Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Aptiekas Jelgavā.Kurās cenas ir lētākas?

Ļoti interesē jūsu novērojumi par zāļu cenām Jelgavas aptiekā.Dažreiz cenšos šo to sapirkt Lietuvā, bet ne vienmēr ,kad vajag aizskriesi un recepšu zāles jau tāpat te jāpērk.Kurām aptiekām cenas nav "kosmoss"?Visbiežāk esmu iepirkusies Eiro aptiekā, bet jūtu cenas kāpj ne pa santīmiem.

egle1

Es, ja man nav steidzami, pērku bezrecepšu zāles internetā, salīdzinu trijās vietnēs - internetaptieka, apotheka un mēness aptiekas interneta versijā un kur lētāk, tur nopērku. Atnāk ātri uz pasta stacijas vietu. Recepšu zāles pērku reti un Mēness aptiekā - vai tajā lētāk, es nezinu. Principā recepšu zālēm nedrīkst uzcenojumu likt vairāk kā norādīts zāļu valsts aģentūras mājas lapā (var pirms zāļu pirkšanas paskatīties šaja vietnē, cik vispār var izmaksāt medikaments) , bet nu, pēc pieredzes, aptiekas parasti pieceno atļauto maksimumu, reizēm pat pārsniedz, nedaudz, bet tomēr.

pirms 16 dienām, 2020.02.09 20:48

beka

ja ir apothekas senioru karte ( der arī tēva, mātes, vai jebkura cita pensionāra. ) tad otrdienās 15 % atlaides zālēm, kuras nav valsts kompensējamās.

pirms 14 dienām, 2020.02.11 08:47

Pievieno komentāru