Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atsauksmes par Fitland?

Gribu iet trenēties kaut kur, bet vel neesmu izvēlējies, vai ir kādas atsauksmes par Fitland?

konkurence

Kad beidzot parādīsies, kāds normāls alternatīvs Fitlandam? Savādāk Fitlands nesapratīs, ka ir jāuzlabo serviss un jārūpējas par klientiem nevis jādoma tikai par savu maciņu.

pirms 2 gadiem, 2017.09.20 13:53

Ivars

Konkurence jau ir - BIORITMI, CUKURFABRIKA. ZOC ar nordarbības ir. Jāgaida tik, kad kādu akciju palaidīs.

pirms 2 gadiem, 2017.09.21 11:21

RRR

Incanti tie kas te īd par šīm "problēmām" ar FItland ir runājuši?

pirms 2 gadiem, 2017.09.25 13:39

Ineta

Protams, ka ir runāts - vienu vakaru mēs trīs lēdijas pēc kārtas gājām un teicām, uz ko augstprātīgi blonda administrātore tikai norēcās, ka citi sakot, ka esot par aukstu ūdens! Gribas redzēt to cilvēku, kuram ir par aukstu.

pirms 2 gadiem, 2017.09.25 16:28

Musīts

Ko Jūs pārdzīvojiet, tak teciniet nost to karsto ūdeni. Tik bliežiet pa dušas pogām. Kas ilgāk tecina, tad karstais notek, un sāk normāls nākt. Fitlandam gan nāks maxi rēķini, bet tā viņu problēma, ja nesaprot, ko lūdz.

pirms 2 gadiem, 2017.09.26 15:20

Ineta

Paldies par ieteikumu. Fitland no vilka muka lācim rokās iekrita. Tecināsim. Cik tik vajag!

pirms 2 gadiem, 2017.09.26 18:42

Interesents

Būs 7.10 jāpārbauda. Ja tiešām būs karsts Fitland abonomentu nepirkšu.

pirms 2 gadiem, 2017.09.27 23:23

Jau ir sekas

Kolēģei ar ko eju mēneša laikā jau galva ar blaugznām no tā karstā ūdens. Lietojot to pašu šampūnu. Diemžēl pēc bodybaikiem ar slapjiem sasvīdušiem matiem uz darbu neaiziesi, ir jāmazgā. Paldies, Fitland!

pirms 2 gadiem, 2017.09.30 13:28

....

lai nomaina šampūnu

pirms 2 gadiem, 2017.10.03 21:34

Dusmīgā

Visu dzīvi ar šampūniem un galvas ādu problēmas nebija, tagad jānomaina šampūns. Un ja šampūna nomaiņa nelīdzēs, ko tad?

pirms 2 gadiem, 2017.10.04 13:42

m!

Iesaku matus mazgat ar olivu ziepem, dabigam ;)

pirms 2 gadiem, 2017.10.04 21:52

Ineta

Nu nopietni! Iesakiet tauta, ko darīt. Par abonomentu neviens naudu neatgriezīs, bet dušā jāiet un Fitland administrācijai viss vienalga, turpina klientus svilināt. Šodien pēc bodybikiem visas dāmas šausminājās un nevarēja pat sasvīdušās sejas noskalot. Pie kā vērsties, lai Fitland beigtu ņirgāties par apmeklētājiem?

pirms 2 gadiem, 2017.10.06 13:29

Agnese

Ieteiktu vērsties pie manis!
Cik noprotu no iepriekšējiem komentāriem mani pazīstat!
Tomēr pēc palīdzības vēršaties šeit, nevis personīgi pie manis!
Pēc rakstītā secinu, ka uz bodybike nodarbību nākat no rītiem, esmu kabinetā tieši blakus administrācijai katru darba dienu, varat droši pie mani ienākt un es no sirds centīšos palīdzēt Jums atrisināt šo situāciju.
Par cik siltā ūdens temperatūra atbilst normatīviem aktiem un citiem klientiem ir pilnīgi apmierinoša, mēs tiešām nevaram izpatikt visiem ,jo tomēr esam dažādi, kas citam ir karsts citam ir silts un vēl kādam remdens.
Tomēr katrs klients mums ir svarīgs un ir alternatīvas, kā risināt gan šo, gan citus jautājumus ir tikai jānāk un jājautā!
Ar cieņu,
Fitland vadītāja -Agnese

pirms 2 gadiem, 2017.10.11 17:16

Jeļena

Fitlandā ir forši. Pastāvīgi notiek remo9nti, vispirms izremontēja saunu, tagad dušas. 7. un 8. oktobrī tiek rīkotas Atvērto durvju dienas interesentiem, būs atlaides! Noteikti vajag pamēģināt! Apmeklēju sporta zāli jau gandrīz 3 gadus, esmu ļoti apmierināta ;-)

pirms 2 gadiem, 2017.10.06 16:08

Ineta

Viss jau forši, bet ja nevar nomazgāties, jo ūdens ir verdošs, tad tas nav normāli! 7 un 8tā visiem interesentiem iesaku arī pēc tam nodušoties, pirms pērk abonomentu.

pirms 2 gadiem, 2017.10.06 18:17

Fitland Klients

Ineta
Pietiek noniecināt Fitlandu. Jūs laikam ļoti gribat ieriebt fitlandam rakstot muļķības. Ūdens ir lielisks viss ir salabots un Adminiatrātores izskaidroja kādēļ tā bija. Un ūdens temperatūra ir noregulēta! Ja arī ir pa karstu. Vairākām dušām pogas ieslēgt. Ja Jūs laipni pajautājat Administrācija vienmēr visu izskaidro.
Un arī Administrācija ir paskaidrojusi par starpsienām kādēļ nav un varbūt jums ir kauns maagāties un jūs mēģinat noniecināt!
Nav vērts Klubs ir pacēlies un izremontēts viss ir super tā tik uz priekšu Fitland!

pirms 2 gadiem, 2017.10.07 16:36

56

Katram cilvēkam ir kautkādi jūtīgumi pret kautko. Protams ,bet nu Fitland nevar katram izdabāt!

pirms 2 gadiem, 2017.10.08 20:12

Kora

Vēl gribētu piebilst... sieviešu dušās nav uz grīdas nekādu gumijas paklājiņu/ paliknīšu!!! Lai gan dušu apmeklēju ar gumijas čībiņām kājās - tās vienalga slīd, jo grīda slapja... kāda cita blakus mazgājas ar dušas želejām, ziepēm,šampūniem, ziepjainais ūdens pludo pa visu dušas grīdu, šādi apdraudot manu veselību! Ja dušā paslīdēšu un salauzīšu kāju/ roku vai vēl nez ko... kas par to atbildēs? Vai šādi klubs gādā par klientu drošību un veselību kluba telpās??? Šķiet, ir tak arī kādi standarti un noteikumi, kas nosaka - kā ir jābūt aprīkotām dušu telpām sabiedriskai iestādei, ja to paredzēts lietot vairāk kā trīs cilvēkiem vienlaicīgi! Klients var dušā kaklu lauzt... klubam tas vienalga!

pirms 2 gadiem, 2017.10.08 21:04

Ineta

Man nav vajadzīgas starpsienas, jo nekautrējos un arī kā Kora raksta paklājiņi nav vajadzīgi, jo gumijas čības man neslīd un citu ūdeņi man virsū netek. Tas, ka ir pārāk karsts ūdens - tā nav ne ieriebšana Fitland, ne noniecināšana! Tā ir normāla prasība, ko nevar nodrošināt klubs, nesaudzējot klienšu krūtis, kāju vēnas, matus un galvas ādu. Un pagājušā nedēļā piektdienā nekas vēl nebija saregulēts, nedz salabots. Mēs 4 klientes pat kopīgi runājām, ka bail pat seju noskalot no tā karstuma. Divas gāja uz tualetes izlietni sejas mazgāt, jo tur var vēsāku ūdeni dabūt.

pirms 2 gadiem, 2017.10.09 13:58

Reinis

Man ar viss kārtībā, kulei spalva atauga!

pirms 2 gadiem, 2017.10.09 21:44

Raitis

Sākot no plkst. 18.00 viss ir pārbāzts, ir situācijas, kad nav neviens kardio brīvs. Svaru daļa arī ir visai šaura, piemēram, ja būsi nolēmis taisīt kājas, tad var nākties vilties, jo vienīgā vieta, kur taisīt pietupienus būs jau aizņemta. Tas pats ar krūtīm. Vārdu sakot, pārāk šauri priekš tā cilvēku bara.

pirms 2 gadiem, 2018.02.18 12:27

M.

Ej,kur nav šauri!

pirms 2 gadiem, 2018.02.18 13:03

RRR

Vispār jau tā ir katru gadu uz pāris mēnešiem :). Un ja iet pašā "'pīķī" loģiski, ka tā būs. Ja tā zāle būtu tukša tad jau nevarētu pastāvēt. Vajag iet vai nu ātrāk vai vēlāk un būs viss OK.

pirms 2 gadiem, 2018.02.21 17:13

Inese

Dušās vēl joprojām karsts ūdens. Un aerobikās man prasās skaļāka mūzika, savādāk nav bauda. Pat visās filmās rāda, ka aerobikas un velo treniņi notiek pie skaļoem bītiem. Pašlaik klusi tik taktij, un jāklausās elsojošos sporta kolēģos.

pirms 2 gadiem, 2018.02.22 08:58

RRR

Tad jau jāiet uz vīriešu dušām. Tur ar ūdeni viss OK ;).

pirms 2 gadiem, 2018.02.22 15:20

nu ja

un nopirsties arī nevar ....

pirms 2 gadiem, 2018.02.26 11:48

@@@@

Man tiešam liekas, ka jūs jokojat. Man ūdens ir ļoti auksts. Pāris reizes izmazgājos, tagad eju mazgāties mājās, jo pēc tās dušas nevaru sasildīties. Tāpəc labākais variants, kad sev temperatūru regulē pats.

pirms 2 gadiem, 2018.02.24 19:29

Hmmm

Kurā dušā Tu mazgājies tad jautājums? Solāriju kā vipinieks?

pirms 2 gadiem, 2018.02.25 19:18

Reinis

Es pupus un dibenu noberzu ar dvieli un ir labi!

pirms 2 gadiem, 2018.02.25 20:26

Pievieno komentāru