Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Mūzikas skola - Ozolnieki/Jelgava

Bērni grib spēlēt (priekš sevis/spēlēšanas, diez vai karjeras), ir vēlme un apņemšanās pieteikt, bet jautājumu daudz un atbildes neatrodu internetā esošajos resursos, bet pašas skolas nav sevišķi noskaņotas atbildēt uz jautājumiem.
Tīri praktiski jautājumi.
+ Starp Ozolnieku un Jelgavas skolu (uz abām jābrauc ar autobusiem) esam izvēlējušies pagaidām Ozolniekus, jo šķiet tur varētu būt mazāk bērnu, individuālāka pieeja un mājīgāka atmosfēra. Vai kādam bērni mācījās abās skolās vai ir bijusi saskarsme ar abām skolām vai skolēniem (atsauksmēm)? Vai varbūt var ieteikt savu mūzikas skolu un kāpēc? Varbūt tās ir tikai manas iedomas, ka mazākā skolā bērniem ir draudzīgāka...
+ Papētīju pērna gada stundu sarakstu Ozolniekos, cik saprotu pirmajām klasēm nodarbības Solfedžo ir 2 reizes nedēļā (tikai pa 40 min reizē?). Bet kā ar instrumenta spēlēšanu? Cik reizes nedēļā pa cik? Grūti plānot laiku/iespējas, ja nav skaidrs, cik bieži jābrauc uz skolu...
+ Kā ar instrumentiem? Zinu, ka Jelgavā kaut ko var tā kā nomāt no skolas, kā ar Ozolniekiem?
Joprojām māca 2 instrumentus spēlēt skolas laikā? Abus var nomāt (ja vispār var)?
Kā ar klavierēm, viens bērns gribētu klavieres kā 2.opciju, bet mājās pašlaik sevišķi daudz vietas nav... un līdzekļu iegādei, pārvešanai un skaņošanai... Vai skola (sevišķi Ozolnieki) pieļauj situāciju, kad bērns mājās trenējas uz sintezatora (vismaz pirmo gadu)? (kādreiz neļāva...)
+ Kā ar skaņošanu? Vai Jelgavā var uzskaņot klavieres (it kā ss.lv vienu sludinājumu redzēju), cik tas maksā?
Vai var uzskaņot akordeonu, cik EUR?
+ Vai bērns katru reizi braucot uz skolu stiepj līdzi smago akordeonu? (klavieres, skaidrs, ka jau nevedīs... bet ar akordeonu gan jautājums, tomēr nav vijole...)

+ Varbūt kādam vairs nav vajadzīgas mājas klavieres vai cits mūzikas instruments un var piedāvāt? Varbūt var padalīties ar skaņotāju kontaktiem un info?

Paldies visiem! :)

Bonne chance

Izpētīju Ozolnieku dokumentus, kas tīmeklī pieejami. Nav rakstīts pat cik gadus bērni MS mācās... Ļoti ceru, ka kāds padalīsies ar info par skolu...

pirms 11 mēnešiem, 2019.08.11 20:07

ESA

Publiski nav jēga daudz ko iztirzāt un rakstīt atbildes, par Jelgavas MS viedokļa nav,jo nav pieredzes, Ozolnieku MS viennozīmīgi nē!

pirms 11 mēnešiem, 2019.08.12 16:33

Bonne chance

Skaidrs, caur kādu specifisku situāciju var identificēt konkrētu komentētāju. Būšu ārkārtīgi pateicīga, ja saņemšu kādu komentāru uz: ekopasts@gmail.com. Jo, izskatās, tas ir svarīgi un nopietni...

pirms 11 mēnešiem, 2019.08.13 10:08

Ģitārists

Tīri subjektīvi- ja bērni vēlas spēlēt, bet ne karjeras dēļ, nevajag nekādu mūzikas skolu. Aizvediet pie kāda privātskolotāja, vai uz kādu pulciņu, bjmk kaut vai. Ar to solfedžo var iedzīt tikai riebumu. Solfedžo nekad nav par vēlu iemācīties, es to apguvu 25 gadu vecumā, pirms tam 10 gadu izspēlējies pa visādām mēģinājumu telpām un izbraukājies pa mūsu zemi, pabūdams daudzos festivālos uz skatuves. Tas ir forši, nevajag to sabojāt ar sausu teoriju- ja ir prasmes, atliek tikai darīt un priecāties. Rock'n'roll!

pirms 11 mēnešiem, 2019.08.12 20:13

Bonne chance

Paldies! Pirms 2 gadiem tieši tāpēc gājām uz Jundu, Vijolnieku ansambli. Pirkām vijoles un cerējām, ka bērni vienkārši baudot mūziku, iemācīsies spēlēt. Gada beigās ansambli slēdza, bērni iemācījās tik vien, ka stīgu pamatnotis, ja to tā var nosaukt un kā turēt vijoli. Runāju ar citu mammu, kas pirms pāris gadiem veda bērnu - viņiem tas pats. Ja bērns nav MS, tad ansamblis neko nedeva, kaut Junda solīja, ka viss kārtībā, nāciet arī bez MS, Bērni sapņoja vēl gadu, ka varbūt tomēr mūzika būs, bet nav. Te vecākiem ir 2 varianti - MS vai privātstundas. (jo bērni nav noskaņoti spēlēt ģitāras vai bungas). Privātstundas vai MS mūzikas instrumenta apguvi ārpus MS programmas 2 bērniem nevaram atļauties finansiāli. Tad paliek tikai 1 variants. Tas nav cietums un spriedums, MS ir brīva bērna un ģimenes izvēle.

pirms 11 mēnešiem, 2019.08.13 10:05

Crazy

Ja gājāt uz vijolnieku ansambli un bērniem patika un varēja ko nospēlēt, tad varbūt pamēginiet aiziet uz Jelgavas mūzikas skolu, jo skolotāja, kas pasniedza ansambli ir no Jelgavas mūzikas skolas. Man bērns turm mācās, neko sliktu pateikt nevaru. Nedēļā Ir 2x solfedžo un 2x instruments. Abas skolotājas bērnam ļoti patīk.

pirms 11 mēnešiem, 2019.08.13 10:16

Bonne chance

Bērniem patika iespēja spēlēt vijoli, teiksim tā. Kaut ko nospēlēt īsti nevarēja, tāds psihodēlisks haoss. Tad Jums 4 reizes ne'dēlā jābūt skolā?

pirms 11 mēnešiem, 2019.08.15 23:33

Bonne chance

Varbūt tomēr kāds pakomentēs? (e-pasts augšā arī ir dots, ja kas)

pirms 11 mēnešiem, 2019.08.19 21:52

Crazy

Skolotāji ir pretimnākoši un mums uz mūzikas skolu jābrauc divas dienas. Man liekas, ka kaut kur redzēju, ka 28.augustā būs papildus uzņemšana. Vari aiziet un klātienē visu izrunāt

pirms 11 mēnešiem, 2019.08.20 11:42

Bonne chance

Ozolnieku vai Jelgavas MS?

pirms 11 mēnešiem, 2019.08.20 19:38

A

Nevaru neko Jums aizsūtīt uz e-pastu, rāda, ka nav tāds????

pirms 11 mēnešiem, 2019.08.21 00:17

Bonne chance

Ir īsts, jau vienu vēstījumu esmu saņēmusi, tātad viss strādā.
ekopasts@gmail.com
iekopējiet, gaidīšu!

pirms 11 mēnešiem, 2019.08.21 17:02

!=!

Nav jāsarežģī: ja grib spēlēt savam priekam un lai ko nebūt prastu, pietiek ar pulciņu vai privātstundām, vai varbūt ar kādu bērnu mūzikas skolu. Jelgavā jau no bērna kājas sāk gatavot pamatīgi, jā, ar visiem solfedžo u.tml., bet tad jābūt patikšanai un mērķim. Pie tam, ne visu var izrunāt, ne par visu var dot padomu, jāizmēģina pašiem, tas labāk, nekā tikai uzklausīt citus.

pirms 11 mēnešiem, 2019.08.22 12:18

Bonne chance

Pulciņu izvēlētajiem instrumentiem Jelgavā nav. Privātstundas vai Interešu izglītības programmu nevaram apmaksāt. Var pieņemt lēmumu, balstoties uz pieredzes, informācijas un padoma. Tas ir mans viedoklis.

pirms 11 mēnešiem, 2019.08.22 16:23

Pievieno komentāru