Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Atsauksmes par Fitland?

Gribu iet trenēties kaut kur, bet vel neesmu izvēlējies, vai ir kādas atsauksmes par Fitland?

Bijušais(!) klients

Man bija situācija ar darbu. Bija jabrauc steidzīga komandējuma uz ~2 nedēļam. Piezvanīju Fitland un man teica ka viņi neaptur uz laiku abonimentus, tikai ar ārsta zīmi! Lieliski es un Fitland zin ka es 100% nebūšu, bet esmu spiesta maksāt par to laiku. Citi abonimentus tomer "freeze", ka loģiskie, atbildīgie un kuri cien klientus!
...par visu iepriekšejos komentārus asu 100% "par". Biju (~3 mēnešus pa dienu un pa vakarām), redzēju un pēc laika aizskrēju prom!...tik ilgi izturēju tikai pateicoties trenerei!

pirms gada, 2018.09.14 11:15

RRR

Lasot komentāru liekas, ka aizskrēja pa tiešo pie psihologa.

pirms gada, 2018.09.19 16:20

Zane

Jau 2 gadus eju uz Fitland un ar katru dienu arvien lielāka vilšanās. Šķiet, ka klubam ir grūti ar finanšu menedžēsanu, jo sportot gribētāju ir daudz, bet apstākļi "nosit apetīti". Labi, ka ir foršas treneres,
Tātad par iebildumiem:
1. Laika gaitā aprīkojums un trenažieri nolietojas, bet nekas netiek darīts.
2. Nereti skapīšos nav neviena pakaramā, kur uzkarināt drēbes.
3. Durvīm rokturus, tostarp toletēm aizslēgšanas mehānismus labo mēnešiem.
4. Uz velotreniņiem jāpierakstās rindā, jo aptuveni 1/3 trenažieru ir salūzuši. Vecie ir nolietojušies un pēc remonta ātri vien atkal nedarbojas.
5. Spa zonā reti, kad darbojas visas pirtis, kontrastu baseiniņš jau pāris gadus nestrādā, džakuzi periodiski mēnešiem nedarbojas.
6. Vingrošans paklājiņi nolietojušies un saplīsuši.
Cienījamā kluba vadība, vai tiešām nav iespējams veikt uzlabojums? Šobrīd esošie kluba apstākļi nevis piesaista, bet atbaida klientus. Kas notiek ar FITLAND? Bija tik foršs klubs.
Vai nav iespējams sestdienās pagarināt darba laiku? Daudzi apmeklētāji tieši vakarā gribētu izbaudīt spa pēc treniņa, Šī iemesla dēļ ar ģimeni esam spiesti meklēt alternatīvas - Olaine, Bauska.

pirms 4 mēnešiem, 2019.12.11 13:16

Zanei

TUAlete!!! Jāvingrina ne vien muskuļi, bet arī elementārs intelekts.

pirms 4 mēnešiem, 2019.12.11 19:27

Inga

Piekrītu Zanei. Bieži ir gadījumi, kad atnāc uz nodarbību un esi spiests iet mājās no nodarbības jo nepietiek trenažieru.

pirms 4 mēnešiem, 2019.12.12 09:59

Ilze

Piekrītu. It īpaši velotrenažieri. Tie bieži ir salauzti. Atnāc un redzi, ka pēdāli uzkarināti uz stūres, vai nokrīt minoties. Labi, ka vēl nav bijušas traumas.

pirms 4 mēnešiem, 2019.12.12 10:01

Karīna

Man bija gadījums, kad atnācu uz nodarbību, saģērbos. Gaidu, gaidu, bet nekas nenotiek. Izrādās, ka trenere nebūšot, ko uzzinu tikai pajautājot administratorēm. Info nekur klubā nebija izlikts un arī mājaslapā nebija informācijas. Diez ko par klientu laiku nav padomāts. Kā ir citviet Jelgavā, Bioritmos, LLU sporta klubā? Varbūt varat padalīties?

pirms 4 mēnešiem, 2019.12.12 10:05

Agnese

Jā, Fitlands kā redzams iet uz grunti. Zāle viena jau likvidēta, tā vietā tūrisma aģentūra, viss interjers un aprīkojums nodilis, brīnums, ka sakasīja naudu pāris velo trenažieriem. Toties uz tā rēķina nodarbības, kas līdz šim bija iekļautas abonementā, tagad par maksu. T.i. nopērc abonentu un maksā papildus par treniņiem. Šī informācija ar izmaiņām nodarbību grafikā (izslēgtas) - īstais nodarbību grafiks redzams tikai pie letes. Ģērbtuvēs un pie ziņojumu dēļa, kā arī internetā, vecais. Veselu dienu dušas nestrādāja, remontēja. Šodien atnāku, tek tikai, karstais ūdens. Tad nu nācās tecināt tik ilgi, līdz palika vēsāks, apmēram 15 min. Ieejas durvis jau otro nedēļu bez roktura. Nodarbību skaits samazināts, lai gan vēl nesen zāles bija pārpildītas. Tā tik turēt, Fitland, pašiznīcināšanās programma uzņem apgriezienus. Mierina vienīgi doma, ka vieta jau nepaliks tukša un būs kas noteikti labāks Jelgavā sportot gribētājiem.

pirms mēneša, 2020.02.04 21:26

Pievilta kliente

Fitland visu decembri pārdeva abonementus visam gadam, bet nopērkot, jau no februāra mēneša nodarbību skaits ir krasi samazināts, salīdzinot ar pārdošanas brīdi. Klienti netika brīdināti, ka skaits tik samazināts, jo iespējams, tad tik daudz nebūtu pārdoti... Principā, vai nu Fitlandam vajadzētu atdot naudu klientiem, kuriem netiek nodrošināts paredzētais nodarbību apjoms, vai arī nodrošināt pirkšanas brīdim atbilstošu apjomu. Citādi tas jau izskatās pēc patērētāja maldināšanas, kur uzņēmējam ir jāatbild par šo rīcību!
Un taisnība, kas te rakstīja, ka nedaudz vairāk jāpaseko vides kvalitātei, jo par šādu abonementa cenu, nedrīkst būt problēmas ar dušām, saplēstiem paklājiem utt.

pirms mēneša, 2020.02.05 14:37

Pievieno komentāru