurām pilsētā parasti mirstīgie nedrīkst zināt? Ir TĀDAS LIETAS, par kurām zz.lv neinformē un neinformēs.

pirms 5 gadiem, 2014.09.21 00:23

loceklis Pēteris

Saki paldies mūsu pilsētas saimniekam Andrim, ka tev vispār ir autobuss. Gods un slava viņam par pilsētas sakopšanu. Autobuss salūza, mums arī tas nav izdevīgi, bet tāda ir dzīve. Ekonomika ir jāsilda, nauda jālaiž apritē, lai arī taksometriem labi. Gāzi grīdā!

pirms 5 gadiem, 2014.09.21 08:06

barts simpsons

patiesībā Kārniņos nav gudri atrasties. Jaunatne tur briesmīgi agresīva. ātri apvainojas, ja vilcinies aizdot 1 € - atņem visu. Tā, ka labāk, rūpēs par iedzīvotājiem, kas nezin kādu dīvainu iemeslu dēļ vēlas paciemoties šai ciematā,7 autobusu vispār būtu labāk likvidēt

pirms 5 gadiem, 2014.09.23 07:23

es

a 7 autobusam ir briivais marshruts. Es ar meitu tieshi 19. datumaa biju Rimi, gaidijam Jana ielaa 22. autobusu. 15:37, shis autobus kaa parsti kaveejas, bet tas deel celja remonta. Bet 7 autobuss, kur sho Jana ielas atiet 15:51 klaat bija 15:40, veel nodomaaju kursee kaa pats veelas. Ir satiksmes ierobezojumi, bet shis stipri klaat pirms laika.
Trakaakais,ka nav kur griezties shaadaas situaacijaas. Jo neviens ne par ko neatbild. Tas taa pat ar vinju braukshanas maniereem. Gruutniece maksaa par bileti, bet sheferi jau saak braukt, tad ashi spiez pa bremzeem jo redz sarkanais iedegas, kur paliek droshiba???? Kur griezties, kaa riikoties?
Jaa protams gudrie var teikt ejiet kaajaam, nepukstiet, bet es maksaaju un gribu kvalitaati...

pirms 5 gadiem, 2014.09.23 09:40

TAksi

Re kā, mūsus 7. autobuss aizbrauca ātrāk? Maz ticams, jo viņam Kārniņu galapunktā ir tik minūta apgriezties. VIņš 15+ minutes atrāk aizbraukt nevarēja. Es domāju, ka tas bija iepriekšējais autobuss, kas no galapunkta brauca kaut kur ap plkst. 14:23. Tam bija jābūt Jāņa ielā apt. 14:45. Ja šis autobuss stipri aizkavējās un brauca tikai 15:18 no galapunkta, tad, acīmredzot JAP noņema reisu, kas brauc plkst. 15: 33 no galapunkts. Un tie, kas netika ārpus saraksta braucošajā kavējuma reisā, bija spiesti gaidīt līdz 17:45 nākamo reisu.

Acīmredzot vaina bija tāda, ka iepriekšejais reiss kāvēja un JAP PAŠI ATCĒLA NĀKAMO REISU.

Bet, par lielu izbrīnu, (varbūt domājot, ka mēs joprojām pieturā gaidām kādu info) man pirmdien atzvanīja ļoti laipns kungs no JAP, kas teica, ka reiss IZKRITA, kavējuma dēļ. Sīkāk nepaskaidrojot.

Viņiem gan nav info kurās pieturās nav saraksta un nav kontaktu numura informācijai (jo acīmredzot šoferi piestājot pieturās, kur sarakstu nav, to atķeksēt vienkāršā anketā nevar), bet mēs visi esam laipni lūgti zvanīt dispečeram:
63045945

Lūdzu, apsvēriet menešbilešu iegādes lietderību, ja autobusi kursē ārpus saraksta.

Turklāt, kungs piebilda, ka sakarā ar to, ka tas notiek samērā bieži, tad info par līdzīgiem gadījumiem viņi nespēj nekur iesniegt. Kā arī, sakarā ar rakšanas darbiem, īsa laika posma dēļ, nav izdevīgi mainīt grafiku. Ja es nemaldos, plāni tika izstrādāti pirms uzsākt rakšanas projektus un Akadēmijas ielu saraka jau vasaras sākumā, Augusta sākumā saraka Pasta ielu un tagad ir Septembra beigas.

Bet JAP nav izdevīgi, sēdēt un pārtaisīt grafikus, lai pasažieri zinātu, cikos autobuss atbraukss un cik ātri viņi nokļūs centrā.

pirms 5 gadiem, 2014.09.23 11:30

"Ziņām" atbild Gatis Dūmiņš no JAP:

Atvainojamies visiem pasažieriem, kuri 19. septembrī nesagaidīja 7. maršruta autobusu pulksten 15 no Meiju ceļa un 15.33 no Kārniņiem uz Meiju ceļu. Šāda situācija radās autobusa tehniska bojājuma dēļ. Autobusa vadītājs, kurš apkalpoja 7. maršrutu, 14.30 piezvanīja dispečerdienestam un paziņoja, ka transportlīdzeklim ir tehniskas problēmas un viņš nevar turpināt reisu (autobuss tajā brīdi atradās uz Kārniņu ceļa netālu no Aizsargu ielas). Dispečers nekavējoties sazinājās ar tehniskajiem speciālistiem, kuri devās uz notikumu vietu, lai novērstu bojājumu. Autobusam tika konstatēts pārnesumkārbas vadības bloka elektronisks defekts, tādēļ reisu turpināt nebija iespējams. Pulksten 14.56 no JAP teritorijas Meiju ceļā tika izsūtīts rezerves autobuss. 15.13 tas ieradās Kārniņu ceļa un Aizsargu ielas krustojumā un ar vairāk nekā 40 minūšu kavēšanos turpināja reisu uz Meiju ceļu.
Atvainojamies visiem pasažieriem, kuriem radījām neērtības. Operatīvo informāciju par autobusu kavēšanos vai novirzīšanos no maršruta var iegūt, zvanot pa diennakts dispečerdienesta tālruni 63045945, tālrunis sūdzībām un priekšlikumiem 63086161 (automātiskais atbildētājs).

pirms 5 gadiem, 2014.09.26 09:46

Cik ātri!

Cik savlaicīga atvainošanās! Nepagāja ne 7 dienas, kad JAP par notikušo jau atvainojas pasažieriem!

pirms 5 gadiem, 2014.09.26 10:30

Andris

Kas tāds Gatis Dūmiņš,vai mafiozas Petckas šestorka?

pirms 5 gadiem, 2014.09.27 23:00

Pievieno komentāru