Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

dziedniece Sāra.

gribētu dzirdēt kādas atsauksmes par dziednieci Sāru. un kur viņa pieņem? un vai vispār ir vērts iet pie viņas, ja ir tiešām nopietna problēma un ārsti neko nevar palīdzēt.

..

tātad esi bijusi pie nepareiziem ārstiem. Pēc dziednieces apmeklēšanas-nākamais apmeklēšanas objekts būs apbedišanas birojs.

pirms 5 gadiem, 2014.12.05 08:18

skinde

es jau arī tāpat domāju, biju arī pie profesora...!
Meklēt labu dziednieku ieteica ārsts....

pirms 5 gadiem, 2014.12.05 09:02

..

vai Velis@co neieteica?

pirms 5 gadiem, 2014.12.05 10:32

divi melni akači

"Ļaunā acs, uz tevi mesta, Tūlīt pat lai tiek tā dzēsta! Septiņ' kraukļi izrauj to, Burvju aci ļaunajo; ļaunā acs, uz tevi mesta, Tūlīt pat lai tiek tā dzēsta! Putēdami putekļi Lai to aci dara aklu: ļaunā acs, uz tevi mesta, Tūlīt pat lai tiek tā dzēsta! Lai tā sadeg, lai tā sadeg Dieva ugunīs!"

pirms 5 gadiem, 2015.04.26 15:53

cilvēks

Ja meklēt labu dziednieku tev ieteica ārsts, tad tu vai nu esi vesela, vai arī tevi krabis 4.stadijā. Abos gadījumos dziednieks tev nepalīdzēs

pirms 2 gadiem, 2018.07.16 07:53

badžoo

Vai zini kas ir spiritisms un kāds var būt iznākums to piekopjot. Sāra nodarbojas ar spiritismu kas nav savienojams ar Dieva pasauli!

pirms gada, 2018.09.29 17:20

skinde

ha-ha-ha ...vēl nē, tas būs nākošais padoms....:))

pirms 5 gadiem, 2014.12.05 11:19

liena

Sāra..ir..galīgi..garām...Viss..kļūst..arvien..sliktāk..pēc..viņas..apmeklējumiem.

pirms 5 gadiem, 2015.04.25 21:56

Zoja

Man gan palīdzēja,vīrieši srien pakaļ bariem

pirms 5 gadiem, 2015.04.26 13:02

Adriāns Čeļentāns

Smuko meitenīt, atstājiet kontaktiņu, iepazīsimies?

pirms 4 gadiem, 2016.06.10 15:38

konkurējošā firma

šitā madāma nav saraxtā

salve regina

Sastāvdaļas:
sarkans krīta gabals, 3 zaļas sveces

Veikšana, pielietošana:

Lieto sabata iesvētīšanai.
Uz grīdas uzvelk ar sarkanu krītu apli un uz tā izvieto trīs zaļas sveces, pēc tam nostājas tā vidu ar izplestām rokam un aizvērtām acīm, nolasa šos vārdus

I know the Lows of Nature are you Lady.
Keep me mind free that I step upon Your Body
With your feet
That my sorrows are your sorrows,
And that a healthy priest makes all things sound
I feel your breath in the wind
And your hand is mine
Keep me sincere
Give me your worm
Which is to be joyous
And to tend all things,
Because all things live, of them selves
And with Your spirit.
Our will through mine
So mot it be!

Vienas dienas neprāts

Sastāvdaļas:
3 sarkanas sveces, verbēns vai ingvera sakne, kardamons, citrons, magoņu sēklas, ģerānijas lapa, majorāns, pētersīlis, 3 rožu ziedlapiņas*, dilles, melna saitīte, gliemeži, miezeris

Veikšana, pielietošana:

Lieto vienu nakti pirms Valpurģu nakts vai Helloweniem lai sagrozītu galvu visiem pretējā dzimuma pārstāvjiem un pievērstu to uzmanību sev

Uz galda izvieto sveces lai tas veidotu trijstūri, ta centra nober gliemežus kuriem apkart no saitītes izveido apli, miezerī saberž verbēnu vai ingvera sakni, kardamonu, magoņu sēklas, ģerānijas lapu, majorānu, pētersīļus, rožu ziedlapiņas, dilles visu to aplej ar citrona sulu un turpina maisīt līdz viss ir diezgan smalki sasmalcināts un ir izveidojies biezs gandrīz viendabīgs maisījums. To visu dara skaitot buramvārdus.

Я Возвела алтарь между мирами.
Этот обряд ведьет меня по древнему пути
Над коим не властно время
Туда где смогу я найти Хекату на троне ведмь сидимь
И сотворит магию
Приди комне, прошу тебя!
Силы Воздуха пробудитесь,
Заклинаю вас -поднимитесь.
Призиваю вас этой ночью
Напитать закленание мощью
Приди,
Пусть разбудит всех арома!
Силы Огня пробудитесь,
Призиваю вас этой ночью
Приди,
Пусть пламень желание исполнит!
Силы Воды пробудитесь,
Призиваю вас этой ночью
Приди,
Окропите всех желанием
Силы Земли пробудитесь,
Призиваю вас этой ночью
Приди,
Пусть ищет и ненаходит.
Земле, Воде, Воздуху, и Огню
Один день на земле
Я править желаю
Да будет так по моему желанию!
http://www.dziednieks.lv/burvestibas/salve_regina

pirms 5 gadiem, 2015.04.26 15:48

dun

Biju pagašgad pie dziednieces Sāras. Vērsos pie viņas lai izārsţētu vīrieti no alhahola atkaribas. Lidzi paņēmu sāli cukuru unfotogrāfiju. Viņa man noplēsa 40 e. Rezultāta itnekāda. Kā dzer tā dzer vēl šodien.

pirms 5 gadiem, 2015.07.05 16:16

Ledene

Ja ārstējamajam objektam pašam nebūs vēlmes atmest ellīgo ieradumu-var vest pie kā gribi,viss būs kaķim zem astes.

pirms 5 gadiem, 2015.07.05 16:43

penālis

Drīz sāksies sēņu laiks. Tad, kad redzi, ka vīrišķis jau vairākas dienas ir skaidrā, bet štuko paņemt uz krūts, tad salasi tintenes un uztaisi gardu sēņu mērcīti. Domājams, ka kādu laiku ugunsdziru negribēs mutē ņemt :D

pirms 5 gadiem, 2015.07.05 17:51

hehe

Labāk vīram polšu labu nopirktu, vairāk jēgas būtu/ I vīram prieks, i pašai gandarījums.

pirms 4 gadiem, 2016.06.10 15:40

unkass panteļejevičs

sāras īstais vārds ir benedikts. par sāru viņa kļuva pēc dzimuma operācijas maiņas. Pieņem Filozofu ielas galā māja- paprasi, tur katrs parādīs.

pirms 5 gadiem, 2015.07.06 00:11

Mājas pircējs

ko nozīmē gala māja??!!! vienā no filozofu 74 korpusiem???

pirms 5 gadiem, 2015.07.06 00:27

Melnais burvis Antons

Tā gan. Es paprasīju, man parādīja. Tagad pats pieņemu apmeklētājus.
Privorot, otvorot, zavorot. Uzlieku suņa lāstu durvju priekšā. Dziedēju sieviešu mēnešreizes (procedūras noturība - 9 mēneši). Pareģoju saulrietus, gaudoju uz mēnesi. Ar domu spēku izģērbju skaistas sievietes, ar vienu rokas pieskārienu mainu klienta ķermeņa orientāciju telpā (tiesa gan, blakusefekts- zilumi). Un daudz kas cits. Meklējiet mani netālu no Sāras.

pirms 4 gadiem, 2016.06.10 15:49

Berta

Skinde----kas tieši Jums ir par problēmu? Uzskatu, ka Jūsu jautājums ir nepareizi formulēts. Problēma, tālāk, uzdot tautai jautājumu- kā to risināt, nevis meklēt, kur dzīvo kaut kāda Sāra. Tas ir galējs tupisms, jo man ir zināmi cilvēki, kas braukuši uz Rīgu pie dziedniekiem ar med. izglītību, jāpērk homeopātija algas apmērā, cūku tauki un vēl sazin kas. Iespējams, ka psiholoģiski kādu laiku tas stāvokli uzlabo, bet medicīniski neko nedod.

pirms 5 gadiem, 2015.07.06 09:11

dun

Un ko tad tā sāra liek sludinajumus ka atbrivos no atkarībām ja īsteniba neko nevar. Naudu tik viņai vajag, tur tas suns aprakts. Jā un par tām tintenēm'man nebūs garantēta kroņa māja ar restotu lodziņu un maizi par bŗīvu uz vairākiem gadiem? Ari labi. Sāra nav vīrietis, viņai ir vīrs un bērns dzivo Saldu.

pirms 5 gadiem, 2015.09.05 12:26

klāra

A kas tā par Sāru, kura dzīvo Dobeles novadā? Šķīrusies, ir 3 lieli bērni un brūtgāns? Pati blonda.

pirms 5 gadiem, 2015.09.07 12:53

apse

Varbūt kāds zin kā var pieburt daudz naudas?

pirms 5 gadiem, 2015.09.05 12:29

Pirdiens

Ej tak, dunduk, pie Sāras!

pirms 5 gadiem, 2015.09.06 05:39

Ledene

Aha,pilnmēnes naktī jāiet uz mežu,jāizģērbjas plikam un tad ar locekli jāpiesit pie apses koka, trīsas reizes gan pret rītiem,gan vakariem.Augstāk minētā procedūra jāizveic vairrākkārt un tad jau gaidi rezultātu.:D

pirms 5 gadiem, 2015.09.06 07:18

Binnija

Man patīk Sāra,viņa redz un var palīdzēt,nedaudz noklūdās ar laikiem ..Kā man bija jāsmejas par to dzimuma maiņu,nu gan var būt tumsoņas

pirms 4 gadiem, 2016.05.30 00:44

Smaida

Ja ir veselības problēmas, kurus ārsts nevar risināt, var doties pie Imanta. Zinu vairākus, kuriem gan palīdzēja.

pirms 4 gadiem, 2016.06.09 01:46

fufels

Imants palīdz...kapiņos nokļūt, pa skuju taku...

pirms 4 gadiem, 2016.06.09 21:27

Smaida.

Gan nē, pazīstu šo cilvēku no bērnības, un zinu vairākus, kuriem palīdzējis! Un noņēma to, o ārsti nevarēja gadiem ilgi izārstēt!

pirms 4 gadiem, 2016.06.09 22:37

Gaidis

Pazīstu cilvēkus no bērnības (mani vecāki un viņu draugi, un draugu draugi...), kas ir skrējuši pie praktiski visiem Jelgavas "dziedniekiem" 30 gadu garumā un, atskaitot maciņa vieglumu, rezultāta nekāda. Kā saķēra vēzi, tā arī nomira. Kā bija Dieva līgava, tā palika. Kā centās tikt pie piķa, tā joprojām skaita ne vairs santīmus, bet centus. LOL.

pirms 4 gadiem, 2016.06.22 23:38

badžoo

Ieguva laicīgo, bet zaudēja mūžīgo dzīvību. Tāds lūk iznākums par ko der padomāt spiritiama piekopējiem!

pirms gada, 2018.09.29 17:24

pļutka

Kad salasīšu pudeles priekš degvielas,tad laidīšu ceļojumā

pirms 2 gadiem, 2018.07.16 18:54

Berta

Sāra ir malace, ar viņas palīdzību 7.reizes no vietas laimēju pieklājīgus laimestus Loterijā.
Tiesa gan,visiem viņa nepalīdz.

pirms gada, 2018.09.26 13:10

badžoo

Dievbijīgi Kristieši nemeklē dziednieces un spiritismu nepiekopj!

pirms gada, 2018.09.29 17:16

Arnis

apmeklējiet kunga Jegovas pielūgšanas pasākumus un tad nevajadzēs iet pie Sārām

pirms 5 mēnešiem, 2020.05.05 13:19

sandra

cilveki milie ,bet ja tiesam ista dziednieks nekur nava jelgavas rajona.nevaru palikt stavokli

pirms mēneša, 2020.08.16 17:20

Marta

labdien sakit ludzu ka ar jums var sazinaties Es jus ludzu uzrakstit uz manu e -pasu numurs lai es varu parunar ar jums martaja****ite54@inbox.lv Ludzu

pirms 20 dienām, 2020.09.02 11:16

Pievieno komentāru