ginekologe_akusiere Ilga Zake

Kadas ir toposo un esoso maminu atsauksmes?

egle1

Tas labi, ka aizņemta - tātad pacientes ir, es gan nebūšu viņu starpā. Vienīgais pluss - "bezmaksas" jeb valsts apmaksāta ārste un tas arī viss. Neiecietīga. Viena vizīte bija arī pēdējā.

pirms 5 gadiem, 2015.02.25 09:44

Paciente

NU neko labu par šo dakteri nevaru teikt, ja esi topošā māmīna un meklē ģinekologu, noteikti neiesaku šo dakteri, liekas, ka viņa pati nesaprot ko saka, un ko redz, USG neko īsti neredz, nosūta pie cita ārsta, cita daktere brīnās, parto kā var neredzēt un nesaprats, runā pilnīgas nesakarības, liekas, ka interesē tikai pēc iespējas vairāk sagrāpties pacientes.

pirms 5 gadiem, 2015.02.25 12:09

mamma

Piekrītu iepriekšējiem komentāriem. Vienreiz pie viņas esmu bijusi, otreiz vairs NEKAD neiešu.

pirms 5 gadiem, 2015.02.25 13:45

kkk

mana pirmā reize pie šīs, kā viņa pati iedomājās - dakteres arī bija pēdējā reize pie viņas! pilnībā piekrītu augstāk minētājiem komentāriem

pirms 5 gadiem, 2015.02.25 15:15

aina

Neiejuutiga.Jau ,laikam, ' "atstrādājusies"'šajā profesijā.Un prasa papildus "ziedojumus" kā arī atvilkniitee kkaadas magiskaas zaaliites, kuras citur nekur nevar nopirkt

pirms 5 gadiem, 2015.02.25 15:27

x

Pirms kādiem gadiem 7 biju pirmajā vizītē pie viņas, tad daktere bija ļoti laipna un atsaucīga. Tagad esmu topošā māmiņa un esmu uzskaitē pie viņas, bet diemžēl nekas no iepriekš pieredzētās laipnības un atsaucības vairs nav palicis. Ļoti neiecietīga, nelaipna,neatsaucīga,nesaprotoša utt. Izlēmu,ka tā kā gaidu pirmo bērniņu,tad dakteri tomēr nemainīšu,paciest jau var, bet,ja palikšu stāvoklī ar otru bērnu,tad noteikti meklēšu citu ārsti.

pirms 5 gadiem, 2015.02.25 20:38

NĒ!!!

Nekas attiecībā uz dr.Zaķi nav mainījies,es vīlos 17 gadus atpakaļ...Neprofesionāla, izklaidīga, pavirša!Laipna gan bija, bet ko tas līdz???Paldies citai ginekoloģei, kura laicīgi pamanīja dr.Zaķes pie
ļautās paviršības!

pirms 5 gadiem, 2015.02.26 13:04

palidziet

man vajak jusu palidzipu uz dr zaki kuras ir cietusas ludzu neklusejiet rakstiet iesniekumus uz vinu jo es pasaudeju savu mazuliti 5 krudniecipas menesi del nolaidipas ludzu neklusejiet

pirms 5 gadiem, 2015.03.10 08:53

,,,

būtu skolā gramatiku iemācījusies, varbūt tad nevajadzētu runāt par cita nolaidību...

pirms 3 gadiem, 2017.03.10 08:23

Ja....

Man Daktere Zaķe palīdzējusi lais pasaulē trīs burvīgus bērniņu visi trīs bērni ir pilnīgi veseli, jo daktere ļoti rūpīgi sekoja līdz manām grūtniecībām, tagad taisos pie viņas likt spirāli, Neko sliktu teik par viņu nevaru.

pirms 5 gadiem, 2015.03.10 10:25

Zīna

es ar neko sliktu nevaru teikt, viņa palīdzēja nākt pasaulē manai meitai 14 gadus atpakaļ un vēl aizvien eju pie viņas. Ar viņu var izrunāties par visu kas sievieti uztrauc, vienmēr bijusi laipna un atsaucīga.

pirms 5 gadiem, 2015.09.01 10:35

Kristine

esmu pie vinas jau vairakus gadus un ari biju uzskaitee kad biju stavoklii,neko sliktu nevaru pateikt,vnm ir bijusi laipna ,kad rakstiju kadu sms vai zvaniju vnm tika atbidets uz maniem jautajumiem,tas ka stingra un seko lidzi ka gaidi berninu,tas ir tikai pozitivi.

pirms 5 gadiem, 2015.03.10 13:45

Oga

Cik sēžot aiz kabinet durvīm esmu novērojusi- sliktāka attieksme pret tādām dāmām, kas pašas nāk ar negatīvu attieksmi, stulbiem jautājumiem utt. Tad nu pretī tas pats. Piemēram, tādas,kas atnāk ziņojot ka grūtas, bet pat nezina,kad bija pēdējo MR sākuma datums. Da ko tad tu velcies, ka neko nejēdz. Protams, ka kaitinās un par duru uzskatīs. Un pēc tādām dāmām, kad ieeju kabinetā nākamā, nekad nav pret mani bijusi tāda pat attieksme. Vienmēr laipna, jauka, smaidīga :) Es gan pie viņas sāku iet tikai, kad uzzināju,ka esmu bērniņa gaidībās, esmu pie viņas uzskaitē. Viss līdz šim ir labi, ļoti rūpīga.

pirms 5 gadiem, 2015.03.17 22:57

Kāmis

Tu esi apveltīta ar supervaroņa spējām!!!Trešā acs un fenomenāla dzirde.:D

pirms 5 gadiem, 2015.03.17 23:22

Sancha

Gribēju iet pie viņas, piezvanīju lai apjautātos kad un kā var tikt pie viņas, bet gribēšana pārgāja. Bija tik nelaipna, beigās kad prasīju par izmaksām,par sonogrammu, vispār klausuli nometa :/

pirms 5 gadiem, 2015.08.21 12:50

lilija

neejiet pie tas dakteres.man pazistama masina nomira ar kruts audzeju jo daktere nekur nesutija bet teica likt uz bumbuli kompreses.

pirms 5 gadiem, 2015.08.21 13:41

;)

neko sliktu nevaru teikt , 20 gadus staza man ar viņu :) un vēl aizvien eju pie viņas. Ar viņu var izrunāties par visu kas sievieti uztrauc, vienmēr bijusi laipna un atsaucīga. 2 berni veseli 16 un 7 gadi.

pirms 5 gadiem, 2015.09.24 14:56

Linda

Jā! Aizņemta. Varbūt liekas, ka uz sonogrāfa stūlbi lūr un neko konkrētu nesaka. Bet nevaru neko sliktu pateikt par dakterīti. Mums Bauskā ginekologi- dzemdību speciālistu nav, vairs nav. Tapēc es braucu uz Jelgavu pie dr. I. Zaķes privātpraksi Zemgales veselības centrā. Man kā grūtniecei ar NE vieglu grūtniecību... bija reizes, ka domāju, ka nah..... viņu! Bet viņa visu izdarija un pateica, kas? Kā? Kad? Zinoša dakterīte.

pirms 3 gadiem, 2017.03.09 04:04

una

Eju pie dakteres Zaķes pēdējos 6laikam gadus.Pie viņas izstaigāju otro grūtniecību-vienīgais nepateica kādu dzimumu gaidu,jo neprasiju speciāli kad skatijās aparāta.Bet savādāk nekādu sūdzību.Pirms tam gāju pie dakteres Zīvertes ar pirmo bērnu pirms 16gadiem,tad Zīvertes kundze nespēja redzet,ka esmu stāvoklī.

pirms 3 gadiem, 2017.03.09 23:12

Jaukā

Ko Jūs varat muldēt. Ilga Zaķe ir ļoti gudra un akurāta ārste. Es esu jau pie viņas 10 gadus.

pirms 11 dienām, 2021.01.12 13:23

Pievieno komentāru