Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Kāpēc neiesiet uz ledus festivālu?

Zemgales aptaujā no 72 cilvēkiem 38 pārliecinoši atbildēja,ka neies uz ledus skulptūru festivālu. Jautājums - kāpēc?

vienmēr

Apmēram tā ir vienmēr - ne visi jelgavnieki turp dodās... Tas ir absolūti normāli - klases vakarus skolās arī ne visi apmeklē, vai ne?

Man, piemēram, jāstrādā visas trīs dienas, tādēļ arī tur neiešu. Bet apskatīšu kaut kad vēlāk (ja neizkusīs).

pirms 6 gadiem, 2014.02.03 13:10

egle1

1.Auksti.
2.Dārgi.
3. Neinteresē. Ja pēc tam būs bezmaksas ieeja, aiziešu varbūt, līdzīgi kā uz smilšu skulptūrām. Ja ne, ne.

pirms 6 gadiem, 2014.02.03 13:19

vienam cilv.

3.50 eur līdz 07.02.2014. pēc tam būs dārgāk

pirms 6 gadiem, 2014.02.03 17:30

,,,,,,,,

apmeklēju kamēr naudu neplēsa ! pa naudu ārā aukstumā lai skatītos uz ledu toc neiešu !

pirms 6 gadiem, 2014.02.03 14:17

sintija

Jā,lai ar visu ģimeni aizietu,pārāk sālīti jāmaksā...
Kopš uzkāpa lielākas summas ar vairs neapmeklējam...

pirms 6 gadiem, 2014.02.03 14:52

VT

Redz, mūsu pilsētas vadībai nepietiek ar mūsu nodokļu naudiņu... tāpēc pie mums Jelgavā viss ir par maksu un vēl dārgāk nekā citur... vai arī vispār nav... kopš uzlika maksu par ieeju, lai paskatītos uz sasaldētu ūdeni - arī vairs neeju - kā jau iepriekš teica - visai ģimenei par dārgu, a vienam tur nav ko meklēt....

Zilo Zemnieku Sabantujs par visām varītēm cenšas, lai viņus beidzot no Jelgavs (gan pilsētas, gan novada) patriektu ar sūnainu mietu, un viņu vietā ieforņītu Glušakova branžu, bet tak nesanāk ... (esmu pārsteigts par to jau kuro reizi!!!) Pats esmu gatavs balsot vienalga par ko, bet tikai ne par Zilajiem un ne par sarkanajiem... lai gan bieži, aiz dusmām, tiešām gribās par SC nobalsot!!! :(

pirms 6 gadiem, 2014.02.03 15:48

TIKAI NELEJ

Nav manits, ka kur kas par velti. Ari Ventspili tik maksa par visu.Nekas nekur nemaksaja padomju laikos. Nevari aizmirst.

pirms 6 gadiem, 2014.02.03 16:34

sena

Ko muldi, ka padomju laikā viss bija pa velti. Dziesmu svētki pat skolēniem maksāja, ja pats nepiedalījies. Zooloģiskais dārzs maksāja, dabas muzejs, brīvdabas muzejs, visi muzeji bija pa maksu. Tagad vari uz Vēstures muzeju aiziet pa velti, Pulvertornī. Aizej un izglītojies.
Katram transportam gan bija cita cena biļetēm, bet maksāja un neviens par velti neveda.
Un pie ārsta bez prezenta labāk varēji neiet, ja ko aizstiepi dakters smaidīja un vismaz tev iestāstīja pekstiņus par vērtību, ko aizstiepi.
Nu ja- partija gan bija viena un tā pati sarkana, tā kā krāsas nejuka un zināja jau tāpat, ka būs vēlētāju atbalsts 99,98% .

pirms 6 gadiem, 2014.02.06 10:22

atceros

Padomju laikos maksāja, bet tā samaksa nebija jūtama, kā tā laika bērns pat atceros, tās bija nieka kapeikas salīdzinājumā ar šodienas izcenojumiem.

pirms 6 gadiem, 2014.02.09 20:54

IJa

un alga 63 rub., 28 kap.

pirms 23 dienām, 2020.01.28 21:29

piekrītu

Es arī apmeklēju, kamēr nebija par maksu.Labāk patika, kad bija pie Kultūras nama.Tos gadus tad arī biju,bet tagad nevēlos tērēt naudu tādām lietām.

pirms 6 gadiem, 2014.02.03 17:11

LABI

Tas ir katra cilveka kulturas jautajums.Bet tapec jau ta nav japadara par problemu.

pirms 6 gadiem, 2014.02.03 18:28

piekrītu>>>>>LABI

Vai,kāds saka,ka problēma? Negribu un neeju,jo naudu tērēju citiem kultūras pasākumiem.Man tā galīgi nav problēma.:)))))

pirms 6 gadiem, 2014.02.03 22:21

piekrītu>>>>>LABI

Vai,kāds saka,ka problēma? Negribu un neeju,jo naudu tērēju citiem kultūras pasākumiem.Man tā galīgi nav problēma.:)))))

pirms 6 gadiem, 2014.02.03 22:21

Inka

Man labāk patika centrā, pie kultūras nama, bet tur... nudien negribas, turklāt vēsi....

pirms 6 gadiem, 2014.02.03 18:44

Linda

Cena nav adekvāta, 4.50 tikai par skulptūru apskatīšanu ir daudz par daudz. Nekādi koncerti vai kas nu vēl tur būs, neinteresē, jo auksti... Cilvēku daudz un pie tām skulptūrām nemaz nebūs viegli tikt klāt. Varbūt aiziešu nākamnedēļ, kad lētāk un kad tautas mazāk.

pirms 6 gadiem, 2014.02.03 18:45

turpat blakus

Kāpēc maksāt, ja skulptūras visā krāšņumā varēs redzēt tvnet, delfi, apollo, kasjauns, zz, jelgavniekiem, u.c. portālu galerijās??? Klausīties Reiniku, Tīnu, un kas nu tur vēl šogad uzstājas - paldies, nē...

pirms 6 gadiem, 2014.02.03 20:34

Metinātājs Bērziņš

1.Neinteresē 2.Par brīvu arī nav intereses.3.Ja aizved piespiedu kārtā par brīvu un piešķir kādus 0,7 l šņabi un pēcāk atved mājās tad es piedalos.Katram savas interses.Lai veicas jums un nenosalsatat!

pirms 6 gadiem, 2014.02.03 22:08

Aija

Baigi dārgi! Kad mūsu pilsētas "tēvi" to sapratīs? Pie kultūras nama bija labāk, bet tur tāds nemājīgs nostūris vie ir.

pirms 6 gadiem, 2014.02.03 22:26

kkk

Pie kult.nama bija par šauru un vēl citas neērtības, tāpēc pārcēla uz parku.

Man gan nešķiet par dārgu, ja rēķina, ka bez skulptūrām ir vēl izklaides programma, slidkalniņš utt.

pirms 6 gadiem, 2014.02.04 01:19

tev kkk

nešķiet par dārgu,būsi kaut kur silti iekārtojies,purkšķini tālāk savā krēslā,nekaitini tautu....

pirms 6 gadiem, 2014.02.06 09:47

Tam "tev kkk"

Nelietoju alkoholu un nepīpēju - ;loti daudz naudas ietaupās; arī paveicies ar darbu - ar savu galvu normāli nopelnu. Tādēļ neuzskatu šī pasākuma biļetes par dārgām.

pirms 6 gadiem, 2014.02.06 14:48

jelgavniece

Man tas ledusskulpturas jau aknas iesprudusas. Sonakt pat visa gimeme neesam gulejusi jo KULK tiesi nakti saka vakt sniegu no Lapskalna ielas ar lielo traktoru.Visa maja drebeja Mazie berni pamodusies no miega raudaja. MURGS.Nebija vienkarsak pa dienu uz laiku aiztaisit Lapskalna ielu ciet.Ir tacu kur apbraukt PAKazarmes IELU un LIEPU IELU.Viram no rita jasezas pie stures .Vai atcelts rikojums ka nedrikst troksnot no 23 lidz 6 rita.. Vai KULK neprot vel lidz sim laikam organizet savu darbu. I r tacu tie mazie traktorini kas loti atri un klusi padara to darbu.

pirms 6 gadiem, 2014.02.06 09:10

Vaimonis

Nu nedīc,cik var činkstēt.

pirms 6 gadiem, 2014.02.06 14:10

JELGAVNIEKS

Cilveki kaut kadi jocigi palikusi.Grib dzivot pilseta um miera.Nu ej uz laukiem.Bet tir ari agri no rita kaiminu Lielais traktors ruc.Kaut kadi izlaidusies, degradejusies esam.Jo mums vairak dod ,jo neapmierinataki esam.Butiba ta neapmierinatiba ir katram pasam ar sevi,bet to taka negribas atzit, un tad nu pie vainas kas cits, ta sakot, kurs pie rokas gadas.

pirms 6 gadiem, 2014.02.06 09:42

ar kuuru vietu domā, ja vispār domā?

jā,jā, visunakti neguļot, neapmierināts paliec ar sevi, nevis ar trakstou, kas lika bērniem noraudāt nakti.

pirms 6 gadiem, 2014.02.06 13:29

Ara

olimpiādes atklāšana, vai Jjelgavas ledus skulptūras, liekas (pārmetot krustu), kāds domāt nevēlas!

pirms 6 gadiem, 2014.02.07 21:07

Par

Ko Jūs varat cepties! Vajag priecāties, ka kaut kas skaists notiek Jelgavā. Viss slikti, bet padomājiet, kādu izdomu un cik spēka un laika nav iztērēts šim pasākumam. Malači!!!!!!!!!!!!!1

pirms 6 gadiem, 2014.02.08 16:29

Ļaga ļaga uū

Neviens nesaka, ka pasākums ir slikts, nevajadzīgs vai slikti organizēts. Visi saka -ka DĀRGS prieks. PĀRĀK dārgs. Tas arī viss.

Redzēju aptaujas rezultātus un izdomāju uzsākt tēmu, tas arī ir viss. - Mērķis - uzzināt iemeslu, kāpēc cilvēki atsakās apmeklēt.

pirms 6 gadiem, 2014.02.08 16:38

fakenheims

nakamgad mes ar kolegiem pieteiksim kaku skulpturas festivalu,vares visi klusuma no savam kakam veidot skulpturinas un nevienam netrauces,ieeja bus ari par brivu

pirms 6 gadiem, 2014.02.08 18:24

a

ŠOREIZ MAN SVARĪGĀK IR OLIMPIASKĀS SPĒLES ////

pirms 6 gadiem, 2014.02.08 19:43

dusmiga ome

Biju aizgajusi uz skulptūrām,tā ari netiku ieksa jo garmgaras rindas,un par taadu naudu neiešu saldet kajaskajas.paskatijos rindu neizstavesu griezos atpakaļ uz mājām un vairāk nekad neiesu.!.!.!

pirms 6 gadiem, 2014.02.09 20:59

rihards

kapec visi chiikst par rindu, peecpuse saapeeja, ka uz otru kasi aizvilkties nevareeji?

pirms 6 gadiem, 2014.02.10 22:41

dusmiga ome

Vispār ja spēja gan,un vecuma dēļ nevaru atļauties "skraidīt" no vienas puses uz otru!galvenais dēlim ka tev nekas nespēja,un neko neapsaldeji,un man prieks par to!

pirms 6 gadiem, 2014.02.12 12:19

ledlauzis

man ir paliela gimene paskaitiju rublus neee parak saliti

pirms 6 gadiem, 2014.02.11 12:04

Sarma

Es ceru, ka šogad Jelgavas domei un kultūras departamentam pietiks prāta Ledus skulptūru festivālu nerīkot. Tā būtu zemē nomesta pilsētnieku nauda, apmēram 300 000 eiro. Izsakiet savu viedokli Domes amatpersonām un atbildīgajiem par šo pasākumu.

pirms 27 dienām, 2020.01.24 16:38

Pievieno komentāru