Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Labs advokāts

Lūdzu iesakiet labu Zvērinātu advokātu šķiršanās jautājumos!

ašā

Es ieteiktu Eveliņu Matvejevu.Viņa pieņem Dambja 12 ceturtā stāvā.

pirms 10 gadiem, 2009.04.07 08:25

zīle

Rečs - viennozīmīgi. Viņš zin arī kā ir vienam bērnus audzināt. Plus manu vīru gandrīz ietupināja par kaušanos.

pirms 10 gadiem, 2009.04.07 15:00

haha

Rečs jau nu gan nav zvērināts advokāts, bet joprojām tikai advokāta palīgs. Par viņa kompetenci var palasīt tepat vecajās foruma tēmās, kur vairāk nekā pirms gada Rečs draudēja ierosināt lietu par kādu personu, kas atļāvās pateikt taisnību par viņu, un tas Rečam ļoti nepatika.Viņš publiski plātījās, ka informēs forumā par lietas iznākumu, piesaucot pat attiecīgus likuma pantus, bet tās bija tikai tukšas runas-"cienījamajam juristam" vairs nebija ko teikt.

pirms 10 gadiem, 2009.04.07 16:27

žanis

Vai tad par advokāta kompetenci spriež pēc forumiem????? tev ar prātu pašvaki,ha ha

pirms 10 gadiem, 2009.04.07 19:53

Terazini

Visiem labs nekad nebūsi + visas lietas nekad neuzvarēsi. Man patīk tas "tikai" un secinājumi par kompetenci no foruma:)
Jurista darbam ir divas puses - vienam esi labs un kompetents,-jo lietu uzvari, - otrai pusei - tad nu nelietis un vispār -ļoti nelabs cilvēks.
Bet par laulības škiršanās lietām gan šo to laikam jēdzu gan, sevišķi -par bērnu audzināšanu un saskarsmi, hi:)
Kam vajadzēs - gan jau zinās, kur un ko sameklēt savu lietu kārtošanai.

pirms 10 gadiem, 2009.04.07 20:47

lalala

Man šķiršanās lietā palīdzēja Nagle un ļoti sekmīgi.Kantoris atradās Pasta ielā un nosaukums bija, ja nemaldos, OFERENTS. Reču neiesaku,bet gan jau pati izdarīsi izvēli.Lai veicas :)))

pirms 10 gadiem, 2009.04.07 21:58

saldums

Paskatījos zvērinātu advokātu sarakstu internetā: www.advokatura.lv. - nu nav tur tādas Pasta ielas Nagles ,tāpēc škiršanās lietās kā advokāte nemaz nevar piedalīties. Laikam tagad pati sevi tagad reklamē.

pirms 10 gadiem, 2009.04.07 22:47

Rita

Jelgavas sarakstos P.Pilāts. Kādam ir pieredze ar viņu?

pirms 10 gadiem, 2009.04.08 04:05

esssssssss

taisnība.....Rečem patīk klaja publicitāte, bet ar tām zināšanām......nu es pie viņa noteikti neietu

pirms 10 gadiem, 2009.04.08 14:16

vējš

Ceru, ka nešaubos - kāda Pasta ielas dāma ar līdzīgu famīliju -reiz mēģināja kārtot advokāta eksāmenu, tikai - g arām.
A tas resnais advokāta eksāmenu esot pavisam nesen nokārtojis un diezgan labi.

pirms 10 gadiem, 2009.04.08 15:16

viola

nav vējš tev taisnība , Rečs joprojām advokāta palīgs, un pēc dažiem gadiem viņam jau 50, laikam savu karjeru tā arī pabeigs,nekļuvis par zvēr.advokātu, par grūtu viņam tas eksāmens, jo godkāres jau netrūkst,ja varētu,sen jau būtu "zvērs"

pirms 10 gadiem, 2009.04.08 16:26

ariskirusies

Man, kad šķīros,bija advokāte Anita Riekstiņa, kas pieņem Dambja ielā, kur tiesa.varu ieteikt, man patika.tāds Rečs nav dzirdēts

pirms 10 gadiem, 2009.04.08 16:45

Normunds Rečs

Lai nomierinātu "labvēļus"- varu paziņot:

1) esmu 45 gadus vecs,
2) zvērināta advokāta eksāmenu esmu nokārtojis.
Eksāmenu kārtoju pirmo reizi. Atzīme "4" -
piecu baļļu sistēmā.

Ja vēl kādi jautāmi - zvaniet -29518282, e-pasts: ducatus@inbox.lv

Paldies par reklāmu - jo negatīva reklāma arī ir reklāma:)

Priecīgas un gaišas Lieldienas!

pirms 10 gadiem, 2009.04.08 17:51

zakjis lieldienu

khe,khe te viena badadzeguze klimaksaina vecim gadus skaita..naudu veel kaiminja paskaiti...paprasi, lai kaads iedod uz lieldienaam paskaitiit un pacamdiit olas iistas -sen jau neesi to prieku dabuujusi, vot i besiijies

pirms 10 gadiem, 2009.04.08 23:44

jana b

Man palīdzēja Lolita Dubulta. Zinu,ka pieredzējusi, agrāk arī tiesnese bijusi. Vēl pagājušajā gadā pieņēma Skolotāju ielā, kur agrāk dzimtsaraksti bija.

pirms 10 gadiem, 2009.04.09 09:53

ha

Tā čigāniete?Jābrīnās gan,ka pabijusi pat tiesneses amatā.Pašai vīrs (bijušais) recidīvists bija.Jelgavā 4.zonu turēja,pogoņala Bokseris.

pirms 5 gadiem, 2014.07.06 20:56

Optimiste

Atbilde priekš - ha
Kāda starpība, kas viņa ir ?
Tu esi nožēlojams/jama, ja spried par cilvēkiem pēc to tautības utt.
Tādam/ai kā tev pat blakus viņai nestāvēt un neredzēt tādu nozīmīgu amatu.

pirms 5 gadiem, 2014.10.01 16:08

viola

nu kāds tu lieldienu zakjis, nīgrs impotents.Olu grozā droši vari pielikt ari savējās, tāpat citai funkcijai vairs neģeld :)))

pirms 10 gadiem, 2009.04.09 17:56

zakjis lieldienu

taads dikti viens gudrs baabiets klausies esi-zini cik katram gadu,tad atkal kaa kuram chibriks staav - tur zaldaatu rotai paari jaaiet-lai pie taadas augstas gudriibas nonaktu

pirms 10 gadiem, 2009.04.09 18:14

viola

paldies, lieldienu zakji, izsmējos (un smieties, kā zināms, ir veselīgi) par tavu komentu- tieši zakja līmenī, ko no tā pūkainā dzīvnieciņa var gribēt...Kad cilposi pie bērniem, neesi tāds niknulis, citādi nobīsies no tevis

pirms 10 gadiem, 2009.04.09 18:55

zakjis lieldienu

a veel veseliigaak ir klaji neraadiit savu stulbumu- kad mekleesies peec olaam un cieta mieta, neeesi taada glupa - citaadi nobiisies no tevis:))

pirms 10 gadiem, 2009.04.09 19:24

antireks

Reksi, ko tu lielies ar kaut kāda advokāta eks. nokārtošanu, jo tā pat tu esi tas kas esi... 0

pirms 10 gadiem, 2009.04.09 21:25

Pievieno komentāru