Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

APKURE

Varbūt kāds var izlīdzēt ar padomu!
Apkure ir pieslēgta bet kā jau katru gadu ar tās palaišanu ir kārtējā problēma!
Puse dzīvokļa ir ar siltiem radiātoriem bet otra puse, radiātori joprojām auksti! NĪP avārijas dienests atrodas tepat pāri ielai! Tiešām ir tik grūti veicami apsaimniekotāja tiešie pienākumi? Par nelikumīgi uzstādītu krānu, kādā no dzīvokļiem,ar kutu iespējams noslēgt apkures sistēmu visam korpusam, jau tika ziņots divi gadi atpakaļ! Bet nekas arī netika izdarīts! Šonakt sola salu! NĪP avārijas dienests apgalvo,ka zin bet neko nedara, bet mājas vecākais sūīta pie NĪP!
Varbūt kāds var sniegt padomu, pie kā vērsties ar iesniegumu!
Iepriekš paldies, ja kāds atsauksies ar vērtīgu padomu!

z

Meiju 35a arī skaitās pieslēgta apkure,bet problēma tā pati.Abas mājas vecākās atbild,ka viss ir atgaisots un kārtībā'.ka esot automātiskā temperatūras regulācija.Nu redzēsim,vai šonakt paliks siltāk.Kaut tie apkures rēķini atbilstu piedāvātajam siltumam!

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.05 22:32

aZ

Apkures rēķini būs atbilstoši piegādātajam siltumam konkrētai mājai, kas tiks sadalīts pa dzīvokļiem! Neskatoties uz to vai kādā no korpusiem ir aizgriezts kāds nemākulīgi uzstādīts krāns, ar ko kāda bābuška kas krānu darbībā neko nejēdz, aizver veselam korpusam siltā ūdens padevi radiātoros,vai neatgaisota sistēma, līdz ar ko jācieš pusei kāpņu telpas!

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.05 23:08

no pieredzes

Ja puse dzīvokļa normāla nav daudz variantu kāpēc otra puse auksta: viena lieta ir atgaisošana, otra lieta ir tiešām kāds aizgriezts krāns un/vai nepareizi pieslēgti kādā dzīvoklī radiatori - ka viss siltums plūst caur radiatoru un nav uzlikts apvads kas ļauj siltuma tikt tālāk netekot cauri konkrētajam radiatoram.Tādēļ, ja tajā dzīvoklī ir par siltu, tiek piegriezti krāniņi un uz nākamajiem radiatoriem nekas netek. Un NĪPS te būs bezspēcīgs - konkrētajā dzīvoklī viņi netiek, laist viņus saimnieks nelaidīs jo pašam būs jāmaksā par remontu lai izlabotu kļūdu.

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.06 13:02

Lielais P

runājot par tautā sauktajām "peremičkām" - viss jau ir pareizi, kā Jūs minējāt, tikai viena maza problēma, pie vecajām sistēmām viņu nemaz nav, bet ja tu pat liec jaunos radiatorus un vēlies uzlikt tādu, protams ar ventīli pi radiatora, vai termogalvu, tā nīp uzreiz bļauj, ka tā nevar, un skaita uzreiz kādi sodi par to pienākās. BET ja viņi paši uzstāda ko tādu, tad tas maksā diezgan lielu kosmosu vienam radiatoram.... Sveiciens banānrepublikā tā teikt

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.07 08:15

no pieredzes

Vēl ir bijis tāds variants, ka mājas centrālajā siltummezglā esot kaut kāda iespēja izlīdzināt vienmērīgi uz māju siltuma padevi apkures sistēmā. Ja māja ir gara tad var gadīties ka viens mājas gals ir siltāks, otrs aukstāks jo nav noregulēta tā siltuma padeve pareizi.Bet vai visos siltummezglos ir tāda iespēja to izdarīt nezinu. Un vai to var attiecināt uz vien dzīvokļa problēmu....

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.06 13:07

Lielais P

Lielākājā daļā pilsētas māju, katrā pagrabā ir siltumregulātoru tieši tai kāpņutelpai, bet ir tikai viens bet, reti kurā mājā ir sakarīgs un zinošs mājas vecākais, kas to var aiziet un izdarīt ...

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.07 08:16

opaps

Labdien!
Visā Eiropā un pie mus notiek cīņa ar siltumzudumiem. Mēs renovejam mājas ieguldot milzīgus līdzekļus , bet pret tiem kuri apkures sezonas laikā tur visu diennakti vaļā logus (maksā par siltumzudumiem visi mājas iedzīvotāji)nevaram cīnīties jo nav tāda likuma. Beidzamais laiks likt maksāt pārkāpējiem sodanaudu vai atslēgt radiātorus un vienalga likt maksāt par apkuri.

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.06 13:28

Reinis

opap,iepird sev rokā!Skaidrs ka logu vajag turēt vaļā!Tu,vecais sakārni,laikam savu kambari esi tā piepirdis ka cirvi var pakarināt!?Bet logu vaļā nevērs!

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.06 21:52

opaps

Vajag vēdināt neviss visu DIENNAKTI turēt vaļā!!!!!

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.07 09:24

juris

jaatrod kam ir tas nelikumigais krans un jaiet runat lai to izlabo

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.06 16:34

no pieredzes

Runāt jau ar viņu var. Bet tas arī vienīgais variants.Ja runāt atsakās un saka ka neko nezina viss ar to beidzas.

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.07 07:29

Lielais P>no pieredzes

Piekrītu. Pats dzīvoju vienu brīdi dzīvoklī, pirmajā stāvā kur siltā grīda bija pieslēgta pie dvieļužāvētāja. man viss dzīvoklis silts, bet maksāja par to māja ... katru reizi kā nāca kaut kādi nīpi uz pārbaudēm, vienkārši nelaid dzīvoklī un viss... ja kaut kāds remonts jāveic, tad ņem savu meistaru un viss bumbās.

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.07 08:18

Zina zina

Jāatgaiso arī bēniņos. Manas mājas vecākais to zināja. Kad atkal nebija siltuma vienā no radiatoriem, atbrauca Nīps, atgaisoja pagrabu un brauks prom. Teicu, ka jāatgaiso arī bēniņos, citādi neparakstīšu. Bija spiesti nodzīt slinkumu un uzkāpt, un viss ok!

pirms 10 mēnešiem, 2019.10.07 10:23

AnyDo.lv

Sveiki
Nesen uzzināju par portālu AnyDo.lv.
Varu rekomendēt pameklet šeit: www.anydo.lv
AnyDo.lv - tas ir online serviss privāto speciālistu meklējumos sadzīves un biznesa uzdevumu risinājumiem. Vietne apvieno pakalpojumu pasūtītājus un kompetentus izpildītājus.

pirms 6 mēnešiem, 2020.02.26 12:55

Pievieno komentāru