Atsauksmes par LORu dr.Dārznieku

No viņa rokas esmu atzīts par veselu, bet pašsajūtai tajā pašā dienā pasliktinoties un ticot teiktajam, ka viss ir o.k,bet aizejot pie cita speca, tas atklāj ielaistu strutainu vdusauss iekaisumu. Kāda jums pieredze?

space

1) šī ir nodrāzta tēma...

2)šis dr ir labs un ārstē arī bez kukuljiem, taa kaa nevajag...

pirms 12 gadiem, 2009.01.08 12:38

ausainis

a hemorojs tev ķēķa pusē nebija pie reizes iemeties???

pirms 12 gadiem, 2009.01.08 13:36

ex-paciente

Ja maksāsiet 100 Ls, ārstēsim bez sāpēm, ja nemaksāsiet - ar!

Ko darītu Jūs?

pirms 12 gadiem, 2009.01.08 13:52

elle

Viņš ņēma pieredzi no prezidenta ,jo ir labs ārsts!

pirms 12 gadiem, 2009.01.08 16:25

Esis

Es labāk nosprāgšu nekā iešu pie Dārznieka!!!!

pirms 12 gadiem, 2009.01.09 05:11

kukulis

Prezidents neprasīja,bet ņēma....
Dārznieks neprasa (varbūt prasa?),bet ņem...
Kur ir atšķirība?Tādas nav,jo katrs ārsts grib būt prezidents vai vsmaz sēdēt Saeimā.
Visi ārsti ņem un ņems,lai vai kāda alga būtu.
Alkatībai robežu nav!

pirms 12 gadiem, 2009.01.09 08:24

jopcik

nav liekas naudasneej pie DAARZNIEKA! vinjam kukuliishi patiik!!!

pirms 12 gadiem, 2009.01.09 14:32

ese

Hipokrāta zvērestā nav ne vārda par to, ka dakteris neņems naudu.

pirms 12 gadiem, 2009.01.10 09:43

jopcik

ESE, tev taisniiba, tikai vot Daarznieks nesaaks aarsteet kameer neiedosi naudinu, neskatoties uz to ka tu driiz vareetu nomirst...

pirms 12 gadiem, 2009.01.10 10:51

Lācis

To jau Dārznieks ir sen teicis savu paziņu lokā, ka bez simtnieka nav vērts pat skatīt slimnieku,kur nu vēl var būt runa par ārstēšanu. Laikam nav guvis mācību no nesenās pieredzes ar likuma sargiem', vai arī par vieglu sods.

pirms 12 gadiem, 2009.01.10 21:31

Lācis

Es esmu ārstējies pie tagadējā prezidenta,bet nevienu lieku kapeiku neesmu maksājis. Par veselību nesūdzos, tikai ja cilvēks pats dod tad kāpēc lai dakteris to nepieņemtu kā pateicību.

pirms 12 gadiem, 2009.01.10 21:35

zaķis

Dīvaini, Jelgavā ir izslavēts ārsts, kolēģe pie viņa aizveda meitiņu. Gribu uzsvērt,ka bez kukuļiem un liekas naudas (starp citu pats ieteica labāk nākt ar nosūtījumu, jo tad bērnam nav jāmaksā) ir apskatījis bērnu un pat ieteicis aiziet pie viena praktizējošā RSU profesora, lai precizētu viņa aizdomas. Domāju, ka viedokļi ir ļoti subjektīvi. Manās acīs tiešām labs ārsts, ja bija drosme netēlot vislabāko ārstu, bet ieteikt uzklausīt vēl viena speciālista viedokli.

pirms 12 gadiem, 2009.01.11 15:57

I

Esmu ārsts un savu bērnu esmu vedusi pie Dārznieka-jāsaka,ka uz ceļiem nerāpo un uķi-uķi netaisa,bet savu darbu padara ātri un profesionāli,sīkais tikai acis pabolīja,Dg uzzinājām,rekomendācijas saņēmām un bērns ātri palika vesels.

pirms 12 gadiem, 2009.01.11 21:00

par labākiem ārstiem!

Ja arī man vajadzētu kāda speciālista palīdzību, tad viņš būtu sarakstā pēdējais, pat savam ienaidniekam es viņu neieteiktu, jo šim kungam nav ne kauna ne goda , ārstētas tiek kabatas, ne cilvēki. Ja nenāk pie viņa ar krietnu žūksni, tad no dusmām pat vairāk ko sabojās ne izārstēs, nesaprotu kāpēc vēl arvien viņam nav noņemta license. Vienkārši pie mūsu ,,taisnīgās,,zemgales tiesas taisnību nesameklēt!

pirms 12 gadiem, 2009.01.12 08:15

lb

Liekas esat kāda Dārznieka fane, jo tādu ir maz- arī manam bērnam deguna strutu vilkšanu šis taisija 15 x, un tas tāpēc, ka nebiju spējīga iedot pienācigu kukuli, labāki speciālisti atzina, ka tā bijusi bērna spīdzināšana, jo tādu procedūru vajadzējis ne vairāk kā 2x. Acīmredzot jūs esat visai devīga bijusi pret šo, nav jau izslēgts, ka arī jūsu bērnam neko īpaši neārstēja, tikai jūsu kabatas. Te nav runa ne par kādām uķi-uķi taisīšanām, bet par ārsta profesionalitāti un godīgumu pret pacientiem.

pirms 12 gadiem, 2009.01.12 08:25

Lācis

Hipokŗāta zvērests šim kungam ir svešs, un ko tagad darīs cilvēki pie krīzes apstākļiem kuriem būs jāskaita naudiņa lai izdzīvotu.
Saudzējiet savu veselību, lai tie kas dzīvo uz strādājošo cilvēku rēķina arī iemācās strādāt.

pirms 12 gadiem, 2009.01.12 15:38

Pievieno komentāru