Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Amway izplatītāji...

Vēlējos uzzināt arī citu cilvēku viedokli par amwey...Tāpat kā citu preču izplatītāji ,arī šeit ir līdzīgi...zvana un lūdz satikties,nepasakot par ko ir runa.....man tas mazliet kaitina.....,manuprāt,pārāk liela uzbāšanās!!

lietoju Amway

Man arī ļoti nepatīk šāda tipa produktu izplatīšana, jo tas manuprāt psiholoģiski atgrūž lielu daļu cilvēku un viņiem rodas sava veida riebums pret piedāvāto produktu.
Es ļoti priecājos, ka mana iepazīšanās ar Amway produktiem nebija caur tipveida izplatītāju, bet lietotāju, kā rezultātā jau 5 gadus lietoju šīs firmas produkciju un nespēju iedomāties, ka būtu atkal jālieto Drogās nopērkamā sadzīves ķīmija.
Pati neuzbāžos ar izplatīšanu, bet ja kāds vēlas ko vairāk uzzināt no draugiem vai paziņām - padalos ar pieredzi;)

pirms 11 gadiem, 2008.09.24 09:52

nepatīk

Man nepatīk amway jauno darbinieku piesaistīšanas politika. Kāda paziņa man atrakstīja un jautāja vai nevēlos darbu. Es vēl 2 reizes konkrēti paprasīju vai tā nav izplatīšana un viņa teica,ka nē. Pēc tam aizgāju uz tikšanos un tur bija grupiņa jau priekšā un prezentācija. Stāstīja par miljonāra prātu un nenormāli lielu naudu, ko iespējams nopelnīt, ļoti ilgi bija patosa pilns ievads par neko konkrētu, laida pa apli grāmatas "miljonāra prāts", "bagātais un nabagais", utml.
Man tas viss negāja kopā kā var studentīte ar melnām ataugušām matu saknēm līdz ausīm solīt iespējas nopelnīt lielo naudu noplukušā kopmītņu (!!!) istabiņā?! Nepatīk tieši tas, ka māna cilvēkus, nepasakot konkrēti, kas tas pa darbu būs, viņiem galvenais cilvēku ir pielauzt atnākt uz to tikšanos/sapulci.
P.S. Amway produkcija personīgi nav lietota, bet dzirdētas atsauksmes, ka esot laba.

pirms 11 gadiem, 2008.09.24 09:57

vai ne...

tā arī nav izplatīšana. Žēl, ka Tev stāstīja kaut ko, nevis to, ko jāstāsta.
Maini mentoru ;)

pirms mēneša, 2020.01.13 16:03

vikucis

Esmu sajūsmā gan par preci,gan peļnas iepejām.Nekad nekko neesmu izplatijusi un tirgojusi.Domāju ari jums šie cilvēki,kuri uzicināja uz tikšanos nepiedavaja nekko izplatīt,bet tikai iegādāties savām vajadzībam.Bet ,ja domu un ideju neuzķērat,tad ta jau ir katra cilveka individuāla saprasana.Tā teikt-ar steigu jāmaina domašana!

pirms 11 gadiem, 2008.09.24 10:38

nepatīk

Piedāvāja tieši izplatīt un šajā uzņēmumā strādāt, nevis produkciju.
Man nav iebildumu pret ideju kā tādu, bet gan pret veidiem kā piesaista jaunos darbiniekus, ka nevar skaidri un gaiši pateikt, ka tā ir izplatīšana jau pirms tās sapulces.

pirms 11 gadiem, 2008.09.24 10:45

Arvidos

1) Nevis Amwey, bet Amway!
2)Tā nav izplatīšana! Arī man tā no sākuma šķita, bet pēc pāris reizēm, kad apmeklēju šo semināru, tā vairs nešķiet!Bieži vien cilvēki uztver šo lietu kā pirkšanu pārdošanu-tas gluži vienkārši ir informācijas trūkums-maizi taču veikalā nepērkam,lai pārdotu,bet gan lai lietotu-tāpat ir arī šeit,var iepirkties paši savā veikalā,oficiāli,ar ES licenci,lietot ekoloģiski tīrus produktus savam patēriņam. Kā pelnīt naudu - māca sistēma,šo iespēju viņi dod arī saviem draugiem, paziņām utt., jo nevienam nav tiesības kādam liegt to uzzināt!
Man ir prieks, ka cilvēki, lietojot un salīdzinot, ierauga atšķirību. Vai kādam ienāk prātā tas, ka tas, ko Jūs iegādājieties veikalā, ir reklāmas rezultāts. Blakus var stāvēt labāka lieta, bet "automātiski" nopirkta tiks reklamētā. Vai zināt, kura kompānija visvairāk tērē reklāmā? Pārbaudiet savus plauktus..
3) Skeptiķu nekad nav trūcis, bet kā likums tie ir cilvēki kas visu zin, pat nepamēģinājuši un nepārbaudījuši.

pirms 11 gadiem, 2008.09.24 11:26

ESENCE

Mazgāšanas un tīrīšanas līdzekļi ir patiešām labi.
Bet tā propoganda un citas padarīšanas ir pretlikumīgas un krāpniecība pret valsti. Un tā sapņu peļņa arī ir blefs. Citās Eiropas valstīs šādi biznesi tiek nopietni ierebežoti un pareizi. Es ceru ka šo izlasīs viena otra Jelgavas ... gimnazijas učene un nopietnāk pieversīsies savam tiešajam darbam, nevis smadzeņu skalošanai bij/es audzekņiem.

pirms 11 gadiem, 2008.09.24 12:12

essss

Ir arī labāki mazgāšanas u.c. līdzekļi. Amway-kaut kādi nekādi poļu saražojumi....

pirms 11 gadiem, 2008.09.24 12:42

......

Vispār jau Polijā neražo gan, tur ir tikai viens no kantoriem:D

pirms 3 gadiem, 2016.04.22 12:04

Reālists

Droši vien esi bijis tieši ražotnē?

pirms 2 gadiem, 2017.06.02 07:56

Mekresnite

Vo, vo.. Es ari ceru, ka shito izlasiis dazha laba uchene no 1.gimnaazijas...

pirms 11 gadiem, 2008.09.24 14:21

gariņš

Vispār tas izplatītāju kopums izskatās pēc sektas.
Un kāpēc caur veikaliem nevar tirgot šo produkciju?
Kas redzēja nopietnu dokumentu, kurš apliecinātu produkcijas kvalitāti, piem. mazgāšan. līdzekļu? Un kāpēc viss ir tik nenormāli dārgs? Daudz jautājumu paliek pagaidām bez atbildes.Galvenais - kāpēc paši lēttiecīgi pērkam nepārbaudītu produkciju?

pirms 11 gadiem, 2008.09.24 14:57

Domā līdzi

Un kāpēc viss ir tik nenormāli dārgs? - Kvalitāte maksā. Kā arī lielākā daļa sadzīves ķīmijas produkti ir koncentrāti.

pirms 5 mēnešiem, 2019.10.05 20:48

vai ne...

Sen tiek tirgots veikalos un pats arī tādu vari atvērt un tirgot.
ps vai esi redzējis kādu dokumentu visam tam, ko pārdod maximās, rimi, otto...?
Un ja tā ļoti gribās - droši vari sakontaktēties kaut vai tieši ar Dexteru Jēgeru, domāju viņa pārstāvji Tev visus dokumentus arī sniegs...
(man jau patīk - kaut kāds gariņš ir iedomājies, ka visā pasaulē atzīta kompānija uztrauksies par viņa domām, ka viņu produkcija ir pārbaudīta, vai ir bez kvalitātes, neatļauta, vai pat aizliegta :D )

pirms mēneša, 2020.01.13 16:08

Kohans

Starp citu, vai esi parēķinājis cik jāpārdod prece (kā Jūs saucat, grupas apgrozījums), lai tiktu līdz 21%? Tas ir normāls SIA apgrozījums, pie kam tiedzniecība notiks "no rokas" nevis caur kases aparātu vai PPR! Vai tikai nebija savs kredītkartes numurs jāiedod uz poļu valodā rakstīta līguma? Ja jau tāda "maļina", kapēc Latvijā nav pārstāvniecības un Lielbritānija šo pasākumu sūdz tiesā? Ir atbildes?

pirms 11 gadiem, 2008.09.24 15:08

vai ne...

Tev nekas nav jāpārdod.
Cilvēks vēl arvien nesaprot - ''amvejisti'' pērk, un lieto paši.
Latvijā ir pārstāvniecība. Nu jau sen kā ir.
Līgum sen latviešu valodā. Pat mājas lapa ir.
Bet ar Poliju saistība ir tāda, ka Amway Ofiss Eiropā atrodas Polijā.
Lielbritānijā, Londonā ir milzīgs Amway veikals, kur var ieiet jebkurš, pat nereģistrējies, un iegādāties to ko vēlas, vai ttikai apskatīties.
Tirdzniecība ''notiek no rokas'', ja paši nevēlamies reģistrēties VID un apmaksāt tos nodokļus. Bet kas attiecas uz visiem ienākumiem no kompānijas (uz visiem %), tad viņi ar kaut kādu sīkas Latvijas aplokšņu algu problēmu nenodarbojas. Viss tikai un vienīgi caur kontiem. Pie kam, visiem jāreģistrējas VID kā nodokļu maksātājiem.
Atbildes sniegtas?

pirms gada, 2018.10.26 10:25

gribu zināt

Interesanti būtu uzzināt, kāpēc Lielbritānijā "šo pasākumu sūdz tiesā"?
Pastāstiet, lūdzu!!!!!

pirms 11 gadiem, 2008.09.24 16:12

Jodo

10 gadi ir pagājuši un atbilde ir viena - Lielbritānijas tiesa ir atzinusi, ka tīkla mārketings ir legāls un pat atbalstāms bizness. UK internetveikalā ļaudis iepērkas joprojām un priecājas. Nākamo komentāru ielikšu vēl pēc 10 gadiem, kad 70% pasaules patērētāju apgrozījuma veidos iepirkšanās internetā :)

pirms gada, 2019.02.22 16:31

Joxxx

Vai maximā, rimi pardotaa prece ir pārbaudiita????? :D

ari rimi izkartas reklamas var trakteet kaa uzbaazigas....

lai dabutu 21% prece nav jatirgo- ja nezinat ko runajat, tad labak paklusejat :D

pirms 11 gadiem, 2008.09.24 19:37

Reālists

Nu, šīs reklāmas atšķirībā no "amwaistiem" virsu nelien! Tad vēl tie debilie diski bez satura, grāmatas, kas lielāko daļu neko nedod un tukšie, plānprātiņiem domātie, "semināri" par lielu naudu!!!

pirms 2 gadiem, 2017.06.02 08:01

kamols

Pamatskolā grāmatas arī ciest nevarēji? :D

pirms gada, 2019.02.22 16:33

Kohans

No tava stila spriežot- kas nav ar mums, tie ir pret mums. Varbūt būtu padalījies ar pretargumentiem.
Es smēlos informāciju šeit:
http://www.amway.pl/cms/opportunity/own_business/sales_plan/how_sales_plan_works
Varbūt ir idejas, kā netirgojot var tikt pie 21% (15,000 PV= 18,000 LVL/mēnesī)?
Tavuprāt Latvijas mazumtirdzniecības tīklos stāv nepārbaudīta prece?

pirms 11 gadiem, 2008.09.24 20:09

Kohans

Ja angļu valoda padodas:
http://en.wikipedia.org/wiki/Amway#UK_BERR_v._Amway_UK

pirms 11 gadiem, 2008.09.24 20:30

Kohans

Starp citu es uzdevu jautājumus, uz kuriem Tu neatbildēji. Tas nav labais stils uz jautājumiem atbildēt ar atbildi "ja nezini, labāk paklusē".
Gaidīšu atbildes.

pirms 11 gadiem, 2008.09.24 20:32

savadnieks

Žēl diemžēl, bet man tuvi cilvēki arī ir iesaistījušies šajā sektā( jo savādāk to nosaukt nevar), kas kādreiz bija normāli cilvēki, bet tagad galīgā sviestā sagājuši. Amwayisti sola gaišu nākotni, tiesa gan ne uzreiz, tikai pēc kādiem gadiem 20 un jūs vēl varēsiet kā mantojumu atstāt savu biznesu saviem bērniem, bet kā saka gad. ministru prezidents Godmanis - bet..... ir liels bet!!!-
1)Jūs "labprātīgi" iestājieties šajā organizācijā;
2)Jūs "labprātīgi" kļūstat par šīs firmas produkcijas patērētāju, jo tā taču ir pati "labākā";
3)Jūs "labprātīgi" tērējat SAVU naudu braucot katru mēnesi uz semināriem Polijā, zvanot varbūtējiem klientiem Latvijā un pie tiem brauco;
4)Jūs "labprātīgi" pērkat dažādus materiālus, ko Jums iesaka tajos smadzeņu skalojošajos semināros;
5)Jūs labprātīgi investējiet savu tagadējo naudu nākotnei pēc 20 gadiem upurējot savu bērnu tagadni;
6)Jūs izputiniet savu dzīvi, cerot, ka nākotnē dzīvosiet labāk, bet tie ir tikai meli. Jūs, amwayisti strādājat, lai lielie prikšnieki tur augšā varētu pelnīt miljonus, kamēr jūs tiekat baroti ar tukšiem solījumiem;
un es vēl varētu turpināt.....
Nu amwayisti, ko teiksiet par šo???

pirms 11 gadiem, 2008.09.24 21:26

vai ne...

Jā, es visu to daru, bet uz maniem tēriņiem ap 200 eiro mēnesī man Amway izmaksā 1600 eiro. Mēnesī....
Protams, tas nav katru dienu, un nebija sākot no pirmās dienas. Protams, pēc nodokļu nomaksas man paliek vairs tikai 1200 eiro mēnesī uz rokas...
Bet kaut kā nesūdzos.... grāvji nav jārok. Arī par 300...400 eiro cehā pie lentas nav jāstāv. Arī rimi par pārdevēju nav jāstrādā.
Protams, man nepietiek ar tiem 1200 mēnesī. Bet būs vēl.
Materiālus nepērku. Tos paņemu bibliotēkā. Vēl šo to noskatos youtube. Izlasu netā.
uz semināriem braucu uz Rīgu, kas izmankša krietni lētāk...
Un galu galā, kāda starpība, ir Amway produkcija pati labākā vai ir kā visas citas? Ja Amway man par to lietošanu un 3 cilvēku piereģistrēšanu maksā man tādu naudu.
Es labprāt lietoju.. Man patīk. Ne viss. Bet ir, kas patīk.
Kur ir tas lielais ''bet'' un kur ir tā problēma, kuru tagad centies uztaisīt?
Vēlies pats darboties un šādi pelnīt? Laipni lūdzu. Ieej amway-latvia mājas lapā, piereģistrējies, un uz priekšu.
Tev palīdzēs, pastās'tis, iemācīs, kuri produkti labāki. Parādīs un palīdzēs, kā veidot savu struktūru. Pastāstīs par semināriem, par apmācībām, par webināriem... Tikai izvēlies, vai vēlies vai nē.
Ja nē, tā arī saki - nē. Un viss.
Kur problēma? Man nav problēmu iztērēt 200 un saņemt uz rokas 1200. Protams, pagāja vairāk kā gads. Kopsummā iztērēju ap 2000, bet esmu saņēmusi nu jau bik virs 7000eu

pirms gada, 2018.10.26 10:48

joxxxx

Juus maldaaties, es neesmu aizspriedumains pret citadi domajushajiem, briiva valsts, katrs var domat un dariit kaa uzskata par pareizu...

tieshi taa netirgojot... sheit nav iistaa vieta, lai dalitos ar shii biznesa idejam, saku tik to, ka taa nav tirdznieciiba ar ko nodarbojas dekstera/jeegera uznjeemumaa... bet iepirkshanaas savaa veikalaa, no iepirksanaas atpakalj nak savi %... tas ari tika izskaidrots Juusu mineetajaa linkaa...

vai ieperkoties maxima vai rimi Jums par to atpakalj no Juusu naudas ko terejat vinju veikalaa atgriez apakal kaut 0,01sant????

kaa Juus varat apgalvot, ka arii shaja viekalaa ir neparbaudiita prece???

pirms 11 gadiem, 2008.09.24 22:43

Kohans

Izskatās, ka Tev ir grūtības ar saprašanu vai lasīšanu:
- es nevienā teikumā neizsakos nievājoši par Amway, man pašam mājās ir Amway produkti un tos lietoju
- nevienā vietā neesmu apgalvojis, ka Amway produkts nav pārbaudīts (man vienkārši nav tādas informācijas)
- uz šo brīdi es neesmu saņēmis nevienu atbildi uz maniem jautājumiem, kā tikai nesakarīga vaukšķēšana un pretjautājumus
- Tu pat nejēdz Amway ta saukto marketinga bonusu sistēmu ("pelnīt no savas iztērētās naudas"- tā jau ir īpaša pērle)
- Maximas atlaižu karte, ja nemaldos, dod Ls 0.01 par katru iztērēto latu. Tas tā, lai paplašinātu Tavu redzesloku. Vari to nosaukt kaut vai par peļņu
- labāk nevirini savu muti, lai neaizbiedētu pēdējos Amway piekritējus, kas vēl svārstās un ļauj izteikties tiem, kam ir pieredze.

pirms 11 gadiem, 2008.09.24 23:23

Pievieno komentāru