Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

RAF masīva mežā uzstādītas barjeras

"RAF dzīvojamā masīva" mežā gājēju un velosipēdistu takās ir uzstādītas barjeras, kuras traucē cilvēku brīvai kustībai.
Sausā laikā barjeras iespējams apiet, bet kā būs lietainā un sala laikā?
Kādam nolūkam viņas uzstādītas, ja piecu gadu laikā, regulāri pastaigājoties, neesmu manījis nevienu nelikumīgu autolīdzekļa pārvietošanos.
Skaidri un gaiši uzstādītas ceļu satiksmes aizlieguma zīmes, tad kāda nozīme šīm barjerām?
foto:
https://ibb.co/cwKKc7S
https://ibb.co/pZkJYS6
https://ibb.co/StSHxr3
https://ibb.co/rQtGkDw

Alma

Piekrītu - braukt jau nav kur....Padomijā bija sakoptāka vide -bija pat suņu dresūras laukums , trase slēpotājiem ,apgaismojums un bērnu laukums un bija plāns ierīkot meža parku - tagad cūcība uz katra soļa - kam vispār tas mežs PIEDER ????

pirms 11 mēnešiem, 2019.09.25 15:44

Jelgavnieks

Telefoniem ir pielikums kadastrs.lv un tur var noteikt kam.

pirms 11 mēnešiem, 2019.09.25 17:13

viseļčaks

tas ir pašvaldības mežs, tas nav privātīpašums. Mežā atrodas speciāla atpūtas zona, speciāli ierīkota gājēju ietve. Tagad tam visam priekšā ŠLAGBAUMS!
Šī murga attaisnojumam neko citu nevaru izskaidrot, kā "jauna efektīga supermenedžera" iesēšanās iestādes “Pilsētsaimniecība” vadošā amata krēslā.

pirms 11 mēnešiem, 2019.09.25 17:20

viseļčaks

uzrakstīju vēstuli Jelgavas pilsētas domei. Atbildēja, ka jautājums nosūtīts pašvaldības iestādei “Pilsētsaimniecība”.
30 gadus parks kalpoja dzīvojamā masīva iedzīvotājiem, tagad viņš kalpos uzstādītajām barjerām.
Sievietēm ar bērnu ratiņiem tagad ieeja liegta.

pirms 11 mēnešiem, 2019.09.25 17:15

nevārds

Beidzot kaut kas tiek darīts! Nē sievietes ar ratiņiem tur drīkst iet, lasīt taču māki, gājējiem iet atļauts.. Beidzot ierobežos tur satiksmi. Ikdienā staigājot ar ratiņiem bija neskaitāmas situācijas kad jāsastop rolleristi vai enduro moči. Mazais tad vairs neguļ, kad tāds pļurdaks aizbrauc. Arī vieglie ir redzēti mežā mīlējot meitenes vai vnk spolējot pagriezienos. Ērtāk taču apbraukt remontzonas pa mežu, kur nav luksofori. Zīmes jau neviens neievēro, tagad ir barjeras

pirms 11 mēnešiem, 2019.09.25 20:59

viseļčaks

neviens pa takām nebrauc, nevajag izdomāt. Sievietēm ar bērnu ratiņiem iesaki caur grāvi tikt uz pastaigu ietvēm jeb mēģināt celt augšā 20 kilogramīgo barjeru?

pirms 11 mēnešiem, 2019.09.25 21:22

viseļčaks

"Arī vieglie ir redzēti mežā mīlējot meitenes"
*
es gandrīz katru dienu staigāju, par ko jūs runājat? Kādi "vieglie"?

pirms 11 mēnešiem, 2019.09.25 21:28

nevārds

Aizejiet šodienas pastaigā un netālu no rogu ceļa un vecā ceļa krustojuma meža stigā redzēsiet mīlestības galaproduktus un to iepakojumus. Nesatraucaties es katru dienu ar mazo tur pa celiņiem staigāju jebkuros laika apstākļos. Vai zināt kāds zvērulītis tur mežā dzīvo? ;)

pirms 11 mēnešiem, 2019.09.26 11:34

mezsh

Barjeras ir uzstaditas lai gajeji netraucetu smagajiem balkvedejiem mezu vest, jo ap raf masivu paredzetas iespaidigas kailcirtes tuvakajaa laikaa.

pirms 11 mēnešiem, 2019.09.25 21:54

Aleksandra

Mammām ar bērnu ratiņiem pastaigas zona tagad slēgta! Tur jau jāņem līdzi pavadonis, kurš atvērtu barjeru......un tikpat labi to var atvērt arī mašīnas šoferis, ja gribēs pa celiņu pabraukāties

pirms 11 mēnešiem, 2019.09.26 07:38

Pievieno komentāru